СтопХаб
English

Пошук серед 77764 чиновників та 821 організацій, показати всі

Одеська національна академія зв'язку ім. О.С.Попова

65029, Одеська обл., місто Одеса, ВУЛИЦЯ КОВАЛЬСЬКА, будинок 1

Перелік працівників (станом на 23.06.2016 року)

Ректорат
Бондаренко Олег Володимирович, проректор з навч. роботи
Васіліу Євген Вікторович, директор ННІ РТ та ІБ
Заклада Юрій Григорович, помічник ректора
Захарченко Лоліта Анатоліївна, директор ННІ Е та М
Калюжний Дмитро Юрійович, провідний юрисконсульт
Каптур Вадим Анатолійович, проректор з наук. роботи
Кріль Сергій Сергійович, в.о. директора ННІ КТА та Л
Руда Ганна Вікторівна, учений секретар
Сіленко Алла Олексіївна, проректор з НП та ВР
Стрелковська Ірина Вікторівна, директор ННІ ІК та програмної інженерії
Шульган Олена Олександрівна, проректор з НП та МЗ
Архівний відділ
Ятова Ірина Миколаївна, завідувач архівом
База відпочинку "Електрон"
Бельтек Світлана Євгенівна, прибиральник території
Варварич Ольга Юхимівна, завідувач господарством
Железняк Ольга Анатоліївна, прибиральник службових приміщень
Лазукін Валерій Олександрович, директор б/в "Електрон"
Постіл Леся Андріївна, прибиральник службових приміщень
Семенченко Валентина Василівна, прибиральник службових приміщень
Тарасенко Михайло Семенович, слюсар-сант. 2 роз.
Бібліотека
Аверкіна Людмила Йосипівна, бібліотекар 1 кат.
Бондаренко Ганна Сергіївна, провідний бібліотекар (д/в)
Грищенко Олена Леонтіївна, завідувач бібліотеки
Ільїна Алла Ігорівна, бібліотекар 1 кат.
Колосова Ольга Петрівна, завідувач сектором бібл.
Курилко Людмила Борисівна, провідний бібліотекар
Кушнарева Людмила Анатоліївна, завідувач відділом бібліотеки
Ляшенко Світлана Камілівна, бібліотекар 1 кат.
Медведик Галина Миколаївна, головний бібліограф
Моісєєва Тамара Олексіївна, провідний бібліотекар
Нестеренко Наталя Володимирівна, заступник завід. бібл.
Орел Людмила Яковлівна, головний бібліотекар
Пахоменкова Тетяна Анатоліївна, завідувач відділом бібліотеки
Прудеус Лариса Дмитрівна, бібліотекар 2 кат.
Савченко Вероніка Володимирівна, завідувач відділом бібліотеки
Саханенко Олена Василівна, бібліограф 1 кат.
Скачко Галина Петрівна, завідувач відділом бібліотеки
Сокотуха Теодосія Семенівна, бібліотекар 1 кат.
Старовойт Наталія Валентинівна, завідувач сектором бібл.
Тацій Лариса Григорівна, провідний бібліотекар
Шамрай Інна Станіславівна, бібліотекар 1 кат.
Будівельна група
Галкін Олександр Романович, роб. з компл. обсл. та рем. буд.
Сметанюк Павло Олександрович, маляр 5 розр., роб. з компл. обсл. та рем. буд.
Степаненко Олег Вячеславович, робітник з компл. обсл. будинків
Цуркан Володимир Олегович, робітник з компл. обсл. будинків
Шнайдер Альона Сергіївна, провідний інженер, інженер 1 кат. з технагляду
Бухгалтерія
Барінова Надія Миколаївна, провідний бухгалтер (д/в)
Білокамінська Галина Іванівна, бухгалтер 1 кат. (д/в)
Дмитренко Ольга Дмитрівна, головний бухгалтер
Доломанжи Наталія В'ячеславівна, бухгалтер 1 кат. (д/в)
Краснюк Олена Валеріївна, фахівець 1 кат., бухгалтер 1 кат.
Кривокора Інна Сергіївна, бухгалтер 1 кат.
Крупко Алла Володимирівна, заступник гол. бухг.
Куркудим Ірина Василівна, заступник гол. бухг., бухгалтер 1 кат.
Лазаренко Наталя Валеріївна, бухгалтер 1 кат. (д/в)
Мацулевич Людмила Кузьмівна, бухгалтер 2 кат., старший касир
Мезенцева Антоніна Михайлівна, бухгалтер 1 кат. (д/в)
Ступачева Оксана Сергіївна, провідний бухгалтер, бухгалтер 1 кат.
Тимчик Валентина Юріївна, провідний бухгалтер
Філіпчук Марина Анатоліївна, бухгалтер 1 кат. (д/в)
Цебрик Інна Іванівна, провідний бухгалтер (д/в)
Янєва Іляна Володимирівна, бухгалтер 1 кат.
Кафедра вищої математики
Дмитрієва Ірина Юріївна, зав. кафедри, доцент
Любімова Валентина Євгенівна, методист 1 кат. (д/в)
Відділ аспірантури
Маслова Жанна Іванівна, завідувач аспірантурою
Відділ з питань інтелектуальної власності та трансферу технологій
Відділ кадрів
Крецул Юлія Вікторівна, інженер 1 кат. (д/в)
Сальнікова Олександра Олегівна, провідний інженер (д/в)
Степанова Тетяна Володимирівна, ст. інспектор з військового обліку
Стрільцова Ася Євгенівна, інспектор, старший інспектор
Шуліка Ольга Геннадіївна, інженер 1 кат. (д/в)
Відділ матеріально-технічного постачання
Каленчук Надія Іванівна, провідний фахівець
Сімак Тихон Олександрович, підсобний робітник
Трощинська Зоряна Дмитріївна, агент з постачання
Відділ міжнародних зв'язків
Бєлова Світлана Іванівна, ст. лаборант з ВО, фахівець 1 кат.
Біба Ірина Володимирівна, провідний фахівець
Шафоростова Тетяна Миколаївна, провідний фахівець
Відділ науково-технічної інформації
Відділ ПЛРСНТІ
Русаловська Олена Анатоліївна, зав. навчально-наукової лабораторії
Відділ соціально-психологічної та виховної роботи
Відділ технічних засобів навчання
Вінницький навчально-науково-виробничий центр
Підрозділ (кафедра) волоконно-оптичних ліній зв'язку
Лупов Анчелін Леонович, фахівець 1 кат., ст. викладач
Степанов Дмитро Миколайович, в.о. зав. кафедри, доцент
Гуртожиток №1
Домброван Валентина Олексіївна, прибиральник території, прибиральник службових приміщень
Откидач Надія Львівна, прибиральник службових приміщень
Петрановська Тетяна Михайлівна, завідувач гуртожитком
Стаднік Марія Родіонівна, комірник білізняного складу
Юркова Тетяна Миколаївна, прибиральник службових приміщень
Гуртожиток №2
Дромашко Люся Трохимівна, прибиральник службових приміщень
Дромашко Світлана Анатоліївна, прибиральник території, прибиральник службових приміщень
Копичинська Тетяна Володимирівна, прибиральник службових приміщень
Платонова Олена Семенівна, комірник білізняного складу
Федорова Ада Антонівна, завідувач гуртожитком
Гуртожиток №3
Каражей Любов Георгіївна, завідувач гуртожитком
Кондельчук Анатолій Олександрович, прибиральник території
Садовнікова Світлана Петрівна, прибиральник службових приміщень
Трофімова Тетяна Григорівна, прибиральник службових приміщень
Гуртожиток №4
Бабченко Ірина Анатоліївна, прибиральник службових приміщень
Гараніна Ріта Петрівна, прибиральник території
Головешкіна Галина Миколаївна, прибиральник службових приміщень
Мельничук Оксана Петрівна, прибиральник службових приміщень
Нікітіна Ольга Іванівна, комірник білізняного складу, прибиральник службових приміщень
Пислар Оксана Анатоліївна, завідувач гуртожитком
Савєльєв Микола Олександрович, завідувач камери схову, прибиральник службових приміщень
Гуртожиток №5
Балюк Раїса Григорівна, прибиральник службових приміщень
Бобракова Олена Вікторівна, комірник білізняного складу
Дімов Петро Харлампійович, завідувач гуртожитком
Донець Анжеліка Євгенівна, завідувач гуртожитком
Лапушанська Олена Кирилівна, прибиральник службових приміщень
Марценюк Антоніна Яківна, прибиральник службових приміщень
Міхова Галина Миколаївна, прибиральник службових приміщень
Новицька Тамара Михайлівна, машиніст із прання
Ракова Ірина Євгенівна, прибиральник території
Романенко Вікторія Вікторівна, прибиральник території
Романова Надія Михайлівна, комірник білізняного складу, прибиральник службових приміщень
Шуляченко Надія Вікторівна, машиніст із прання
Кафедра економіки підприємства та корпоративного управління
Ікім Ніна Іванівна, провідний фахівець, викладач
Орлов Василь Миколайович, зав. кафедри, професор
Кафедра економіки та гуманітарних наук
Буряк Валерій Григорович, зав. кафедри, ст. викладач
Кафедра економічної теорії
Десова Людмила Володимирівна, провідний фахівець
Єрмак Надія Валентинівна, ст. лаборант з ВО
Калінчак Ольга Володимирівна, зав. кафедри, доцент
Експлуатаційно-технічний відділ
Товстан Вячеслав Ярославович, головний енергетик
Підрозділ (кафедра) інформаційних технологій
Кошева Ганна Олександрівна, ст. лаборант з ВО
Леонов Юрій Григорович, зав. кафедри, доцент
Петренко Микола Ларіонович, зав. лабораторією, викладач
Підрозділ (кафедра) інформаційної безпеки та передачі даних
Гавель Сергій Миколайович, зав. лабораторією, викладач
Захарченко Микола Васильович, зав. кафедри, професор
Кишмар Ірина Борисівна, провідний фахівець
Кочетков Олександр Вячеславович, провідний фахівець, викладач
Осадчук Катерина Олександрівна, ст. викладач, провідний фахівець
Русляченко Ольга Юріївна, ст. викладач (д/в)
Інші працівники
Канцелярія
Голубєва Ірина Вікторівна, друкарка 1 та 2 кат.
Євдокименко Людмила Георгіївна, завідувач канцелярії
Пузирьова Христина Романівна, секретар-друкарка
Київський навчально-науково-виробничий центр
Підрозділ (кафедра) комп'ютерно-інтегрованих технологічних процесів і виробництв
Альошина Лариса Олексіївна, зав. лабораторією, викладач
Кушнір Ігор Сергійович, ст. викладач, ст. лаборант з ВО
Манаков Сергій Юрійович, ст. викладач, ст. лаборант
Флейта Юрій Вікторович, в.о. зав. кафедри, доцент
Підрозділ (кафедра) комутаційних систем
Голубенко Володимир Володимирович, викладач, провідний фахівець
Крохмаль Віктор Миколайович, зав. лабораторією
Ложковський Анатолій Григорович, зав. кафедри, професор
Петрович Янна Олександрівна, фахівець 1 кат., викладач
Лабораторія аналізу контингента студентів
Ковальчук Віталій Михайлович, провідний інженер
Марцинішина Оксана Миколаївна, методист 2 кат. (д/в)
Онуфрєєв Олег Романович, провідний фахівець з адміністрування
Лабораторія студентського телебачення
Суліма Микола Миколайович, зав. лабораторією
Лабораторний корпус №1
Соколовська Альбіна Адольфівна, прибиральник території
Лабораторний корпус №2
Болховська Інна Олександрівна, прибиральник службових приміщень
Зозук Валентина Григорівна, прибиральник службових приміщень
Капустіна Валентина Георгіївна, прибиральник службових приміщень
Кульчицька Валентина Василівна, прибиральник службових приміщень
Мацієвська Ганна Михайлівна, прибиральник службових приміщень
Чірков Володимир Віталійович, прибиральник території
Юдова Тетяна Володимирівна, прибиральник службових приміщень
Яхіна Оксана Михайлівна, прибиральник службових приміщень
Підрозділ (кафедра) лінгвістичної підготовки
Коєва Юлія Сергіївна, фахівець, викладач
Маслова Наталія Олександрівна, ст. викладач, провідний фахівець
Очеретна Ольга Юріївна, викладач (д/в)
Пономаренко Інна Валеріївна, в.о. завідувача кафедри, доцент
Поплєтухіна Юлія Олександрівна, викладач, фахівець 2 кат.
Расходчикова Людмила Євгенівна, ст. викладач, провідний фахівець
Романець Любов Олександрівна, викладач, фахівець 2 кат.
Львівський навчально-науково-виробничий центр
Бабяк Олег Олегович, фахівець 2 кат.
Гальченко Марія Станіславівна, фахівець 1 кат., провідний інженер
Коровицький Андрій Іванович, прибиральник службових приміщень
Надєждін Олександр Віталійович, лаборант, ст. лаборант з ВО
Підрозділ (кафедра) менеджменту та маркетингу
Арпентій Діана Ігорівна, ст. лаборант з ВО
Гавриленко Тетяна Вікторівна, інженер 1 кат. (д/в)
Ісайко Тамара Арсентіївна, інженер 1 кат., викладач
Спорінопті Надія Олексіївна, фахівець 1 кат., провідний фахівець
Станкевич Ірина Володимирівна, в.о. зав. кафедри, доцент
Тарасова Діана Германівна, ст. лаборант з ВО (д/в)
Товстан Валентина Сергіївна, провідний фахівець
Підрозділ (кафедра) мереж зв'язку
Андрусенко Олена Адольфівна, зав. лабораторією, викладач
Бабіч Юрій Олегович, ст. викладач
Білоусова Світлана Сергіївна, фахівець 1 кат., інженер 1 кат.
Кобець Ольга Олександрівна, інженер 1 кат. (д/в)
Нікітченко Віталій Вікторович, ст. викладач, фахівець 1 кат.
Нікітюк Леся Андріївна, зав. кафедри, доцент
Чута Марія Валеріївна, викладач, фахівець 1 кат.
Шулакова Катерина Сергіївна, ст. викладач, інженер 1 кат.
Підрозділ (кафедра) мереж та систем поштового зв'язку
Бик Ольга Петрівна, викладач, фахівець 1 кат.
Кріль Сергій Сергійович, зав. кафедри, доцент
Підрозділ (кафедра) метрології, стандартизації та сертифікації
Жмурко Юрій Володимирович, зав. лабораторією, викладач
Коломієць Леонід Володимирович, зав. кафедри, професор
Солодка Валентина Іванівна, методист 1 кат. (д/в)
Чабановська Валентина Володимирівна, ст. лаборант з ВО, викладач
Чорний Юрій Павлович, ст. викладач
Підрозділ (кафедра) моніторингу надзвичайних ситуацій та митного контролю
Журба Артем Сергійович, зав. лабораторією
Корбан Віктор Харитонович, зав. кафедри, доцент
Швець Оксана Володимирівна, ст. викладач (д/в)
Навчальний відділ
Кліщова Наталія Георгіївна, заступник начальника навч. відділу
Навчальний корпус
Богдзевич Ельвіра Марсівна, прибиральник службових приміщень, підсобний робітник
Гілка Інна Георгіївна, прибиральник службових приміщень
Глущенко Ганна Олексіївна, підсобний робітник, прибиральник службових приміщень
Горобець Діна Миколаївна, прибиральник службових приміщень
Дубравіна Яна Сергіївна, прибиральник службових приміщень
Кондельчук Анатолій Олександрович, прибиральник території
Кугот Тетяна Михайлівна, прибиральник службових приміщень
Макеєнко Лариса Володимирівна, прибиральник службових приміщень
Малецька Людмила Арсеніївна, прибиральник службових приміщень
Міліч Алла Іванівна, прибиральник службових приміщень
Переверзєва Світлана Вікторівна, прибиральник службових приміщень
Пузіра Ольга Степанівна, прибиральник службових приміщень
Пфо Марія Степанівна, прибиральник службових приміщень
Сивоволов Олександр Альбертович, прибиральник території
Соколовська Альбіна Адольфівна, прибиральник службових приміщень
Таран Ганна Володимирівна, прибиральник службових приміщень
Шестопалова Наталія Миколаївна, прибиральник службових приміщень
Навчальний полігон
Закладов Олександр Григорович, сторож, роб. з комп. обсл. споруд і облад.
Михайлова Світлана Валентинівна, роб. з комп. обсл. споруд і облад.
Навчально-методична лабораторія
Бондар Тамара Яківна, фахівець 2 кат., інженер 1 кат.
Діденко Світлана Володимирівна, провідний фахівець, інженер 1 кат.
Кодрул Лариса Андріївна, провідний фахівець
Кунаховець Світлана Сергіївна, провідний фахівець
Северин Людмила Петрівна, провідний фахівець (д/в)
Слободянюк Ірина Анатоліївна, провідний фахівець
Тараненко Марія Анатоліївна, провідний фахівець
Хінкіладзе Давид Олегович, ст. лаборант з ВО
Навчально-наукова лабораторія
Івановська Олена Миколаївна, провідний фахівець (д/в)
Навчально-наукова лабораторія КТОР ПДМ
Бессчотнов Юрій Павлович, зав. лабораторією
Науково-дослідна частина
Кутузакі Ірина Георгіївна, провідний економіст
Науково-дослідний центр телекомунікаційних систем та мереж зв'язку
Барба Ірина Борисівна, с.н. співр., к.н.
Вікулін Іван Михайлович, г.н. співр., д.н.
Лісовий Іван Павлович, г.н. співр., д.н.
Орєшков Василь Іванович, с.н. співр., к.н.
Тимченко Ірина Олегівна, с.н. співр. без ступ.
Науково-навчальна лабораторія операторської діяльності
Єрмаков Олег Олександрович, провідний фахівець
Науково-навчально-виробнича лабораторія ІКТП
Крюкова Жанна Олексіївна, провідний інженер
Пучков Володимир Миколайович, провідний інженер
Сініна Дмитро Іванович, провідний інженер
Сумський Ігор Миколайович, провідний інженер
Науково-навчально-виробнича лабораторія мережних технологій
Кузнєцов Дмитро Олегович, зав. лабораторією
Сініна Дмитро Іванович, провідний інженер
ННВЛ ІКТ та СОРО
Поднебесний Ігор Андрійович, провідний інженер
Сумський Ігор Миколайович, зав. лабораторією
ННІ ДЗН
Братанчук Інна Філімонівна, провідний фахівець
Врублевський Петро Васильович, провідний фахівець
Левченко Тетяна Віталіївна, провідний фахівець, інженер 1 кат.
Смаглюк Тетяна Валентинівна, завідувач підготовчого від.
Соцька Оксана Анатоліївна, ст. лаборант з ВО (д/в)
ННІ Е та М
Бондаренко Олена Олегівна, провідний інженер (д/в)
Дмитрієва Анна Валеріївна, фахівець 2 кат. (д/в)
Петрова Надія Володимирівна, провідний фахівець, провідний інженер
ННІ ІК та програмної інженерії
Лисюк Олена Вікторівна, інженер 2 кат.
Присяжнюк Альона Миколаївна, провідний фахівець, ст. лаборант з ВО
Тронц Наталія Володимирівна, фахівець 1 кат., ст. лаборант з ВО
Чумак Олена Олександрівна, інженер 2 кат. (д/в)
ННІ КТА та Л
Дорофєєва Людмила Василівна, провідний фахівець
ННІ ПІС
Білоконь Альона Миколаївна, провідний фахівець
ННІ РТ та ІБ
Самусь Наталія Сергіївна, провідний фахівець
Планово-фінансовий відділ
Кутузакі Ірина Георгіївна, економіст 1 кат.
Малюта Марія Василівна, провідний економіст (д/в)
Павлюк Наталія Василівна, провідний економіст, провідний фахівець
Сидір Світлана Іванівна, провідний економіст (д/в)
Чмихаленко Наталія Анатоліївна, провідний економіст, провідний фахівець
Підрозділ (кафедра) політології, соціології та соціальних комунікацій
Камільчу Оксана Олександрівна, перекладач-секретар сліпого викладача
Корехова Ольга Сергіївна, ст. викладач (д/в)
Тараненко Світлана Леонтіївна, провідний фахівець
Приймальна комісія
Поднебесна Тетяна Миколаївна, інженер 1 кат., провідний фахівець
Старенький Іван Володимирович, провідний фахівець
Редакційно-видавничий центр
Гардиман Жанна Андріївна, провідний фахівець, ст. лаборант з ВО
Жахова Світлана Михайлівна, ст. лаборант з ВО
Попова Лариса Григорівна, провідний фахівець
Служба головного енергетика (робітники)
Бажутін Володимир Миколайович, електромонтер з ремонту та обсл. електроуст.
Козідубов Володимир Володимирович, ел. з рем. та обсл. елек. 6 роз.
Ростовцев Юрій Георгійович, електромонтер з ремонту та обсл. електроуст.
Чепурний Валентин Степанович, ел. з рем. та обсл. елек. 6 роз. та 4 роз.
Штирбулов Андрій Михайлович, ел. з рем. та обсл. елек. 6 роз.
Служба головного механіка (робітники)
Кісельов Павло Олександрович, слюсар з обслуг. теплових мереж, слюсар-сантехник 2 розр.
Осипенко Олександр Іванович, монтажник сантехнічних, теплотех. систем та устаткування 6 р., слюсар ремонтник 2 роз.
Пісня Олександр Євгенович, слюсар-ремонтник 2 роз.
Ряднина Володимир Дмитрович, слюсар-сантехнік 2 розр.
Сакара Сергій Васильович, слюсар-сантехнік 2 розр., слюсар-ремонтник 2 розр.
Самохвалов Валерій Олександрович, слюсар-сантехнік 2 розр.
Сердюк Анатолій Іванович, електрогазозварник 6 роз.
Слободенюк Віктор Григорович, монтажник сантехнічних, теплотех. систем та устаткування, слюсар з обслуг. теплових мереж
Служба охорони праці та пожежної безпеки
Чибін Валерій Васильович, провідний інженер з ПБ
Телебачення та радіомовлення
Бевз Тетяна Миколаївна, ст. лаборант з ВО
Гофайзен Олег Вікторович, зав. кафедри, професор
Кернас В'ячеслав Якович, зав. лабораторією
Підрозділ (кафедра) телекомунікації
Гладких Валерій Миколайович, доцент, ст. викладач
Манько Олександр Олексійович, зав. кафедри, професор
Підрозділ (кафедра) телекомунікаційних систем
Балашов Віталій Олександрович, зав. кафедри, професор
Бондар Ольга Дмитрівна, зав. лабораторією
Степовий Сергій Андрійович, зав. лабораторією
Чумаченко Ніна Ігорівна, фахівець 1 кат.
Підрозділ (кафедра) теорії електричних кіл та електроживлення
Кадацький Анатолій Федорович, зав. кафедри, професор
Майстренко Олег Віталійович, зав. лабораторією, викладач
Підрозділ (кафедра) теорії електричного зв'язку ім. А.Г.Зюко
Іващенко Петро Васильович, зав. кафедри, доцент
Підрозділ (кафедра) технічної електродинаміки та систем радіозв'язку
Гринь Микола Степанович, зав. лабораторією, ст. викладач
Кольцов Пилип Тімофійович, зав. лабораторією, викладач
Рожновський Михайло Васильович, в.о. зав. кафедри, доцент
Транспортна група
Підрозділ (кафедра) управління проектами та системного аналізу
Аугустиняк Віктор Йосипович, провідний фахівець
Бобровнича Наталія Серафимівна, зав. кафедри, доцент
Козельцева Олена Василівна, провідний фахівець
Підрозділ (кафедра) фізики оптичного зв'язку
Вікулін Іван Михайлович, зав. кафедри, професор
Шишкова Світлана Іванівна, зав. лабораторією
Підрозділ (кафедра) фізичного виховання
Галюза Сергій Сергійович, зав. кафедри, доцент
Лешкова Марія Миколаївна, ст. лаборант з ВО (д/в)
Саркісова Віоріка Семенівна, провідний фахівець
Підрозділ (кафедра) філософії та історії України
Павицька Світлана Юріївна, ст. викладач (д/в)
Пунченко Олег Петрович, зав. кафедри, професор
Топалова Ірина Василівна, провідний фахівець
Центр гуманітарної освіти та розвитку
Будіянська Дар'я Олександрівна, методист 1 кат. (д/в)
Денежко Юлія Олексіївна, методист 1 кат. (д/в)
Центр інноваційних технологій, сертифікації та працевлаштування
Гузенко Яна Олександрівна, завідувач практики
Савченко Яна Олегівна, провідний фахівець
Сухорученко Світлана Володимирівна, провідний фахівець, інженер 1 кат.
Чеснокова Наталія Вячеславівна, провідний фахівець
Штаб цивільної оборони
Руденко Людмила Олександрівна, провідний фахівець

Відокремлені підрозділи та структурні одиниці

Коледж зв'язку та інформатизації Одеської національної академії зв'язку ім. О.С.Попова
65029, Одеська обл., місто Одеса, Приморський район, ОЛЕКСАНДРІВСЬКИЙ ПРОСПЕКТ, будинок 6
Олександр Брель
керівник Стопхаб

Шановні співгромадяни!

Приєднуйтесь до команди волонтерів Громадського руху "Стопхаб" і допомагайте у пошуку інформації, оприлюднення якої сприятиме відкритості та прозорості влади.

Долучитися