СтопХаб
English

Пошук серед 77764 чиновників та 821 організацій, показати всі

Національний університет "Одеська морська академія"

65029, Одеська обл., місто Одеса, ВУЛИЦЯ ДІДРІХСОНА, будинок 8

Перелік працівників (станом на 14.03.2016 року)

Бухгалтерія
Балик Вікторія Петрівна, бухгалтер І категорії
Бандурка Василина Феодосіївна, головний бухгалтер
Голубцова Тамара Володимирівна, бухгалтер І категорії
Гречуха Галина Миколаївна, бухгалтер І категорії
Дрозд Людмила Володимирівна, заступник головного бухгалтера, начальник ПФО
Журавльова Катерина В'ячеславівна, бухгалтер І категорії
Карпенко Наталя Вячеславівна, бухгалтер ІІ категорії
Кондратюк Олена Борисівна, бухгалтер ІІ категорії
Кравець Лідія Вячеславівна, бухгалтер ІІ категорії
Краснощок Світлана Володимирівна, заступник головного бухгалтера
Лозовенко Ірина Василівна, бухгалтер І категорії
Мунтян Галина Петрівна, бухгалтер І категорії
Мурніна Олена Ігорівна, бухгалтер І категорії
Отрищенко Наталія Володимирівна, бухгалтер І категорії
Петренко Надія Владиславівна, бухгалтер І категорії
Почтаренко Ніна Миколаївна, бухгалтер І категорії
Усатенко Олена Анатоліївна, бухгалтер І категорії
Цивульська Ольга Григорівна, бухгалтер І категорії
Шемякіна Юлія Ігорівна, бухгалтер І категорії
Відділ кадрів
Біденко Наталія Іванівна, старший інспектор
Глущак Любов Петрівна, старший інспектор
Каплиста Анжела Миколаївна, старший інспектор
Плетньова Вікторія Йосипівна, старший інспектор
Потьомкіна Ольга Едуардівна, старший інспектор
Відділ міжнародних відношень
Кар'янська Марина Юріївна, фахівець 1 категорії
Сєрік Наталія Миколаївна, фахівець 1 категорії
Чеснокова Марина Валеріївна, начальник відділу
Планово-фінансова група
Барська Наталія Анатоліївна, заступник головного бухгалтера
Коробкова Ілона Олегівна, економіст 1 категорії
Котлярчук Олена Володимирівна, провідний економіст
Савчук Тетяна Дмитрівна, провідний економіст
Керівництво
Голіков Володимир Антонович, проректор, професор д. н.
Заічко Сергій Іванович, проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародної діяльності
Захарченко Вадим Миколайович, проректор з науково-педагогічної роботи
Кліманов Микола Миколайович, головний інженер
Костюхін Борис Юрійович, помічник проректора
Міюсов Михайло Валентинович, ректор, професор д. н.
Фрасінюк Ігор Іванович, проректор з науково-педагогічної роботи та виховної роботи
Шеховцева Ірина Юріївна, помічник ректора
Юридичний відділ
Мельниченко Руслан Васильович, провідний юрисконсульт
Ситянін Владислав Володимирович, провідний юрисконсульт
Відділ практики
Нестеренко Альона Володимирівна, фахівець 2 категорії
Нікітін Владислав Андрійович, провідний фахівець
Сейт Анастасія Олександрівна, фахівець 2 категорії
Відділ УПС
Жувагіна Галина Вікторівна, провідний фахівець
Калінін Олександр Інокентійович, заступник начальника
Ланіна Олена Сергіївна, фахівець 2 категорії
Ланіна Тетяна Анатоліївна, провідний інженер
Соболев Олександр Ілліч, начальник відділу НВС
Навчально-методичний відділ
Жукова Ірина Сергіївна, методист 1 категорії
Іванова Лариса Андріївна, методист 1 категорії
Коробко Тетяна Олександрівна, провідний фахівець
Краснянська Наталія Романівна, фахівець 1 категорії
Новакова Тамара Василівна, провідний фахівець
Стрілець Галина Володимирівна, методист 1 категорії
Фірсанова Олена Олександрівна, провідний фахівець
Навчальні майстерні
Теплинський Павло Федорович, майстер виробничого навчання
Туркіневич Олександр Петрович, майстер виробничого навчання
Навчальний відділ
Анікєєва Олена Анатоліївна, фахівець 1 категорії
Бредіхіна Ірина Юріївна, фахівець 2 категорії
Єфіменко Юлія Олександрівна, фахівець 2 категорії
Журавльова Ольга Вікторівна, старший диспетчер
Клімов Олександр Вікторович, ведучий фахівець
Кріуленко Юлія Вікторівна, старший диспетчер
Латиш Ольга Миколаївна, провідний фахівець
Нєізвєстний Микола Петрович, провідний фахівець
Попов Іван Петрович, провідний фахівець
Сваричевська Анжела Петрівна, заступник начальника
Шумілова Катерина Володимирівна, фахівець 1 категорії
Архів
Бібліотека
Алаєва Світлана Василівна, завідуюча відділом
Бозуленко Віра Володимирівна, бібліотекар 1 категорії
Васильєва Галина Михайлівна, головний бібліотекар
Гільова Тетяна Миколаївна, бібліотекар б/к
Голопьорова Ольга Євгеніївна, завідуюча відділом
Гуламова Надія Володимирівна, бібліограф 1 категорії
Гуламова Надія Павлівна, завідуюча відділом
Десятніченко Земфіра Ільдарівна, бібліотекар 1 категорії
Петровська Лідія Іванівна, бібліотекар б/к
Пуга Лілія Володимирівна, бібліотекар б/к
Рум'янцева Олена Ігорівна, завідуюча сектором
Секулоска Олена Миколаївна, бібліотекар 1 категорії
Стромило Лідія Єфремівна, бібліотекар б/к
Ткаченко Олена Іванівна, бібліотекар б/к
Чемена Олена Сергіївна, бібліотекар б/к
Шорохова Ольга Леонідівна, бібліотекар 1 категорії
Відділ головного механіка
Васильєв Денис Сергійович, слюсар-сантехнік 6 розряду
Васильєв Олег Володимирович, слюсар-сантехнік 4 розряду
Вашестюк Володимир Іванович, оператор котельні
Вашестюк Світлана Федорівна, оператор котельні
Вільк Володимир Васильович, газоелектрозварювальник
Вітхен Віталій Валерійович, слюсар-ремонтник 6 розряду
Волков Володимир Михайлович, інженер 1 категорії
Дятлов Віктор Валерійович, слюсар-ремонтник 6 розряду
Жарков Ігор Володимирович, слюсар-сантехнік 6 розряду
Завалій Михайло Володимирович, заступник начальника
Іванов Борис Григорійович, майстер головного механіка
Карелін Олег Петрович, головний механік
Кіор Анатолій Глібович, слюсар-сантехнік 6 розряду
Кокурін Георгій Васильович, слюсар-сантехнік 6 розряду
Колєніченко Денис Володимирович, слюсар-ремонтник 6 розряду
Колісніченко Михайло Григорович, слюсар-сантехнік 6 розряду
Коробко Валерій Вікторович, слюсар-сантехнік 6 розряду
Косяніч Валерій Володимирович, інженер 1 категорії
Косянич Володимир Іванович, майстер головного механіка
Махалова Людмила Володимирівна, заступник головного механіка
Ніколаєнко Віталій Анатолійович, слюсар-сантехнік 5 розряду
Норенко Петро Вікторович, слюсар 6 розряду
Орлов Семен Іванович, слюсар-сантехнік 5 розряду
Паніван Володимир Петрович, слюсар-сантехнік 5 розряду
Петриченко Сергій Григорович, слюсар-сантехнік 4 розряду
Полушкін Юрій Леонідович, слюсар-ремонтник 6 розряду
Ростунов Олександр Валерійович, електрогазозварювальник
Руссу Ігор Михайлович, слюсар-сантехнік 4 розряду
Сімбірський Валерій Рудольфович, оператор газової котельні
Твердохліб Валерій Володимирович, слюсар-сантехнік 6 розряду
Чечін Олександр Васильович, слюсар-сантехнік 4 розряду
Чимирис Іван Андрійович, слюсар-сантехнік 6 розряду
Щербина Сергій Леонідович, слюсар-сантехнік 4 розряду
Якименко Євген Олександрович, слюсар-сантехнік 5 розряду
Відділ головного енергетика
Гаплик Дмитро Юрійович, електромонтер 4 розряду
Данилюк Олександр Олександрович, електромонтер 6 розряду
Дяченко Віктор Михайлович, електромонтер 4 розряду
Євдокименко Олег Анатолійович, електромонтер 6 розряду
Єфімов Борис Володимирович, електромонтер 4 розряду
Кочегуров Олег Вікторович, електромонтер з розподільних мереж
Макаров Сергій Валерійович, електромонтер 4 розряду
Маринов Ігор Миколайович, електромонтер 6 розряду
Мінка Геннадій Іванович, заступник головного енергетика
Наботов Миколай Іванович, робочий по ремонту будинків
Павлов Олександр Степанович, механік 6 розряду
Плевако Анастасія Пилипівна, електромонтер 5 розряду
Пшеничная Лариса Вікторівна, інженер 1 категорії
Скринський Євгеній Сергійович, електромонтер 4 розряду
Сливінська Марія Володимирівна, електромонтер 4 розряду
Сорока Віталій Данілович, головний енергетик
Тарасюк Глеб Євгенович, електромонтер 4 розряду
Фоменко Геннадій Васильович, електромонтер 6 розряду
Гараж
Ганевич Олександр Сергійович, водій транспортних засобів
Кучерява Ірина Василівна, старший диспетчер
Левенець Анатолій Дмитрович, водій транспортних засобів
Тарасенко Іван Григорович, водій транспортних засобів
Чевганюк Андрій Олександрович, слюсар з ремонту автомобілів
Відділ цивільного захисту і охорони навколишнього середовища
Комарова Наталія Валеріївна, інженер 1 категорії
Петренко Юрій Іванович, начальник відділу
К 3-4
Гранкіна Ольга Павлівна, прибиральниця службових приміщень
Дудник Тетяна Володимирівна, прибиральниця с/в, прибиральниця
Клімова Зоя Вікторівна, прибиральниця
Лозовська Ольга Вікторівна, прибиральниця службових приміщень
Луговська Тетяна Юрієвна, прибиральниця службових приміщень
Марченко Ольга Вікторівна, прибиральниця службових приміщень
Семенюк Людмила Дмитрівна, прибиральниця службових приміщень
Сербіна Ірина Юріївна, прибиральниця с/в
Сташевська Тетяна Петрівна, прибиральниця службових приміщень
Томіліна Марина Миколаївна, прибиральниця службових приміщень
Цигуй Юлія Костянтинівна, прибиральниця службових приміщень
К 1
Абрамова Катерина Євгенівна, прибиральниця с/в
Біленька Ірина Юріївна, прибиральниця с/в
Бирна Валентина Олексіївна, прибиральниця службових приміщень
Бурковська Галина Абрамівна, прибиральниця службових приміщень
Каратаєва Наталія Вікторівна, прибиральниця службових приміщень
Кондраді Світлана Юріївна, прибиральниця с/в
Кравченко Поліна Тимофіївна, прибиральниця с/в
Лобінцева Маргарита Євгенівна, прибиральниця службових приміщень
Матюхіна Євгенія Іванівна, прибиральниця службових приміщень
Подлєсна Світлана Петрівна, прибиральниця службових приміщень
Смолов Семен Пилипович, підсобний робочий
Тодорова Ірина Георгіївна, прибиральниця службових приміщень
Фурсова Олена Сергіївна, прибиральниця службових приміщень
К 2
Беляк Анжеліка Володимирівна, прибиральниця службових приміщень
Бородіна Лариса Федорівна, прибиральниця с/в
Верстова Світлана Борисівна, прибиральниця службових приміщень
Волкович Альона Миколаївна, прибиральниця службових приміщень
Горбатюк Тетяна Юріївна, прибиральниця службових приміщень
Дігула Вячеслав Іванович, підсобний робочий
Жангалієв Павел Касаїнович, підсобний робочий
Киперша Світлана Дмитрівна, прибиральниця с/в
Кульчицька Інна Василівна, прибиральниця службових приміщень
Куречко Оксана Василівна, прибиральниця службових приміщень
Махновська Віра Борисівна, прибиральниця с/в
Мінка Галина Петрівна, прибиральниця службових приміщень
Мурашко Наталія Іванівна, прибиральниця с/в
Осадча Лілі Георгіївна, гардеробниця
Пахомова Віра Миколаївна, прибиральниця службових приміщень
Ромашкіна Ірина Миколаївна, прибиральниця службових приміщень
Сенік Ніна Миколаївна, прибиральниця с/в
Серафімова Олена Валеріївна, прибиральниця службових приміщень
Соболєва Людмила Володимирівна, прибиральниця службових приміщень
Ткаченко Тетяна Леонтівна, прибиральниця службових приміщень
Фарік Світлана Іванівна, прибиральниця с/в
Фіногенова Ірина Василівна, прибиральниця с/в
Чебан Олена Анатоліївна, прибиральниця службових приміщень
Чернікова Тетяна Миколаївна, прибиральниця службових приміщень
Янкевич Марина Іванівна, прибиральниця службових приміщень
К 4-5
Біленець Егіна Арамаїсівна, прибиральниця службових приміщень
Гасанова Ксенія Володимирівна, прибиральниця службових приміщень
Гордієнко Тетяна Тимофіївна, прибиральниця с/в
Дубінєвич Оксана Борисівна, прибиральниця службових приміщень
Касимова Вікторія Сергіївна, прибиральниця службових приміщень
Коновалова Інна Миколаївна, прибиральниця службових приміщень
Курбатова Ганна Всеволодівна, прибиральниця с/в
Лозовський Микола Іванович, підсобний робочий
Марчук Ольга Костянтинівна, прибиральниця службових приміщень
Марчук Тетяна Володимирівна, прибиральниця с/в
Мєнтєшашвілі Лариса Вікторівна, прибиральниця службових приміщень, прибиральниця с/в
Пастушенко Лариса Володимирівна, прибиральниця службових приміщень, прибиральниця с/в
Соломатіна Наталія Леонідівна, прибиральниця службових приміщень
К 6
К 7
Аверкієва Галина Вацлавівна, прибиральниця с/в
Басюк Тетяна Олександрівна, прибиральниця с/в, прибиральниця службових приміщень
Бірюкова Інна Георгіївна, прибиральниця службових приміщень
Гуторова Неллі Миколаївна, прибиральниця с/в
Єргієва Людмила Анатоліївна, прибиральниця службових приміщень
Зайкова Людмила Олександрівна, прибиральниця службових приміщень
Лисиця Валентина Михайлівна, прибиральниця с/в
Мигалатьєва Ганна Борисівна, прибиральниця службових приміщень
Михайлюк Олена Павлівна, прибиральниця службових приміщень
Семенюк Каміла Вадимівна, прибиральниця с/в
Смілянська Інна Іллівна, прибиральниця службових приміщень
Стесьмак Зоя Іванівна, прибиральниця службових приміщень
Танасе Наталія Костянтинівна, прибиральниця с/в
Юсічева Валентина Анатоліївна, прибиральниця службових приміщень
Канцелярія
Полуніна Олена Вікторівна, зав. канцелярії
Медсанчастина
Байкова Світлана Вікторівна, лікар-лаборант вищої категорії
Бессараб Наталія Яковлевна, лікар-стоматолог вищої категорії
Бойко Наталія Яківна, лікар-невропатолог 1 категорії
Большакова Наталя Олександрівна, лікар-терапевт вищої категорії
Гагаріна Ніна Іванівна, лікар-хірург вищої категорії
Зановяк Галина Степанівна, молодша медсестра
Інструніна Олена Вікторівна, лаборант вищої категорії
Калитаєва Світлана Анатолієвна, старша медсестра вищої категорії
Калюжна Лариса Віталіївна, медсестра вищої категорії
Лаврова Ірина Анатолієвна, лікар ультразвукової діагностики вищої категорії
Лозієнко Ірина Миколаївна, лікар-ренгенолог в/к
Мартієнко Ірина Ігоревна, медсестра 1 категорії
Мартієнко Наталія Федорівна, медсестра 1 категорії
Мельник Клавдія Павлівна, лікар-стоматолог вищої категорії
Орлова Ірина Іванівна, лаборант-ренгенолог в/к
Соколова Світлана Василівна, медсестра 1 категорії
Стрельнік Ігор Гнатович, начальник, лікар вищої категорії
Стрельнік Олена Ігорівна, лікар-гінеколог
Сушко Віктор Васильович, лікар-психіатр вищої категорії
Янкевич Марина Вікторівна, молодша медсестра
МТО
Бахнєва Тетяна Леонідівна, провідний фахівець
Демчук Віра Сергіївна, завідуюча центральним складом
Звягіна Олександра Леонідівна, фахівець 1 категорії
Матвєєва Анжела Вікторівна, фахівець 2 категорії
Рирмак Меланія Іванівна, завідуюча складом № 2
Сивоконь Лідія Григорівна, старший комірник
Усінова Лідія Віталіївна, товарознавець з в/о
ВОП та БЖД
Глазкова Людмила Сергіївна, начальник відділу
Дамочкін Володимир Іванович, провідний інженер
Костін Олександр Леонідович, інженер 1 категорії
Хрипунов Валерій Клавдійович, провідний інженер
Спорткомплекс
Васильєва Тетяна Олексіївна, прибиральниця службових приміщень
Гоцуленко Любов Василівна, прибиральниця с/у
Джемаілова Наталія Аполлонівна, прибиральниця службових приміщень
Зініна Ганна Павлівна, прибиральниця
Кошкіна Надія Карлівна, прибиральниця
Кравченко Ірина Олексіївна, заступник начальника
Ліскевич Віра Миколаївна, прибиральниця службових приміщень
Печуріця Єгор Вікторович, старший інструктор
Романенко Людмила Василівна, прибиральниця службових приміщень
Шаповал Тамара Василівна, технік-дезінфектор 1 категорії
Шеврін Ігорь Вячеславович, технік 1 категорії
Шмідт Галина Олександрівна, прибиральниця службових приміщень
ТСО
Веред Олександр Владиславович, інженер 1 категорії
Іосем Марина Валеріївна, заступник начальника
Корнілова Юлія Тарасівна, фахівець 1 категорії
Кухарева Людмила Сергіївна, старший лаборант в/о
Марінєнко Оксана Олегівна, інженер 2 категорії
Ніколаєва Надія Миколаївна, ведучий фахівець
Панасюк Юрій Михайлович, інженер 1 категорії
Пархомчук Галина Володимирівна, фахівець 1 категорії
Татарчук Тамара Василівна, ведучий фахівець
Ткач Віктор Борисович, провідний інженер
Умлєва Таісія Михайлівна, провідний інженер
Фірсова Ольга Валентинівна, інженер 2 категорії
Чернова Лариса Вікторівна, інженер 1 категорії
Господарський відділ
Мороз Оксана Анатоліївна, начальник відділу
Тарасенко Віра Іванівна, машиніст з прання
Екіпаж
Білько Євген Васильович, черговий гуртожитка
Борзова Ганна Францівна, черговий по гуртожитку
Будурова Світлана Геннадіївна, черговий по гуртожитку
Васильєва Валентина Анатоліївна, прибиральниця с/в, прибиральниця
Вовченко Валентина Євгенівна, прибиральниця с/в
Врадій Світлана Леонідівна, черговий по гуртожитку
Гнипа Валентина Ярославівна, черговий гуртожитка
Грищенко Наталя Миколаївна, прибиральниця с/в
Гуменюк Миколай Іванович, ведучий фахівець
Дорошенко Світлана Борисівна, черговий по гуртожитку
Желязко Галина Олексіївна, черговий по гуртожитку
Іванченко Маргарита Валеріанівна, черговий по гуртожитку
Керимова Лариса Павлівна, прибиральниця с/в
Конік Богдан Михайлович, підсобний робочий
Кудряшов Євген Іванович, робочий по ремонту будинків, двірник
Кузнєцова Алла Анатоліївна, черговий по гуртожитку
Ладнюк Людмила Миколаївна, старший інспектор ОРСО
Мальцева Надія Дем'янівна, черговий по гуртожитку деканат РИУ
Мартієнко Ігор Іванович, робочий по обслуговуванні лазні
Мельниченко Людмила Даніловна, черговий по гуртожитку
Ніколайченко Валентина Олексіївна, прибиральниця с/в, прибиральниця
Паламарчук Віталій Степанович, робочий по ремонту будинків
Пашкіна Євгенія Яківна, прибиральниця с/в, прибиральниця
Подолян Алла Афанасівна, зам. камери схову
Почетова Олена Анатоліївна, прибиральниця с/в, прибиральниця
Река Антоніна Федорівна, черговий по гуртожитку
Севастьянова Аліна В'ячеславівна, фахівець 2 категорії
Соколова Алла Семенівна, прибиральниця
Сологор Тамара Миколаївна, прибиральниця с/в, прибиральниця
Тівікова Наталія Євгенівна, прибиральниця с/в
Тріль Алла Євгеніївна, черговий по гуртожитку
Улаєв Микола Іванович, підсобний робочий, двірник
Цимбаленко Катерина Іванівна, черговий по гуртожитку
Цимбаленко Ольга Миколаївна, фахівець 1 категорії
Якубенко Володимир Альбертович, робочий по ремонту будинків
Відділ маломірних суден
Булас Олександр Сергійович, начальник відділу
Д'яченко Микола Миколайович, робочий по ремонту будинків
Звягін Сергій Борисович, технік 1 категорії
ОРСО
Басараб Євгеній Ігорович, курсовий офіцер
Білан Ігор Іванович, курсовий офіцер
Кіпер Валерій Григорович, начальник курсу
Куделін Сергій Вікторович, курсовий офіцер
Кулик Андрій Анатолійович, курсовий офіцер
Любач Вадим Миколайович, курсовий офіцер
Мокрицький Роман Петрович, курсовий офіцер
Морозов Павло Федорович, курсовий офіцер
Осадчук Дмитро Дмитрович, начальник курсу
Пічугін Ігор Юрійович, курсовий офіцер
Поліщук Сергій Леонідович, курсовий офіцер
Фролов Володимир Анатолійович, заступник начальника ОРСО
Центр культури
Бабчук Іван Юрійович, артист духового оркестру
Єфіменко Жанна Геннадіївна, керівник музикальної частини
Забусова Марина Андріївна, завідуюча музею
Медведчук Богдан Орестович, головний диригент
Никитюк Сергій Валерійович, технік 1 категорії
Олійник Костянтин Леонідович, технік 1 категорії
Сотник Борис Михайлович, художній керівник
Сухарєва Оксана Іванівна, концертмейстер, керівник ВІА
Англійська мова № 3
Богомолов Олег Семенович, доцент, кандидат наук
Бугаєнко Тамара Іванівна, старший викладач
Гринчук Ганна Володимирівна, старший лаборант
Коваленко Олена Миколаївна, завідуюча лабораторії
Нікуліна Олена Леонідівна, зав. кафедри, доцент
АД і ГТУ
Бондаренко Неллі Олександрівна, ст. лаборант без в/о
Заіка Олександр Миколайович, провідний фахівець
Кривда Леонід Петрович, доцент, к. т. н.
Ланчуковський Володимир Ільїч, професор, к. н. проф.
Новіков Андрій Миколайович, зав. лабораторії
Адміністративне і кримінальне право
Зоріна Ольга Ігорівна, доцент, к. т. н.
Колегаєва Ірина Євгенівна, зав. лабораторії
Англійська мова № 1
Галянт Галина Володимирівна, старший викладач
Калініна Рімма Львівна, старший викладач
Корольов Микола Федорович, старший викладач
Мелентьєва Олена Муратовна, доцент, канд. наук
Мирончак Ольга Дмитрівна, ст. лаборант в/о
Морозова Ріта Миколаївна, старший викладач
АСПСУ
Лавріненко Марина Леонідівна, інженер 1 категорії
Безпека життєдіяльності
Басанец Микола Григорович, доцент, канд. наук
Іванов Олександр Іванович, старший викладач
Касілов Юрій Іванович, доцент, канд. наук
Пащенко Юрій Вікторович, професор, к. т. н.
Роман Георгій Григорович, зав. лабораторії
Токарева Ірина Андріївна, інженер 1 категорії
Вища математика
Воробйов Віталій Леонідович, доцент, канд. наук
Орлова Наталія Дмитрівна, доцент, канд. наук
Попов Всеволод Геннадійович, проф. зав. кафедри, д. н. засл. діяч
Сіденко Сергій Миколайович, старший викладач
Гідрографії и морської геодезії
Варбанець Тетяна Василівна, доцент, канд. наук
Воконоголь Тетяна Миколаївна, ст. лаборант без в/о
Гладких Ігор Іванович, зав. каф. к. т. н.
Кедалова Наталія Павлівна, зав. лабораторії
Малюга Едуард Євгенійович, старший викладач
Мельнікова Ірина Павлівна, інженер 1 категорії
Цивільне і трудове право
Задоя Іванна Іванівна, доцент, к. т. н.
Ізбаш Олеся Олегівна, доцент, канд. наук
Скоробагатько Андрій Васильович, зав. кафедри, доцент
Степанов Сергій Валерійович, доцент, канд. наук
Мор. право
Бойко Інна Семенівна, доцент, к. т. н.
Морський радіозв'язок
Байдала Ірина Сергіївна, інженер 1 категорії
Галинський Андрій Сергійович, інженер 1 категорії
Ковальов Миколай Іванович, доцент, канд. наук
Кошевий Віталій Михайлович, проф. зав. кафедри д. н.
Купровський Віктор Іванович, доцент, канд. наук
Малявін Ігор Павлович, доцент, к. т. н.
Маляренко Юрій Валерійович, старший викладач
СХДУ та ТЕ
Дулдієр Олексій Петрович, старший викладач
Кротенко Анжела Сергіївна, інженер 1 категорії
Рожко Марія Вадимівна, ст. лаборант без в/о
Саркісян Наталія Миколаївна, ст. лаборант без в/о
Харін Володимир Митрофанович, проф. зав. кафедри д. н.
Суднова ел. мех. та ел. техніка
Власов Віктор Борисович, ст. викладач, асистент
Голуб Сергій Павлович, провідний інженер
Івков Едуард Федорович, доцент, к. т. н.
Муха Микола Йосифович, доцент, асистент
Смазнова Ганна Вікторівна, зав. лабораторії
Шестака Анатолій Іванович, старший викладач
Судоводіння (ріка - море)
Ворохобін Ігор Ігорович, декан судов. на МВВШ
Грицюк Дмитро Вячеславович, провідний інженер
Грошак Ніна Дементіївна, ст. лаборант в/о
Казак Олена Робертівна, пров. інженер
Мельничук Максим Павлович, старший викладач
Меньшикова Антоніна Василівна, ст. лаборант без в/о
Олейнікова Ольга Олексіївна, ст. лаборант без в/о
Перепечкін Сергій Миколайович, інженер 1 категорії
Сюрко Сергій Петрович, доцент, канд. наук
Шубнікова Оксана Валентинівна, інженер 1 категорії
ТАУ і ВТ
Басіст Ганна Дмитрівна, інженер 2 категорії
Горб Сергій Іванович, проф. зав. кафедри д. н.
Камєнєва Алла Вікторівна, доцент, канд. наук
Карпілов Олександр Юрійович, старший викладач
Ковальська Ірина Миколаївна, провідний інженер
Матвєєнко Оксана Анатоліївна, інженер 2 категорії
Поповський Олексій Юрійович, доцент, канд. наук
Резник Вікторія Михайлівна, інженер 2 категорії
Сандлер Альберт Кирилович, доцент, канд. наук
Хнюнін Сергій Георгійович, ст. викладач, інженер 1 категорії
Теоретична механіка
Гемма Ірина Сергіївна, зав. лабораторії
Івченко Тетяна Петрівна, ст. лаборант без в/о
Кардашов Дмитро Леонідович, доцент, канд. наук
Лисікова Надія Георгіївна, зав. лабораторії
Нескіна Наталя Василівна, інженер 1 категорії
Опришко Марина Олегівна, старший викладач
Швець Олексій Ігорович, доцент, к. т. н.
Морська електроніка
Кринецький Ігор Іванович, інженер 1 категорії
Михайлов Сергій Анатолійович, проф. зав. кафедри д. н.
Пишний Олег Яковлевич, доцент, канд. наук
Харченко Роман Юрійович, зав. лабораторії
Технічні засоби судоводіння
Балазан Людмила Віталіївна, зав. лабораторії
Чапчай Петро Олексійович, професор, зав. кафедри
Технологія матеріалів і судоремонту
Богач Валентин Михайлович, доцент, канд. наук
Дегтяр Володимир Іванович, доцент, канд. наук
Дуранов Олександр Павлович, зав. лабораторії
Єлінський Ігор Едуардович, інженер 1 категорії
Костюченко Євген Федорович, ст. викладач, інженер 1 категорії
Лапіна Ольга Іванівна, доцент, канд. наук
Лебедєв Борис Володимирович, доцент, канд. наук
Молодцов Миколай Степанович, проф. зав. кафедри д. н.
Черевніченко Володимир Володимирович, ст. викладач, інженер 1 категорії
ТУС
Бурмака Ігор Олексійович, доцент, зав. кафедри
Кучер Юрій Павлович, ст. викладач
Українознавство
Баранова Марина Анатоліївна, старший викладач
Варинська Алла Михайлівна, доцент, канд. наук
Гнот Валентина Григорівна, старший викладач
Гусєва Світлана Олексіївна, доцент, канд. наук
Носкова Ганна Євгеніївна, доцент, канд. наук
Чечітко Юрій Тимофійович, доцент, канд. наук
Управління судном
Кісіль Володимир Петрович, старший викладач
Мальцев Анатолій Сидорович, зав. кафедри, професор
Орленко Любов Іларіонівна, зав. лабораторії
Паладій Сергій Анатолійович, старший викладач
Слюсаренко Ігор Борисович, інженер 1 категорії
Фізвиховання
Вдовиченко Тетяна Сергіївна, ст. лаборант без в/о
Заічко Валерій Іванович, зав. лабораторії
Кравченко Надія Миколаївна, ст. лаборант без в/о
Педьєв Ігор Володимирович, старший викладач
Соколов Дмитро Олексійович, старший викладач
Фізика і хімія
Братякіна Інна Іванівна, ст. лаборант в/о
Горюк Анатолій Антонович, доцент, канд. наук
Калиниченко Лариса Федорівна, доцент, канд. наук
Михайленко Віталій Іванович, проф. зав. кафедри д. н.
Рудік Лариса Анатоліївна, зав. лабораторії
Фролкова Світлана Олексіївна, доцент, канд. наук
Філософія
Катаєва Любов Олександрівна, доцент, канд. наук
Кузнєцова Інесса Василівна, професор, д. н., засл. діяч
Шевчук Олена Миколаївна, доцент, канд. наук
Менеджмент та економіка морського тр-ту
Бабаченко Марина Вікторівна, старший викладач
Бикова Олена Дмитрівна, старший викладач
Бурмака Лариса Олексіївна, старший викладач
Кучер Інга Сергіївна, старший викладач
Сотниченко Людмила Леонідівна, доцент, к. т. н., зав. кафедри
Ткаченко Дарья Валеріївна, ст. лаборант в/о
ЕО і АС
Карпенко Володимир Миколайович, інженер 1 категорії
Ф-т автоматики
Лагойська Наталія Володимирівна, фахівець 1 категорії
Сміщенко Марина Вадимівна, фахівець 1 категорії
Навч. відділ по РІС
Баранкін Ростіслав Михайлович, фахівець 1 категорії
Гордійчук Анастасія Андріївна, фахівець 1 категорії
Коваль Наталія Анатоліївна, фахівець 1 категорії
Репінська Лариса Сергіївна, фахівець 1 категорії
УППС "Дружба"
Бегу Павло Сергійович, матрос 1 класу
Скопін Олег Сергійович, електрогазозварювальник
Шванніков Володимир Ілліч, електромеханік
ІКЦ
Вастьянова Ольга Володимирівна, бухгалтер 1 категорії
Ладиженська Сюзанна Юріївна, фахівець 2 категорії
Чеснокова Марина Валеріївна, посада для заміни
Центр ВМК
Пашенко Леонід Петрович, зав. лабораторії
Пшеніцин Юрій Валентинович, старший викладач
Тислюк Віктор Михайлович, старший викладач
Черкун Ігор Анатолійович, старший викладач
Інформаційні технології
Мурніна Олена Ігорівна, бухгалтер 1 категорії
Резник Вікторія Михайлівна, фахівець 2 категорії
ВЕУ
Поліщук Тетяна Анатолієвна, інженер 1 категорії
Токарева Ірина Андріївна, інженер 1 категорії
ГМССБ
Бабкова Тетяна Миколаївна, економіст 2 категорії
Купровський Віктор Іванович, доцент, канд. наук
Петренко Надія Владиславівна, бухгалтер 1 категорії
НИС
Вишневський Леонид Вікторович, головн. наук. співр.
Губська Тамара Степанівна, спеціаліст 1 категорії
Коновець Віктор Іванович, провідн. науков. співробітник
Корбан Дмитро Вікторович, ст. наук. співр.
Костенко Павло Анатолійович, посада для заміни
Мальцев Анатолій Сидорович, головн. наук. співр.
Новакова Тамара Василівна, вед. спеціаліст
Орлов Володимир Вікторович, провідн. науков. співробітник
Пишний Олег Яковлевич, науковий співроб.
Академмарин
Байкова Світлана Вікторівна, лікар-лаборант вищої категорії
Бандурко Світлана Юріївна, провідний фахівець
Бессараб Наталія Яковлевна, лікар-стоматолог вищої категорії
Бойко Наталія Яківна, лікар-невропатолог 1 категорії
Большакова Наталя Олександрівна, лікар-терапевт вищої категорії
Буєвська Олена Григорівна, сестра-господарка
Величко Анжела Костянтинівна, фахівець 1 категорії
Величко Валерія Валеріївна, фахівець 2 категорії
Гагаріна Ніна Іванівна, лікар-хірург вищої категорії
Герун Юлія Володимирівна, медсестра 2 категорії
Головіна Наталія Вікторівна, медсестра 1 категорії
Дедескул Наталя Маринівна, молодша медсестра
Зановяк Галина Степанівна, молодша медсестра
Зеленська Тетяна Вікторівна, лікар-уролог 1 к., лікар-лаборант вищ. категорії
Зуєнко Світлана Дмитрівна, фахівець 1 категорії
Інструніна Ірина Анатоліївна, фахівець 2 категорії
Інструніна Олена Вікторівна, лаборант вищої категорії
Калитаєва Світлана Анатолієвна, медсестра 1 категорії
Ковтун Лілія Борисівна, фельдшер-лаборант б/к
Кошева Ірина Віталіївна, фахівець 1 категорії
Лозієнко Ірина Миколаївна, лікар-ренгенолог в/к
Луценко Ганна Анатоліївна, фахівець 2 категорії
Мельник Клавдія Павлівна, лікар-стоматолог вищої категорії
Мунтян Галина Петрівна, бухгалтер 1 категорії
Оніщенко Антоніна Валентинівна, лікар-лаборант вищ. категорії
Орлова Ірина Іванівна, лаборант-ренгенолог в/к
Поляков Анатолій Євгенійович, лікар-терапевт вищ. кат.
Похила Галина Іванівна, медсестра в/к
Савчук Тетяна Дмитрівна, провідний бухгалтер
Сарайкіна Вікторія Володимирівна, лікар функц. діагност. в/к
Стрельнік Ігор Гнатович, начальник центра
Стрельнік Олена Ігорівна, лікар-гінеколог
Сушко Віктор Васильович, лікар-психіатр вищої категорії
Філіппова Ірина Анатоліївна, реєстратор мед. центру
Фукс Тетяна Михайлівна, молодша медсестра
Чайковська Любов Петрівна, лікар функц. діагност. в/к
Чіхунова Світлана Ігорівна, молодша медсестра, прибиральниця службових приміщень
Іздатінформ
Гречуха Галина Миколаївна, бухгалтер 1 категорії
Іосем Марина Валеріївна, заступник начальника
Марінєнко Оксана Олегівна, ст. лаборант в/о
Ніколаєва Надія Миколаївна, провідний фахівець
Ткач Віктор Борисович, інженер 1 категорії
Умлєва Таісія Михайлівна, інженер 1 категорії
Чернова Лариса Вікторівна, інженер 2 категорії
ЦПАП
Глущак Любов Петрівна, посада для заміни
Горська Христина Костянтинівна, методист 1 категорії
Дембицька Оксана Леонідівна, бухгалтер 1 категорії
Качан Василь Дмитрович, ст. викладач-ц
Кіргізова Ірина Федорівна, нач. уч. мет. відділ
Кучанський Сергій Вікторович, нач. інф. рекл. відд.
Кучерук Поліна Анатоліївна, методист 1 категорії
Львов Євген Іванович, ст. викладач-ц
Макарчук Наталя Вікторівна, провідний бухгалтер
Мартинюк Людмила Сергіївна, ст. лаборант без в/о
Остроухова Мадіна Магомедівна, методист 2 категорії
Піпченко Олександр Дмитрович, посада для заміни
Потьомкіна Ірина Леонідівна, методист 1 категорії
Фекеч Лариса Миколаївна, прибиральниця службових приміщень
Шаріков Юрій Миколайович, зам. директора-ц
Швець Віта Володимирівна, прибиральниця службових приміщень
Центр громадського харчування
Костюхін Борис Юрійович, директор центру
Мобілізація
Рекламно-інформаційний відділ
Завєрюха Ганна Генріхівна, фахівець 2 категорії
Кравцова Олена Олександрівна, фахівець 1 категорії
Куриленко Марина Анатоліївна, фахівець 2 категорії
Сагайдак Юлія Геннадіївна, фахівець 2 категорії
Фірсова Ольга Валентинівна, фахівець 2 категорії
Відділ охорони
Макаревич Валерій Степанович, заст. нач. охорони
Технічна експлуатація флоту
Барабаш Гаррі Давидович, зав. лабораторії
Горохова Олена Вікторівна, ст. лаборант в/о
Деркач Олександр Тимофійович, вед. інженер, асистент
Кулик Вадим Леонідович, пров. інженер
Логішев Ігор Віссаріонович, доцент, канд. наук
Лукащук Юрій Васильович, зав. лабораторії
Сичова Ірина Вікторівна, ст. лаборант в/о
Солодовніков Валерій Григорович, доцент, ст. викладач
Стеценко Максим Сергійович, інженер 2 категорії
Царьов Леонід Миколайович, ст. викладач, пров. інженер
Суднові енергетичні установки
Бриль Артур Іванович, доцент, к. т. н.
Гречко Микола Пилипович, професор, к. т. н.
Кар'янський Сергій Анатолійович, декан ф-та автоматики
Половинка Едуард Михайлович, зав. кафедри, професор
Сабадаш Євген Семенович, зав. лабораторії
Сагін Сергій Вікторович, доцент, канд. наук
Англійська мова № 2
Гончарук Олена Миколаївна, ст. лаборант без в/о
Дорошенко Лариса Павлівна, старший викладач
Козицька Людмила Петрівна, інженер 2 категорії
Куян Галина Геннадіївна, старший викладач
Труханова Наталія Леонідівна, доцент, канд. наук
Чечіна Оксана Олегівна, ст. лаборант в/о
Морські перевезення
Зінченко Людмила Андріївна, зав. лабораторії
Ніколаєва Людмила Леонідівна, зав. кафедри, професор
Омельченко Тарас Юрійович, ст. викладач, асистент
Савчук Віктор Дмитрович, професор, к. т. н.
Ярмолович Юрій Ярославович, доцент, асистент
Електронні комплекси судноводіння
Вагущенко Леонід Леонідович, проф. зав. кафедри, д. н.
Вдовиченко Олег Анатолійович, інженер 1 категорії
Демиденко Павло Петрович, доцент, канд. наук
Крилач Наталія Анатоліївна, зав. лабораторії
Лавріненко Людмила Анастасівна, інженер 1 категорії
Маломуж Лариса Анатолієвна, зав. лабораторії
Пилипейко Світлана Борисівна, ст. лаборант без в/о
Семенюк Вікторія Василівна, інженер 2 категорії
Шевченко Іван Якимович, доцент, канд. наук
Відділ громадського харчування
Бессараб Тетяна Василівна, прибиральниця службових приміщень
Вербицька Елла Павлівна, кухонний робітник
Голтва Ганна Іванівна, мийник посуду
Іванченко Євгенія Вікторівна, комірник, прибиральниця
Коленіченко Галина Василівна, підсобний робочий
Краснікова Ніна Михайлівна, кухонний робітник
Маринова Олена Миколаївна, кухонний робітник
Сорока Юлія Віталіївна, провідний інженер
Тішина Ніна Софронівна, обліковець, прибиральниця
Чабаненко Анатолій Пахомович, директор столової
Режимно-секретний підрозділ
Новицький Вадим Іванович, фахівець 1 категорії
ЕТО
Губар Роман Геннадійович, робочий по компл. обслуг.
Гуменюк Василь Григорович, робочий по компл. обслуг.
Єфремова Ганна Олександрівна, начальник відділу
Онікієнко Микола Миколайович, заступник начальника
Сорока Андрій Віталійович, інженер 1 категорії
Тіпров Олександр Михайлович, робочий по ремонту будинків
Тимофєєв Петро Миколайович, інженер 1 категорії
Тихонов Олег Володимирович, робочий по ремонту будинків
Навчально-методичний центр довузівської підготовки
Кондратюк Олена Борисівна, бухгалтер ІІ кат.
Мунтян Юрій Миколайович, зав. підготов. курсами
СТЕ і ХТ
Гаврилкін Олег Євгенович, старший викладач
Жорняк Тетяна Іванівна, ст. лаборант в/о
Забайрацька Лоліта Борисівна, інженер 2 категорії
Кіріс Олексій Володимирович, зав. кафедри, доцент
Кожанов Володимир Ілліч, зав. лабораторії
Парменова Дана Георгіївна, доцент, канд. наук
Ткаченко Леонід Анатолійович, інженер 2 категорії
Військово-мобілізаційний відділ
Гончаров Іван Іванович, начальник ВМП
Чиженко Юлія Вікторівна, старший інспектор
Аспірантура-докторантура
Губська Тамара Степанівна, старший інспектор
Яцик Катерина Олександрівна, старший інспектор
Договірний відділ
Бабкова Тетяна Миколаївна, фахівець 1 категорії
Кандул Юлія Юріївна, фахівець 1 категорії
Економ. теор. та придпр. на морск. трансп.
Примачов Миколай Тимофійович, проф. зав. кафедри
Фрасинюк Тетяна Ігорівна, старший викладач
Морська технологія
Торський Володимир Георгійович, професор, ст. викладач
Ф-т судомеханічний
Клімова Ірина Олександрівна, фахівець 1 категорії
Кройтор Марія Степанівна, фахівець 1 категорії
Петров Юрій Іванович, пров. спеціаліст
Ф-т судоводіння
Моргун Олександр Романович, заступник декана
Ф-т МВВП
Капліченко Наталія Йосипівна, фахівець 2 категорії
Кузьмук Наталія Миколаївна, фахівець 2 категорії
Ляховська Ірина Василівна, фахівець 2 категорії
Пирожак Тетяна Михайлівна, фахівець 1 категорії
Праля Ірина Олександрівна, фахівець 2 категорії
Частоколян Інга Юріївна, фахівець 1 категорії
Ф-т морське право
Соловьова Тетяна Олександрівна, фахівець 2 категорії
Ф-т ел. мех. і радіоелектр.
Руденко Наталія Миколаївна, фахівець 1 категорії

Відокремлені підрозділи та структурні одиниці

Морехідний коледж технічного флоту Національного університету "Одеська морська академія"
65014, Одеська обл., місто Одеса, Приморський район, ВУЛИЦЯ МАРАЗЛІЄВСЬКА, будинок 40/42
Морехідне училище ім. О.І.Маринеска Національного університету "Одеська морська академія"
65014, Одеська обл., місто Одеса, Приморський район, ВУЛИЦЯ КАНАТНА, будинок 8
Олександр Брель
керівник Стопхаб

Шановні співгромадяни!

Приєднуйтесь до команди волонтерів Громадського руху "Стопхаб" і допомагайте у пошуку інформації, оприлюднення якої сприятиме відкритості та прозорості влади.

Долучитися