СтопХаб

Пошук серед 77764 чиновників та 821 організацій, показати всі

Допомагай нам шукати інформацію

Відносно кожного чиновника або працівника можна спробувати отримати інформацію про публікації у ЗМІ, доходи, нерухомість, автотранспортні засоби, відомості про участь у судових справах, інформацію про участь у діяльності підприємств, або здійснення підприємницької діяльності.

Повідомте нам все, що знайшли і найближчим часом інформація з’явиться на сайті СтопХаб.

Повідомити

Як залишити відгук про чиновника?

Відгук про роботу чиновника, скаргу чи подяку можна залишити на сторінці відповідної посадової особи. Відгуки можна залишати анонімно, вказавши лише своє ім'я чи псевдонім. Для абсолютної анонімності встановіть та використовуйте браузер Tor. Будьте ввічливими, відверто агресивні повідомлення та такі, що суперечать чинному законодавству, можуть бути видалені.

Як знайти інформацію про публікації в ЗМІ?

Скористайтеся пошуком Google, зазначивши в пошуковому запиті прізвище, ім’я чиновника та його місце роботи. Запити доцільно робити на двох мовах: українській та російській. За наявності великої кількості результатів рекомендуємо додати до запиту ключові слова, що можуть пов’язувати особу із порушенням законів.
Приклади пошукових запитів:
«Боделан Владимир МЧС выговор»
«Буран Олексій Малиновський суд хабар»
«Батурин Виталий Николаевич КП Городские дороги нарушение»

Посилання на знайдені статті Ви можете відправити нам. Приймаються як посилання на сайти ЗМІ, так і повідомлення або відгуки на форумах від коритувачів із репутацією, особистих сайтах, блогах, сторінках соцмереж публічних осіб або громадських активістів.

Як знайти інформацію про доходи?

Знайти таку інформацію можна також за допомогою пошукових систем. Відповідно до законодавства деякі чиновники щорічно заповнюють обов’язкові декларації про доходи. Якщо Вам відома сторінка в мережі Інтернет, де опубліковано таку декларацію, повідомте нам про це.

Як знайти інформацію про нерухомість?

Інформацію про нерухомість можна отримати в електронній формі із Державного реєстру речових прав на нерухоме майно. Вартість отримання такого витягу без урахування комісії складає 17 грн. Витяг формується автоматично одразу після сплати онлайн.
Зверніть увагу, для отримання витягу Вам потрібно або зареєструватися на сервісі mail.gov.ua, або мати ЕЦП чи бути клієнтом банків, що підримують авторизацію BankID (Ощадбанк, Приватбанк та ін.).
Після реєстрації перейдіть на сторінку авторизації та увійшовши до особистого кабінету оберіть «Пошук відомостей за ідентифікаційними даними фізичної особи». Пошук можливий за прізвищем, ім’ям, по-батькові або за ідентифікаційним кодом чи паспортними даними.

Отримавши витяг, надішліть на Стопхаб посилання на нього, або сам файл і незабаром інформацію буде перевірено й опубліковано.

Як знайти інформацію про автотранспортні засоби?

Витяг з Єдиного державного реєстру МВС про володіння фізичною особою транспортними засобами надається безкоштовно на сайті Головного сервісного центру МВС України. Пройдіть авторизацію, створіть новий запит та через декілька хвилин у своєму особистому кабінеті Ви побачите результати пошкуку. Повідомте цю інформацію нам. Якщо вона становить суспільний інтерес та є суспільно-необхідною, - буде незабаром опублікована на сайті Стопхаб.

Як знайти інформацію про справи в судах?

Скористайтеся пошуком за ПІБ на офіційному сайті судової влади України у розділі Інформація щодо стадій розгляду судових справ. Про результати пошуку можете повідомити нам.

Як знайти інформацію про підприємства та підприємництво?

Пошук за ПІБ фізичної особи-підприємця або назвою юридичної в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань надається безкоштовно. Перейдіть на сторінку пошуку та, отримавши відомості про участь особи в діяльності підприємства (як керівника, засновника, або кінцевого бенефіціарного власника) або інформацію про зайняття посадовою особою підприємницькою діяльністю як ФОП, повідомте нам про це.

В платній версії пошук можливий за ПІБ керівника або засновника юридичної особи із наданням відповідного витягу. Файл із витягом Ви також можете надіслати на СтопХаб.