СтопХаб

Пошук серед 77764 чиновників та 821 організацій, показати всі

Інтернет-видання "Стопхаб" шукає журналістів

09.11.2016 11:57

Ми шукаємо активних журналістів, готових працювати в проекті Стопхаб на волонтерських засадах.

Журналіст, згідно зі своїми функціональними обов'язками, повинен: знайти цікаву тему і провести власне розслідування (знайти і проаналізувати документи, взяти інтерв'ю), написати з цього питання статтю або зняти відео-сюжет.

Стопхаб працює в тематиці "Корупція в органах державної влади, місцевого самоврядування та державних (комунальних) закладах". Інші теми не входять до нашої інформаційної політики.

Головне завдання інтернет-видання Стопхаб - інформувати суспільство про факти корупції в органах влади та місцевого самоврядування, і, як наслідок, формувати відповідну громадську думку.

Ми знаходимо актуальну тему, збираємо докази і інформуємо громадськість про ті матеріали, які нам вдалося "розкопати".

Крім того, "Стопхаб" популяризує серед співгромадян усвідомлення того, що чиновник не є вершителем долі, і повинен нести відповідальність за свої незаконні діяння.

Необхідно враховувати, що в силу специфіки роботи "Стопхаба", журналістам доводиться стикатися з не найкращими представниками світу чиновників - відвертими хамами, злочинцями і навіть психічно хворими людьми.

Якщо Ви все ж рішуче налаштовані стати журналістом "Стопхаб", будь ласка, зв'яжіться з нами.

По закінченню випробувального терміну журналістам Стопхаб видається журналістське посвідчення.

Олександр Брель
керівник Стопхаб

Шановні співгромадяни!

Приєднуйтесь до команди волонтерів Громадського руху "Стопхаб" і допомагайте у пошуку інформації, оприлюднення якої сприятиме відкритості та прозорості влади.

Долучитися