СтопХаб

Пошук серед 77764 чиновників та 821 організацій, показати всі

Інформація про Стопхаб та реєстраційні документи (оновлюється)

19.01.2016 20:13

Стопхаб (Громадський рух "Стопхаб") - правозахисна громадська організація та однойменна друкована газета (ЗМІ), створені з метою викриття та висвітлення фактів корупції в органах державної влади та місцевого самоврядування. Засновник руху та головний редактор онлайн-видання - правозахисник Олександр Брель.

Офіційні відомості про Стопхаб можна переглянути в електронних реєстрах Міністерства юстиції України за наступними посиланнями:
- ГО "Громадський рух "Стопхаб", реєстраційний №1452672
- Газета "Стопхаб", свідоцтво №КВ22425-12325Р

 

Свідоцтво про державну реєстрацію друкованого ЗМІ - газети "Стопхаб":

Свідоцтво про державну реєстрацію газети "Стопхаб"

 

Наказ Міністерства юстиції України №2927/5 від 10.10.2016р. "Про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації" - газети "Стопхаб":

Наказ про реєстрацію газети Стопхаб

 

Наказ "Про прийняття повідомлення про утворення Громадської організації "Громадський рух "Стопхаб" та внесення відповідного запису в Реєстр громадських об'єднань:

Наказ про утворення Стопхаб

 

Правовий висновок щодо відповідності законам України установчих документів, поданих на прийняття повідомлення про утворення Громадської організації "Громадський рух "Стопхаб":

Правовий висновок

Олександр Брель
керівник Стопхаб

Шановні співгромадяни!

Приєднуйтесь до команди волонтерів Громадського руху "Стопхаб" і допомагайте у пошуку інформації, оприлюднення якої сприятиме відкритості та прозорості влади.

Долучитися