СтопХаб

Пошук серед 77764 чиновників та 821 організацій, показати всі

ТОП курйозів е-декларацій чиновників

21.11.2016 10:07

Гучні подробиці е-декларування окремих чиновників вже декілька тижнів підривають соцмережі. Стопхаб також звернув увагу НАЗК на ряд "темних" декларацій, проте є й такі, що змушують посміхнутися.

ТОП курйозів е-декларацій чиновників

Так, ТОП курйозів за версією stophab.org виглядає наступним чином.

Почесне третє місце посів народний депутат України Супруненко Олександр Іванович, який задекларував колекцію годинників BREGUET, VACHERON CONSTANTIN, BOVET за ціною 1 грн. Садовий будиночок площею понад 600 кв.м. на дату набуття коштував йому також 1 грн.

Друге місце ми віддали прокурору відділу організації діяльності у сфері запобігання та протидії корупції прокуратури Запорізької області, пану Євсюкову Федіру Борисовичу. Він задекларував квитки до театру для дитини та йолку для дружини. "Йолка...", можливо та сама...?

Ну і на першому місті - Думинська Тетяна Миколаївна, начальник відділу доходів Управління фінансів Іванківської районної державної адміністрації, яка отримала виплату у розмірі 437 грн. "за НЕ харчування дитини". За інформацією з декларації Тетяни Миколаївни, гроші за це їй виплатило Управління соціального захисту населення Іванківської районної адміністрації.

Щодо ж до курйозів, які заслуговують на увагу правоохоронних органів та НАЗК, Стопхаб ТОП виглядає зовсім по-іншому:

П'яте місце поділили Бриль Світлана Олександрівна, начальник режимно-секретного сектору Краматорського відділу поліції ГУНП в Донецькій області, та прокурор Калинівської місцевої прокуратури Вінницької області Атаманова Галина Іванівна. Бриль, згідно декларації, у 2015 році отримала 30 тис. благодійної допомоги від невідомих осіб. Благодійна допомога Атамановій (декларація), знов таки від невідомих їй фіз. та юр. осіб, склала трохи менше - близько 17 тис. грн.

Четверте місце віддаємо Міщенко Роману Івановичу, завідувачу Сектору державних закупівель Міністерства екології та природних ресурсів України. Роман Іванович, згідно декларацї, не знає, звідки у його дружини взялися 30 тисяч.

Третє місце - декларація Кузняка Віталія Опанасовича, судді Апеляційного суду Чернівецької області, який відверто зазначає, що "не пам'ятає" звідки і за що в нього за 2015 рік з'явилися 24 тис. гривень. Віталій Опанасович, це ж більше за Ваш місячний оклад!

Друге місце посів начальник відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у місті Києві, Німак Ігор Васильович. У декларації він виклав майже всі типи нерухомості, доходів та зобов'язань, щодо його дружини, зазначивши по кожному, що дружина не надала інформації. Вочевидь мають місце певні сімейні непорозуміння або, як кажуть, "Моя дружина - моя фортеця..."

Ну і нарешті, перше місце, впевнено займає заступник міністра охорони здоров'я України Павло Ковтонюк. Дивно, але у 2015 році, згідно декларації, поданій до 31 жовтня, урядовець отримав гонорари та інші виплати від невідомих юридичних осіб. І вже згодом, в уточненій декларації він вирішив зазначити, що ці гонорари було отримано від благодійної організації "Благодійний фонд "Пацієнти України". Ось така собі медична благодійність...

Олександр Брель
керівник Стопхаб

Шановні співгромадяни!

Приєднуйтесь до команди волонтерів Громадського руху "Стопхаб" і допомагайте у пошуку інформації, оприлюднення якої сприятиме відкритості та прозорості влади.

Долучитися