СтопХаб

Пошук серед 77764 чиновників та 821 організацій, показати всі

Нетверезі пригоди за кермом працівників нової поліції

17.01.2017 18:37

Факти, про які йдеться нижче, не були висвітлені в ЗМІ. І це не дивно, адже в новій поліції - "НІ" старим традиціям.

Як виявив Стопхаб, ані закон, ані сам зелений змій не лякають нових поліцейських, що створюють загрозу суспільству за кермом своїх авто.

Так, 20.11.2016 полтавський поліцейський Кульпанов Артем Борисович у стані алкогольного сп'яніння відправив у кювет автомобіль ЗАЗ SENS разом із перебуваючим в ньому ще одним пасажиром. У суді поліцейський заявив, що саме цей пасажир керував автомобілем (справа №532/2143/16-п).

Кульпанов Артем Борисович - поліцейський керував власним автомобілем у нетверезому стані
фото Кульпанова Артема на сайті Facebook.com

Кульпанов Артем Борисович у стані алкогольного сп'яніння відправив в кювет свій автомобіль ЗАЗ SENS
той самий SENS, наразі залишився велосипед

Інший випадок стався у Харкові. Але патрульний поліцейський Довбій І.В., спійманий на запаху алкоголю, почервонінні очей та нестійкій ході, виявився кмітливішим. Коп Довбій заявив, що його авто зупинили без причини, насильно привезли його до лікарні, а тому, побоюючись фальсифікацій, він відмовився від проходження медогляду і уникнув відповідальності (справа №621/1431/16-п).

Ще більш винахідливо повів себе поліцейський Руслан Петрович Куциба. Ефект випитих за кермом 200 грам горілки, на його думку, було досягнуто внаслідок розсмоктування таблеток від кашлю "Доктор Мом" (справа №428/8461/16-п).

Поліцейський Руслан Петрович Куциба був спіймайний нетверезим за кермом і заявив, що це ефект дії таблеток від кашлю

Любителями випити за кермом виявилися і співробітники поліції особливого призначення.

Рівненський поліцейський-водій Володимир Михайлович Хороб настільки був не згоден з результатами алкотестера, що надав в суді фіктивну довідку з наркодиспансеру про його тверезість (виписана через 5 хвилин після проходження тесту). З цієї "липою" йому вистачило сміливості піти і в апеляцію (справа №344/12906/16-п).

Його колега зі Львова, Олег Михайлович Білик, зі слів свідків, будучи п'яним не впорався з керуванням і в'їхав в грунтову перешкоду. Не чекаючи приїзду патруля Білик передбачувально відправився до найближчого бару і в присутності вже інших свідків закріпив розпочате. У суді, звісно, розповів, що випивав після ДТП. В результаті - уникнув покарання (справа №466/5111/16-п).

Не понесли покарання за п'янку в минулому році й інші працівники поліції: Бережок Сергій Володимирович, інспектор роти ДПС ГУ НП у Вінницькій області (справа №127/8020/16-п); Соболь Роман Віталійович, поліцейський м. Сєверодонецьк (№428/12625/16-п).

Отже, начебто закон працює, проте, як бачимо, не для всіх.

Олександр Брель
керівник Стопхаб

Шановні співгромадяни!

Приєднуйтесь до команди волонтерів Громадського руху "Стопхаб" і допомагайте у пошуку інформації, оприлюднення якої сприятиме відкритості та прозорості влади.

Долучитися