СтопХаб

Пошук серед 77764 чиновників та 821 організацій, показати всі

Миколаївський патрульний, звинувачений у хабарництві, може повернутися до роботи

04.01.2017 18:57

22 грудня центральний районний суд м. Миколаєва ухвалою по справі №490/11794/16-к відмовив у задоволенні клопотання слідчого прокуратури області про подальше відсторонення від посади патрульного поліцейського м. Миколаєва, що був затриманий 5 серпня 2016 року в курортній зоні Коблево за отримання хабара.

Фото патрульного поліцейського, що звинувачується у хабарництві

Нагадаємо, коп вимагав 500 гривень у водія автомобіля з молдавськими номерами, заявляючи водієві, що в Україні з такими номерами їздити не можна.

Як встановили слідчі, до цього поліцейський отримав ще 1000 гривень хабара від гостей з Вінниці, яким патрульний загрожував вилученням мопеду.

Тоді його було відсторонено від посади до 06.12.2016 року. Наразі цей строк сплив, а продовжувати його слідчий суддя Подзігун Г.В. вважає непотрібним та взагалі необґрунтованим, а про слідчого прокуратури каже, що той не вчинив всіх передбачених законом дій по допиту одного із свідків.

Олександр Брель
керівник Стопхаб

Шановні співгромадяни!

Приєднуйтесь до команди волонтерів Громадського руху "Стопхаб" і допомагайте у пошуку інформації, оприлюднення якої сприятиме відкритості та прозорості влади.

Долучитися