СтопХаб

Пошук серед 77764 чиновників та 821 організацій, показати всі

Даішник, що намагався застрелити євромайданівця, став поліцейським начальником

06.04.2017 08:15

Працівник ДАІ Володимир Шуб, який погрожував автоматом одному з учасників Євромайдану
Шуб Володимир Самоілович, фото з сайту видання "Дорожній контроль"

Стопхаб встановив, що колишній працівник ДАІ Володимир Шуб, який погрожував автоматом під час Євромайдану одному з учасників, пішов на підвищення - він став начальником одного із секторів Броварського відділу поліції ГУНП в Київській області, його ж колишній взвод №4 наразі очолює інша людина.

Про це свідчить нещодавно подана Шубом декларація.

Разом із тим в ГУ НП в Київській області намагаються приховати цю інформацію і не відповідають на запити, чи працює він в органах МВС і ким.

Поліція Київської області не надає інформацію про колишнього працівника ДАІ Володимира Шуба, який погрожував автоматом одному з учасників Євромайдану, а наразі працює у поліції

Заступник начальника управління кадрового забезбечення Євгеній Канцев вигадав підставу, що інформацію не слід надавати, оскільки в запиті не зазначена мета її отримання.

Такі зухвалі дії поліцейського є відвертим порушенням права на доступ до публічної інформації, оскільки згідно ч. 2 ст. 19 Закону України "Про доступ до публічної інформації" запитувач має право звернутися до розпорядника інформації із запитом на інформацію незалежно від того, стосується ця інформація його особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту.

Нагадаємо, у лютому 2014 року, будучи старшим інспектором ДАІ, Шуб з автоматом напав на одного з учасників Євромайдану та журналіста газети "Дорожній контроль".

Олександр Брель
керівник Стопхаб

Шановні співгромадяни!

Приєднуйтесь до команди волонтерів Громадського руху "Стопхаб" і допомагайте у пошуку інформації, оприлюднення якої сприятиме відкритості та прозорості влади.

Долучитися