СтопХаб
English

Пошук серед 77764 чиновників та 821 організацій, показати всі

Одеський національний морський університет

65029, Одеська обл., місто Одеса, ВУЛИЦЯ МЕЧНИКОВА, будинок 34

Перелік працівників (станом на 11.03.2016 року)

Марков Валерій Вадимович, проректор з НПР
Немчук Олексій Олегович, проректор з НР
Корнієць Тетяна Євгенівна, помічник ректора
Чайка Вікторія Юріївна, ст. інспектор ректорату
Сапріна Інна Юріївна, ст. інспектор ректорату
Гребенник Наталя Григорівна, в.о. декана факультету економіки та управління
БЖДЕХ
Котенко Олег Васильович, в.о. ст. викладача
ВПМ
ЕМП
Тихонін Володимир Іванович, в.о. ст. викладача
ЕППнаМТ
Жихарева Влада Вікторівна, професор, зав. кафедри
ЕСЕіЗА
Машін Володимир Миколайович, в.о. ст. викладача
Цацко Володимир Ілліч, в.о. ст. викладача
Черніков Павло Сергійович, в.о. ст. викладача
ЕТК
Махуренко Геннадій Сергійович, професор, зав. кафедрою
ІКВД
Безушко Денис Іванович, завідувач кафедри
ІТ
Вичужанін Володимир Вікторович, зав. кафедрою, проф.
Косенко Олена Дмитрівна, в.о. ст. викладача
Рудніченко Микола Дмитрович, в.о. ст. викладача
КАП
Бердяга Степан Ілларіонович, в.о. ст. викладача
Зуєва Ірина Іванівна, в.о. ст. викладача
КЗТП
Коробкова Олена Миколаївна, в.о. ст. викладача
Онищенко Світлана Петрівна, професор, зав. кафедрою
Судник Надія Віталіївна, в.о. ст. викладача
Шпак Наталія Григорівна, в.о. ст. викладача
КТПК ім. проф. Воробйова ТіПК
Дрига Марина Віталіївна, в.о. ст. викладача
ММнаМТ
Постан Михайло Якович, в.о. зав. кафедри
МП
Вишневська Ольга Дмитрівна, в.о. ст. викладача
Тихоніна Ірина Ігорівна, в.о. ст. викладача
Шибаєв Олександр Григорович, професор, зав. кафедри
МРПВШТЕ
ОтаБМ
Волошин Андрій Олександрович, завідувач кафедри
Заяц Сергій Валентинович, в.о. ст. викладача
Пуляєв Ігор Олександрович, в.о. ст. викладача
ПАМ
Головченко Яна Олегівна, викладач-стажист
Лелет Ірина Олександрівна, в.о. ст. викладача
Руднєва Олена Віталіївна, в.о. ст. викладача
Шугаєва Дар'я Борисівна, в.о. викладача
ПТМІПТО
Пустовий Віталій Миколайович, професор, зав. кафедри
САЛ
Миролюбова Тетяна Єгорівна, в.о. ст. викладача
Піддубна Наталія Миколаївна, в.о. ст. викладача
СЕУтаТЕ
Варбанець Роман Анатолійович, зав. кафедрою, проф.
Клінаєв Юрій Васильович, в.о. ст. викладача
Львов Євген Іванович, ст. викладач
Судноремонт
ТК
Новікова Наталія Олексіївна, в.о. ст. викладача
Чумак Оксана Андріївна, в.о. асистента
ТМ
Котенко Руслан Віталійович, в.о. ст. викладача
Стальніченко Олег Іванович, професор, зав. кафедри
ТММіДМ
Дюкре Любов Гаврилівна, в.о. ст. викладача
ТП
Балобанов Олександр Олегович, завідувач кафедри
ТПМ
Біла Ірина Олександрівна, в.о. ст. викладача
Орлов Микола Адольфович, в.о. ст. викладача
УЗІПтаМД
Гогуленко Олена Петрівна, в.о. ст. викладача
Дзинглюк Оксана Сергіївна, в.о. ст. викладача
Михайлуца Микола Іванович, професор, зав. кафедри
Нахапетова Ольга Віталіївна, в.о. ст. викладача
ФВтаС
ФЕБ ОтаА
Ширяєва Людмила Володимирівна, професор, зав. кафедри
Фізика
Іовчев Сергій Іванович, в.о. ст. викладача
Савчук Ніна Володимирівна, в.о. ст. викладача
Філософія
Куліченко Володимир Вікторович, доцент, зав. кафедрою
ЦТП
Мошак Григорій Григорович, завідувач кафедри
Відділ кадрів
Катранжі Марина Валеріївна, провідний фахівець
Брачук Олена Григорівна, фахівець 2 кат.
Зубкова Наталя Вікторівна, інспектор з кадрів ЗФН
Навчально-методичний відділ
Вахід Тетяна Євгенівна, старший інспектор
Салій Ольга Леонтіївна, старший інспектор
Вайчик Інна Яківна, старший інспектор
Ігуменцева Наталя Євгенівна, старший інспектор
Аспірантура
Запорожцев Євген Георгійович, завідувач аспірантури
Дідур Людмила Сергіївна, старший інспектор
Факультети
Воробєй Інна Петрівна, диспетчер СМФ
Сєдова Тетяна Анатоліївна, диспетчер ФТТ і С
Гук Тетяна Євгенівна, диспетчер КБФ
Матвієнко Олена Анатоліївна, оператор ЕОтаОМ ФВТШС
Стоянова Анастасія Анатоліївна, оператор ЕОтаОМ ФПІ
Бессельян Олена Сергіївна, оператор ЕОтаОМ ЮФ
Михайлова Ольга Іванівна, оператор ЕОтаОМ ЮФ
Пархоменко Оксана Андріївна, оператор ЕОтаОМ СМФ
Огородник Дар'я Миколаївна, оператор ЕОтаОМ КБФ
Царан Юлія Вікторівна, оператор ЕОтаОМ ФЕУ
Іваненко Надія Василівна, ст. інспектор СМФ
Стьопіна Ірина Володимирівна, ст. інспектор ФТТС
Зарудницька Раїса Григорівна, ст. інспектор ФТТС
Савкова Олена Василівна, ст. інспектор СМФ
Канцелярія
Джураєва Марина Юріївна, завідувач архівом
Лучкова Тетяна Василівна, інспектор кімнати історії
Бухгалтерія
Марчук Олена Дмитрівна, головний бухгалтер
Страйстар Тетяна Борисівна, заст. головного бухг.
Мороз Тетяна Миколаївна, заст. головного бухг.
Сольона Жанетта Євгенівна, провідний бухгалтер
Сергєєва Любов Євгеніївна, провідний бухгалтер
Войтенко Наталія Володимирівна, провідний бухгалтер
Талаш Тетяна Геннадіївна, бухгалтер 1 кат.
Мельник Ірина Миколаївна, бухгалтер 1 кат.
Рейда Олена Юріївна, бухгалтер 1 кат.
Снігоцька Любов Андріївна, бухгалтер 2 кат.
Узун Тетяна Родіонівна, бухгалтер 1 кат.
Науково-технічна бібліотека
Коваль Інна Олександрівна, заст. директора
Бузовська Людмила Федорівна, завідувач відділом основних фондів, комплектування та каталогізування
Познанська Олена Володимирівна, завідувач сектором комплектування та каталогізування
Шестопалова Світлана Петрівна, провідний бібліотекар
Лашко Лариса Миколаївна, бібліотекар 1 кат.
Олейник Ольга Андріївна, завідувач відділом електронних і довідково-бібліографічних ресурсів
Пронченко Людмила Микитівна, провідний бібліотекар
Ткаченко Світлана Петрівна, провідний бібліотекар
Сагайдак Маргарита Петрівна, завідувач відділом НМР, бібліотечного маркетингу та інформаційних технологій
Яковлєва Тетяна Іванівна, бібліотекар 2 кат.
Залапіна Ганна Костянтинівна, завідувач сектором інформаційних технологій
Головань Наталія Вікторівна, провідний бібліотекар
Атанова Ганна Володимирівна, провідний бібліотекар
Шевченко Наталія Іванівна, завідувач відділом абонементів і читальних залів
Блинова Валентина Вікторівна, завідувач сектором читальних залів
Боніс Олена Степанівна, бібліотекар 1 кат.
Клеймович Мара Петрівна, бібліотекар 1 кат.
Семикіна Тетяна Леонідівна, бібліотекар 2 кат.
Щербакова Олена Яковлівна, завідувач сектором абонементів
Скрябіна Алла Дмитрівна, бібліотекар 1 кат.
Ярошенко Людмила Петрівна, бібліотекар 2 кат.
Інформаційно-обчислювальний центр
Любченко Ілля Володимирович, провідний інженер
Пряжніков Олександр Вільєвич, провідний інженер
Жаркова Віолетта Ігорівна, провідний фахівець
Азарьєв Олександр Миколайович, провідний фахівець
Лукаш Олег Ернестович, фахівець І кат.
Служба головного енергетика
Булавко Андрій Вадимович, головний енергетик
Аксьонов Віктор Семенович, інженер-енергетик 2 к.
Ташман Даніїл Борисович, технік-електрик 1 к.
Максимов Леонід Володимирович, електромеханік по ліфтам
Коземір Сергій Степанович, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування 6 р.
Носенко Олександр Йосипович, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування 6 р.
Васильєв Антон Аркадійович, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування 6 р.
Дишкантюк Іван Васильович, електрослюсар черговий та з ремонту устаткування 6 р.
Побережнюк Дмитро Вікторович, електрослюсар черговий та з ремонту устаткування 6 р.
Порошін Олександр Владленович, електрослюсар черговий та з ремонту устаткування 6 р.
Лісютін Ігор Анатолійович, електромех. по ліфтам
Відділ головного механіка
Абарбарчук Ігор Азарійович, головний механік
Гусейнов Вахід Алігейдар огли, інженер з організації
Коверняга Сергій Семенович, електрогазозварник 6 р.
П'ятниченко Дмитро Федорович, електрогазозварник 6 р.
Воєвода Анатолій Володимирович, слюсар-ремонтник 6 р.
Каспрук Микола Петрович, слюсар черговий та з ремонту устаткування 6 р.
Шраге Георгій Михайлович, слюсар черговий та з ремонту устаткування 6 р.
Дзюбас Анатолій Федосійович, слюсар черговий та з ремонту устаткування 6 р.
Боніс Андрій Михайлович, слюсар черговий та з ремонту устаткування 6 р.
Дарій Павло Іванович, слюсар черговий та з ремонту устаткування 6 р.
Бурлаченко Микола Дмитрович, слюсар черговий та з ремонту устаткування 6 р.
Хабаров Микола Вікторович, слюсар черговий та з ремонту устаткування 6 р.
Склярук Олег Вікторович, слюсар черговий та з ремонту устаткування 6 р.
Глущенко Леонід Григорович, слюсар черговий та з ремонту устаткування 6 р.
Бородін Станіслав Миколайович, слюсар-сантехнік 6 р.
Павліченко Віктор Володимирович, слюсар черговий та з ремонту устаткування 6 р.
Гапон Олександр Григорович, слюсар черговий та з ремонту устаткування 6 р.
Смирнов Володимир Вікторович, слюсар черговий та з ремонту устаткування 6 р.
Щербаков Володимир Віталійович, слюсар черговий та з ремонту устаткування 6 р.
Видавництво
Кобзева Наталя Юріївна, редактор науковий
Гурська Тетяна Євгенівна, провідний фахівець
Калініна Тетяна Сергіївна, старший коректор
Соколова Ірина Вікторівна, старший оператор
Нехаєва Анжела Миколаївна, старший оператор
Учбові майстерні
Федоров Ігор Миколайович, майстер вироб. нав.
Незгодюк Микола Олександрович, майстер вироб. нав.
Таратунін Едуард Григорійович, майстер вироб. нав.
Чарквіані Вадим Володимирович, майстер вироб. нав.
Марущенко Віктор Іванович, майстер вироб. нав.
Кругляков Андрій Вікторович, майстер вироб. нав.
Відділ контрактів
Партолога Майя Іванівна, провідний фахівець
Студентський клуб
Демеденко Раїса Михайлівна, керівник художній
Ігнатович Ольга Станіславівна, помічник керівника
Ігнатович Сергій Леонідович, монтувальник сцени
Відділ ремонту
Шраге Михайло Григорович, інженер 2 кат. з технадз.
Касьянов Сергій Павлович, лицювальник-плиточник 6 р.
Джулай Олег Миколайович, покрівельник будівельний 6 р.
Андолікевич Володимир Вікторович, покрівельник будівельний 6 р.
Планово-фінансовий відділ
Сидоренко Лариса Миколаївна, провідний економіст
Сидоренко Олена Олександрівна, провідний економіст
Сергеєва Анастасія Олексіївна, провідний економіст
Відділ матеріально-технічного забезпечення
Герасимюк Любов Василівна, зав. центр. складу
Зубченко Олена Вікторівна, провідний фахівець
Група з підготовки виробництва
Слободянюк Ігор Віталійович, помічник проректора
Калугін Святослав Олегович, головний інженер
Ніколайчук Олена Володимирівна, інженер з проектно-кошт. роботи 2 к.
Відділ ліцензування, акредитації та моніторингу якості освіти
Галянт Яна Дмитрівна, фахівець 2 кат.
Латій Микола Федорович, пров. фахівець
Відділ охорони університету
Загорняк Тетяна Михайлівна, заст. нач. відділу
Арлахов Володимир Ілліч, сторож (нач. поста)
Бібік Василь Михайлович, сторож (нач. поста)
Ільін Віталій Васильович, сторож (нач. поста)
Зеленін Володимир Тихонович, сторож (нач. поста)
Семенюк Василь Іванович, сторож (нач. поста)
Господарський відділ
Чернобай Ольга Анатоліївна, зав. господарства
Бережнюк Надія Анатоліївна, черговий по гуртожитку
Вайчик Валентина Афімна, черговий по гуртожитку
Корчаченко Іван Іванович, черговий по гуртожитку
Семенова Марія Федорівна, черговий по гуртожитку
Ніч Людмила Олександрівна, прибиральник сл. приміщень
Дехтяренко Ірина Михайлівна, прибиральник сл. приміщень
Алєксєєнко Валентина Василівна, прибиральник сл. приміщень
Вареннікова Вікторія Миколаївна, прибиральник сл. приміщень
Гриницька Ніна Олексіївна, прибиральник сл. приміщень
Голубєва Зінаїда Іванівна, прибиральник сл. приміщень
Багаєва Надія Володимирівна, прибиральник сл. приміщень
Смульська Валентина Олександрівна, прибиральник сл. приміщень
Печерська Ірина Анатоліївна, прибиральник сл. приміщень
Бондарева Ірина Федорівна, прибиральник сл. приміщень
Войнаровська Марія Віталіївна, прибиральник сл. приміщень
Гавриченко Марія Миколаївна, прибиральник сл. приміщень
Владимирова Ганна Вікторівна, прибиральник сл. приміщень
Грушко Раіса Корніївна, прибиральник сл. приміщень
Байло Любов Олексіївна, прибиральник сл. приміщень
Горяінова Людмила Пантеліївна, прибиральник сл. приміщень
Грицюк Наталя Арзурівна, прибиральник сл. приміщень
Бачинська Наталія Захарівна, прибиральник сл. приміщень
Друзенко Галина Дмитрівна, прибиральник сл. приміщень
Делігурова Тетяна Григорівна, прибиральник сл. приміщень
Калюта Аліна Валеріївна, прибиральник сл. приміщень
Осіпова Анастасія Анатоліївна, прибиральник сл. приміщень
Драненко Світлана Григорівна, прибиральник сл. приміщень
Стебліна Лариса Іванівна, прибиральник сл. приміщень
Бахчеван Тетяна Іванівна, прибиральник сл. приміщень
Ільницька Марія Федорівна, прибиральник сл. приміщень
Невмивака Любов Володимирівна, прибиральник сл. приміщень
Чичиньова Ангеліна Анатоліївна, прибиральник сл. приміщень
Ніколаєнко Олена Олександрівна, прибиральник сл. приміщень
Крикун Людмила Василівна, прибиральник сл. приміщень
Кизименко Світлана Костянтинівна, прибиральник сл. приміщень
Деменко Тетяна Сергіївна, прибиральник сл. приміщень
Шундяк Оксана Валентинівна, прибиральник сл. приміщень
Литвиненко Гана Григорівна, прибиральник сл. приміщень
Калина Тетяна Михайлівна, прибиральник сл. приміщень
Мельник Тетяна Ярославівна, прибиральник сл. приміщень
Миронова Тіна Миколаївна, прибиральник сл. приміщень
Донецька Надія Петрівна, прибиральник сл. приміщень
Аркушенко Інна Олександрівна, прибиральник сл. приміщень
Носкова Тетяна Мар'янівна, прибиральник сл. приміщень
Паровик Валентина Дмитрівна, прибиральник сл. приміщень
Курзіна Наталя Вікторівна, прибиральник сл. приміщень
Рябчук Лідія Сергіївна, прибиральник сл. приміщень
Салій Ірина Володимирівна, прибиральник сл. приміщень
Салій Надія Сергіївна, прибиральник сл. приміщень
Кроітору Оксана Павлівна, прибиральник сл. приміщень
Царюк Людмила Георгіївна, прибиральник сл. приміщень
Андреянова Ганна Василівна, прибиральник сл. приміщень
Стензова Ольга Кузьмівна, прибиральник сл. приміщень
Стець Руслана Григорівна, прибиральник сл. приміщень
Стець Сергій Анатолійович, прибиральник сл. приміщень
Тімуш Наталя Іванівна, прибиральник сл. приміщень
Токарева Тетяна Іванівна, прибиральник сл. приміщень
Топольська Майя Василівна, прибиральник сл. приміщень
Третьякова Ніна Анатоліївна, прибиральник сл. приміщень
Хріненко Василина Василівна, прибиральник сл. приміщень
Михайлова Єлізавета Василівна, прибиральник сл. приміщень
Чекулаєва Медіко Шотівна, прибиральник сл. приміщень
Янішевська Марія Адамівна, прибиральник сл. приміщень
Сизова Тетяна Сергіївна, прибиральник сл. приміщень
Снегур Надія Борисівна, робітник з обслг. лазні
Відділ охоронно-пожежної сигналізації та зв'язку
Дільниця звязку
Відділ охорони праці
Сорочан Олександр Володимирович, інженер 1 к. з ох. праці
Герасимова Вікторія Олександрівна, інженер 1 к. з ох. праці
Кратко Володимир Миколайович, інженер 1 к. з пож. безпеки
Савченко Михайло Вікторович, фах. 1 к. із цив. оборони
Центр освітніх послуг
Стовпець Сергій Васильович, провідний фахівець
Адамчук Микола Васильович, провідний фахівець
Клінаєв Юрій Васильович, провідний фахівець
Лавренчук Олена Михайлівна, провідний фахівець
Журбицька Оксана Адольфівна, провідний фахівець
Чернишова Ірина Павлівна, оператор ЕОтаОМ
Баліцька Марина Олегівна, оператор ЕОтаОМ
Відділ міжнародних зв'язків
Руйчева Марія Петрівна, фахівець 1 кат.
Драненко Юлія Іванівна, інспектор по РІГ
Юридична клініка
Помазанова Тамара Францівна, провідний фахівець
Лабораторії та допоміжний персонал
Навчальна лабораторія кафедри "БЖЕтаХ":
Кафедра "Вища та прикладна математика":
Кафедра "Економіка і підприємництво на морському транпорті":
Навчальна лабораторія "Економічне обгрунтування підприємництва":
Кафедра "Економічна теорія та кібернетика":
Кафедра "Експлуатація морських портів":
Кафедра "Цивільне та трудове право":
Навчальна лабораторія кафедри "ЕСЕіЗА":
Кафедра "Інженерні конструкції та водні дослідження":
Навчальна лабораторія "Гідравліка та водні дослідження":
Навчальна лабораторія "Інженерні конструкції":
Лаборораторія САПР в гідротехніці:
Спеціалізована учбово-дослідницька лабораторія кафедри "Інформаційні технології":
Навчальна лабораторія кафедри "Морські перевезення":
Навчальна лабораторія кафедри "Морські і річкові порти, водні шляхи та їх технічна експлуатація":
Кафедра "Фінансово-економічна безпека, облік та аудит":
Учбова лабораторія кафедри "Теоретична та прикладна механіка":
Навчальна лабораторія кафедри "Підйомно-транспортні машини та інжиніринг портового технологічного обладнання":
Поліщук Юлія Вадимівна, зав. лаб. ПТМтаТД
Форос Тетяна Василівна, технік ІІ кат.
Лабораторія "Моніторинг СДВЗ":
Кафедра "Системний аналіз та логістика":
Кафедра "Судові енергетичні установки та технічна експлуатація":
Навчальна лабораторія термодинаміки та судових холодильних установок:
Навчальна лабораторія "Машинний зал":
Коваль Валерій Яковлевич, майстер маш. залу
Кафедра "Теорія та проектування корабля":
Аеродинамічна лабораторія кафедри "Теорія та проектування корабля":
Дослідний басейн:
Навчальна лабораторія кафедри "Судноремонт":
Бутук Віра Іллівна, ст. лаборант
Кафедра "Теорія механізмів і машин і деталей машин":
Навчальна лабораторія кафедри "Технічна кібернетика":
Кафедра "Технологія матеріалів":
Навчальна лабораторія "Матеріалознавство" кафедри "Технологія матеріалів":
Навчальна лабораторія "Зварювання" кафедри "Технологія матеріалів":
Навчально-методичний кабінет кафедри українознавства, історико-правових та мовних дисциплін:
Шипотілова Олена Павлівна, завідувач кабінету
Лінгафонний кабінет кафедри "Професійна англійська мова":
Франкевич Валерія Павлівна, завідувач кабінету
Кафедра "Фізичне виховання та спорт":
Навчальна лабораторія кафедри "Фізика":
Кафедра "Філософія":
Лабораторія КБ факультету:
Лабораторія курсового та дипломного проектування СМФ:
Лабораторія факультету ТТС:
Лабораторія гідродинамічних систем:
Інформаційна лабораторія ЮФ:
Мисько Олеся Вікторівна, оператор ЕОтаОМ
Лабораторія "Управління проектами" каф. "САіЛ":
Океанологічна лабораторія:
Кафедра КіАП:
Кафедра "Менеджмент і маркетинг на морському транспорті":
Кафедра "Комерційне забезпечення транспортних процесів":
Кафедра "Охорона та безпека на морі":
Олександр Брель
керівник Стопхаб

Шановні співгромадяни!

Приєднуйтесь до команди волонтерів Громадського руху "Стопхаб" і допомагайте у пошуку інформації, оприлюднення якої сприятиме відкритості та прозорості влади.

Долучитися