СтопХаб

Пошук серед 77764 чиновників та 821 організацій, показати всі

Хто такий суддя Пислар: факт №1

12.03.2017 21:50

Нещодавно у редакції видання Стопхаб та журналіста Олександр Бреля за рішення судді Приморського районного суду Писларя В.П. було проведено обшук та вилучено комп'ютерну техніку.

Стопхаб одразу встановив, що суддя Пислар Віктор Петрович прийняв рішення із очевидним порушенням кримінально-процесуального законодавства.

Звичайно, ми не могли не звернути увагу на діяльність цього судді та першим фактом, що потрапив до поля зору журналістів Стопхаб став випадок уникнення суддею відповідальності за водіння у нетверезому стані.

У травні 2016 року ЗМІ писали, що суддя Пислар був спійманий поліцейськими за кермом свого авто у стані сп'яніння. В той же день експертиза підтвердила наявність алкоголю в крові судді.

Однак цікавішою є подальша доля справи в суді та підстави звільнення Писларя від відповідальності.

За 3 місяці слухання справи в суді колега Писларя, суддя Малиновського районного суду м. Одеси Морозова І.В. приходить до висновку, що відбір зразків біологічного матеріалу проводився з порушенням Інструкції про порядок виявлення у водіїв транспортних засобів ознак алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння... (Наказ МОЗ та МВС України № 1452/735 від 09.11.2015 р.) та Методичних рекомендацій "Порядок відбору від живих осіб зразків біологічного матеріалу..." Харківської медичної академії післядипломної освіти (далі - методичка).

При цьому Морозова не зазначає жодних фактів порушення Інструкції, водночас посилаючись на значні порушення рекомендацій методички, яка по своїй суті є результатом наукової праці.

Методичні рекомендації Порядок відбору від живих осіб зразків біологічного матеріалу

Морозова звільняє від відповідальності Писларя на підставі того, що кришка флакону відібраного біологічного матеріалу була обклеєна однією паперовою стрічкою, а не двома хрест на хрест, як це рекомендовано методичкою.

Наводяться й інші доводи порушення наукових рекомендацій методичних вказівок, що також не витримують жодної правової критики.

В результаті такої собі суддівської солідарності суддя Пислар В.П., попиваючи каву, безперешкодно уникає будь-якої відповідальності, іронічно дивлячись в очі поліції та всієї національної правової системи.

Як суддя Приморського районного суду Пислар Віктор Петрович уникнув відповідальності

Хто такий суддя Пислар: факт №1

Олександр Брель
керівник Стопхаб

Шановні співгромадяни!

Приєднуйтесь до команди волонтерів Громадського руху "Стопхаб" і допомагайте у пошуку інформації, оприлюднення якої сприятиме відкритості та прозорості влади.

Долучитися