СтопХаб
English

Пошук серед 77764 чиновників та 821 організацій, показати всі

Державне підприємство "Науково-дослідний проектно-конструкторський інститут морського флоту України з дослідним виробництвом"

65026, Одеська обл., місто Одеса, ВУЛИЦЯ ЛАНЖЕРОНІВСЬКА, будинок 15-А

Перелік працівників (станом на 13.07.2016 року)

Адміністрація інституту
Романенко Михайло Іванович, головний інженер
Шлепаков Роман Ілліч, заступник головного інженера по виробництву, завідуючий науково-дослідним відділом полімерних матеріалів з експериментальним виробництвом
Яценко Олександр Володимирович, заступник директора по науковій роботі
Рибакова Олена Сергіївна, завідуюча планово-виробничим відділом
Гур'янова Галина Петрівна, головний бухгалтер
Ануфрикова Олена Жанівна, начальник "УкрНДІТелеком"
Бюро організації діловодства
Бреденко Тетяна Петрівна, завідуюча бюро
Бюро комп'ютерної обробки та інформаційної підтримки науково-дослідних і проектно-конструкторських робіт
Бежик Ірина Вікторівна, завідуюча бюро
Пономаренко Ірина Іванівна, провідний інженер-програміст
Макеєва Еліна Анатоліївна, технік 1 категорії
Планово-виробничий відділ
Вакуленко Ольга Миколаївна, провідний економіст
Чаморцев Сергій Іванович, провідний спеціаліст
Бухгалтерія
Дегтярьова Тетяна Ардаліонівна, провідний бухгалтер
Гурінштейн Франческа Львівна, провідний бухгалтер
Сагайдак Інна Георгіївна, провідний бухгалтер
Рибальченко Ганна Павлівна, заступник головного бухгалтера
Відділ організаційно-аналітичного забезпечення роботи інституту
Поліщук Ірина Олегівна, юрисконсульт
Лукаш Валентина Олегівна, інженер по охороні праці
Волинський Вадим Аркадійович, уповноважений по питанням запобігання і виявлення корупції
Відділ кадрів
Бурмій Володимир Борисович, провідний спеціаліст по кадровій роботі
Науково-дослідна лабораторія запобігання забруднення навколишнього середовища
Варламова Нонна Михайлівна, завідуюча лабораторією
Новосьолова Марія Модестівна, старший науковий співробітник
Захлевська Світлана Василівна, науковий співробітник
Шокало Владислава Сергіївна, молодший науковий співробітник
Науково-дослідний відділ нормування і використання ПЕР
Чешев Ігор В'ячеславович, завідуючий відділом
Тюрина Ірина Борисівна, науковий співробітник
Кущев Олександр Васильович, головний спеціаліст
Сухенко Олександр Георгійович, старший науковий співробітник
Ізотов Леонід Олександрович, головний спеціаліст
Науково-дослідний відділ аналітичних і маркетингових досліджень та нормативного забезпечення морського транспорту
Венско Олег Ігоревич, заступник головного інженера - завідуючий відділом
Сектор стандартизації, науково-технічної, інформаційної і патентно-ліцензійної роботи
Алексеєв Ігор Вікторович, головний спеціаліст по стандартизації - керівник сектору
Дьомина Ангеліна Дмитрівна, провідний інженер
Алексеєва Ольга Вікторівна, провідний інженер
Відділ безпеки морського транспорту
Шарапов Володимир Володимирович, завідуючий відділом
Канашевський Юрій Володимирович, заступник завідуючого відділом
Конструкторсько-технологічний відділ модернізації суден
Литвиненко Володимир Павлович, завідуючий відділом
Кузнєцов Ігор Віталійович, провідний інженер-конструктор
Лебедєв Микола Сергійович, провідний інженер-конструктор
Яценко Андрій Михайлович, провідний інженер-конструктор
Рябов Андрій Володимирович, провідний інженер-конструктор
Полесін Григорій Лазарович, інженер-конструктор 1 кат.
Вігурина Людмила Олексіївна, інженер-конструктор 1 кат.
Відділ головного енергетика
Галат Олександр Павлович, головний енергетик
Чешева Світлана Емануілівна, інженер з обліку 1 кат.
Гонта Віталій Петрович, електромеханік ділянки
Відділ технічного дизайну і реклами
Кучеров Володимир Іванович, провідний художник-конструктор
Маліков Олександр Михайлович, макетник макетно-модельного проектування 6 роз.
Транспортна ділянка
Малороссіянов Олександр Іванович, водій 1 кл. мікроавтобуса
Представництва УВБ в портах України
Лунін Євген Олександрович, лаборант (представник УВБ в п. Херсон)
Балануца Олексій В'ячеславович, інженер (представник УВБ по Миколаївському регіону)
Коломієць Катерина Георгіївна, інженер (представник УВБ в п. Рені)
Група технічного забезпечення
Кабетова Гульнара Бабілатовна, прибиральник службових приміщень
Швая Андрій Петрович, слюсар-ремонтник
Парфенюк Віктор Леонідович, прибиральник території
Науково-дослідна лабораторія властивостей і сертифікації вантажів
Бурдейна Олеся Миколаївна, науковий співробітник
Звенигородський Ігор Вікторович, науковий співробітник
Науково-дослідний відділ нормативно-правового забезпечення транспортування вантажів та огляду технічних засобів, які забезпечують перевезення небезпечних і спеціальних вантажів
Костинська Марина Олегівна, науковий співробітник
Пихтін Костянтин Леонідович, головний спеціаліст
Рогозин Євген Олександрович, інженер 1 категорії (представник УВБ в п. Октябрьск)

Відокремлені підрозділи та структурні одиниці

Олександр Брель
керівник Стопхаб

Шановні співгромадяни!

Приєднуйтесь до команди волонтерів Громадського руху "Стопхаб" і допомагайте у пошуку інформації, оприлюднення якої сприятиме відкритості та прозорості влади.

Долучитися