СтопХаб
English

Пошук серед 77764 чиновників та 821 організацій, показати всі

Державний вищий навчальний заклад "Одеський коледж транспортних технологій"

65005, Одеська обл., місто Одеса, ОЛЕКСІЇВСЬКА ПЛОЩА, будинок 17

Перелік працівників (станом на 25.08.2016 року)

Бердичевська Тетяна Миколаївна, заступник директора з навчальної роботи
Ігнатєнков Микола Володимирович, заступник директора з навчально-виробничої роботи
Ільїна Наталія Олександрівна, заступник директора з виховної роботи
Абрамович В'ячеслав Каземирович, заступник директора з адміністративно-господарської роботи
Загаєвський Федір Олексійович, керівник фізичного виховання
Прошин Володимир Степанович, начальник штабу цивільної оборони, інженер з мобілізаційної роботи, викладач
Зелевицька Валерія Сергіївна, практичний психолог, соціальний педагог
Дуднік Ірина Анатоліївна, соціальний педагог
Смоляр Анастасія Андріївна, секретар-перекладач сліпого викладача
Кеба Євген Анатолійович, завідувач відділення
Кравцова Ганна Миколаївна, завідувач відділення
Єрьоміна Олена Олександрівна, завідувач відділення
Іскра Олена Леонідівна, завідувач відділення
Ніколенко Оксана Василівна, завідувач відділення
Гук Богдан Ілліч, завідувач відділення
Федорів Марина Ярославівна, методист відділення БП та ПН
Калугіна Ірина Володимирівна, методист відділення БП та ПН
Барибіна Тетяна Віталіївна, секретар-друкарка БП та ПН
Зелінська Світлана Віталіївна, завідувач навчально-методичного кабінету
Постолатій Наталія Юріївна, методист, викладач
Чечко Лариса Петрівна, секретар-друкарка
Астрахович Світлана Василівна, секретар навчальної частини
Кінінєєва Ольга Володимирівна, адміністратор бази даних ЄДЕБО
Готка Ірина Романівна, диспетчер навчальної частини
Ліненко Віктор Іванович, завідувач навчально-виробничої майстерні
Нікішенков Олексій Іванович, майстер виробничого навчання
Путін Геннадій Карпович, майстер виробничого навчання
Ліненко Дмитро Вікторович, майстер виробничого навчання
Терещенко Олексій Юрійович, завідувач навчальної лабораторії
Пантелемонов Олександр Миколайович, завідувач навчальної лабораторії
Шаповалова Ірина Іванівна, старший лаборант
Паленна Валентина Вікторівна, провідний інженер з охорони праці
Нападістий Дмитро Мойсейович, інструктор з протипожежної профілактики
Цурський Анатолій Миколайович, завідувач навчально-консультаційного пункту
Шляхтова Юліана Олександрівна, завідувач бібліотеки
Врадій Тетяна Миколаївна, інженер з мобілізаційної роботи, помічник директора з кадрової роботи
Яніцька Анна Володимирівна, інспектор з кадрів (з обліку студентів)
Осадчук Галина Михайлівна, головний бухгалтер
Самосьонок Ольга Петрівна, заступник головного бухгалтера
Бутенко Валентина Григорівна, бухгалтер І категорії
Кондолова Олена Миколаївна, бухгалтер І категорії
Величковська Анастасія Вікторівна, бухгалтер І категорії
Обідаєва Любов Петрівна, завідувач канцелярії
Андрєєва Олена Миколаївна, завідувач господарства
Мельник Ярослав Петрович, інженер з ремонту ІІ категорії
Арбузова Людмила Володимирівна, прибиральник службових приміщень
Ярошевська Ольга Євгенівна, прибиральник службових приміщень
Наказенко Людмила Володимирівна, прибиральник службових приміщень
Велика Наталія Петрівна, прибиральник службових приміщень
Андрєєва Анастасія Павлівна, прибиральник службових приміщень
Мацюк Тетяна Іванівна, прибиральник службових приміщень
Сакун Наталія Миколаївна, прибиральник службових приміщень
Паранчук Ярослава Миколаївна, прибиральник службових приміщень
Закирнична Світлана Валеріївна, прибиральник службових приміщень
Корчинська Ірина Борисівна, прибиральник службових приміщень
Ковальчук Наталія Олександрівна, прибиральник службових приміщень
Трофімова Світлана Анатоліївна, прибиральник службових приміщень
Данчук Юлія Вікторівна, прибиральник службових приміщень
Ланьо Агафія Степанівна, прибиральник службових приміщень
Фукс Ольга Станіславівна, прибиральник службових приміщень
Ващенко Яна Михайлівна, швейцар (вахтер)
Зайцева Юлія Ігорівна, швейцар (вахтер)
Лопухова Надія Степанівна, швейцар (вахтер)
Погорєлова Зоя Петрівна, швейцар (вахтер)
Макєєва Ольга Михайлівна, швейцар (вахтер)
Бугакова Тетяна Василівна, швейцар (вахтер)
Сітро Ігор Віталійович, водій автотранспортних засобів
Олейниченко Наталія Георгіївна, робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків
Морарь Іван Михайлович, робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків
Саравєлова Ірина Миколаївна, завідувач гуртожитку
Ворона Петро Іванович, завідувач гуртожитку
Омельчук Тетяна Ігорівна, вихователь гуртожитку
Павлова Світлана Михайлівна, вихователь гуртожитку
Безверхній Григорій Гордійович, вихователь гуртожитку, паспортист
Сокира Світлана Олександрівна, вихователь гуртожитку
Дементєєнко Ольга Вікторівна, завідувач камери схову
Лазор Любов Василівна, черговий гуртожитку
Бурлаченко Ольга Анатоліївна, черговий гуртожитку
Журавель Ірина Юріївна, черговий гуртожитку
Іванова Валентина Анатоліївна, черговий гуртожитку
Коробчук Людмила Платонівна, прибиральник службових приміщень
Лукашенко Ніна Миколаївна, прибиральник службових приміщень
Бичкова Тетяна Анатоліївна, прибиральник службових приміщень
Денисюк Марія Петрівна, прибиральник службових приміщень
Башенко Лілія Георгіївна, прибиральник службових приміщень
Житарюк Тамара Миколаївна, прибиральник службових приміщень
Шевченко Микола Семенович, слюсар-сантехнік
Буздуган Євген, викладач
Олександр Брель
керівник Стопхаб

Шановні співгромадяни!

Приєднуйтесь до команди волонтерів Громадського руху "Стопхаб" і допомагайте у пошуку інформації, оприлюднення якої сприятиме відкритості та прозорості влади.

Долучитися