СтопХаб
English

Пошук серед 77764 чиновників та 821 організацій, показати всі

Державне підприємство "Український науково-дослідний інститут радіо і телебачення"

65026, Одеська обл., місто Одеса, ВУЛ.БУНІНА, будинок 31

Перелік працівників (станом на 20.05.2016 року)

Бедрій Дмитро Іванович, заступник директора з наукової роботи
Мухін Павло Володимирович, начальник відділу систем радіозв'язку
Гуцалюк Анатолій Кіндратович, старший науковий співробітник відділу систем радіозв'язку
Кожухар Ігор Феодосійович, старший науковий співробітник відділу систем радіозв'язку
Лабунський Володимир Анатолійович, науковий співробітник відділу систем радіозв'язку
Груздєв Андрій Володимирович, провідний інженер відділу систем радіозв'язку
Жаріков Георгій Едуардович, провідний інженер відділу систем радіозв'язку
Змейков Юрій Іванович, провідний інженер відділу систем радіозв'язку
Севостьяненко Андрій Олександрович, провідний інженер відділу систем радіозв'язку
Сиденко Ірина Іванівна, інженер 1 категорії відділу систем радіозв'язку
П'ятко Наталія Петрівна, інженер 2 категорії відділу систем радіозв'язку
Мільруд Аркадій Михайлович, керівник органа сертифікації
Гладких Олена Володимирівна, заступник керівника органа сертифікації
Макаренко Катерина Сергіївна, керівник групи органа сертифікації
Ляховецька Світлана Вікторівна, провідний інженер органа сертифікації
Нездолій Марина Костянтинівна, провідний інженер органа сертифікації
Паутова Олена Юріївна, інженер 3 категорії органа сертифікації
Бойко Микола Пилипович, начальник випробувального центру
Вербанов Олег Васильович, керівник групи випробувального центру
Двинський Валерій Георгійович, керівник групи випробувального центру
Кірєєв Ігор Анатолійович, керівник групи випробувального центру
Кривокора Олег Сергійович, керівник групи випробувального центру
Оборочан Катерина Вячеславівна, керівник групи випробувального центру
Юрко Сергій Вікторович, керівник групи випробувального центру
Колосовський Сергій Іванович, провідний інженер випробувального центру
Джоголик Микола Володимирович, інженер 3 категорії випробувального центру
Мельник Анатолій Михайлович, начальник відділу систем супутникового зв'язку
Запорожченко Тамара Вячеславівна, провідний інженер відділу систем супутникового зв'язку
Гофайзен Олег Вікторович, головний науковий співробітник відділу телевізійного мовлення
Князєва Олена Альбертівна, провідний науковий співробітник відділу телевізійного мовлення
Баляр Володимир Богданович, старший науковий співробітник відділу телевізійного мовлення
Мазуркевич Олена Феліксівна, науковий співробітник відділу телевізійного мовлення
Пилявський Володимир Васильович, науковий співробітник відділу телевізійного мовлення
Баришнікова Олена Сергіївна, провідний інженер відділу телевізійного мовлення
Биліна Ірина Євгенівна, провідний інженер відділу телевізійного мовлення
Ічаджик Ніна Володимирівна, провідний інженер відділу телевізійного мовлення
Дітрих Вікторія Володимирівна, інженер 1 категорії відділу телевізійного мовлення
Удала Оксана Ярославівна, економіст відділу телевізійного мовлення
Маковеєнко Дмитро Олександрович, начальник відділу радіочастот
Артюх Микола Григорович, заступник начальника відділу радіочастот
Іконніков Сергій Миколайович, провідний інженер відділу радіочастот
Кольцова Олександра Сергіївна, начальник відділу радіомовлення
Балан Микола Макарович, старший науковий співробітник відділу радіомовлення
Виходець Анатолій Васильович, старший науковий співробітник відділу радіомовлення
Виходець Олександр Анатолійович, старший науковий співробітник відділу радіомовлення
Патюкова Ірина Олегівна, науковий співробітник відділу радіомовлення
Князєва Ніна Олексіївна, провідний науковий співробітник лабораторії техніко-економічної ефективності і тарифоутворення
Скоробогатов Гліб Святославович, лаборант лабораторії техніко-економічної ефективності і тарифоутворення
Таратута Ірина Володимирівна, головний бухгалтер
Голякова Сніжана Анатоліївна, заступник головного бухгалтера з фінплану
Колеснікова Аліса Олегівна, заступник головного бухгалтера з заробітної плати
Бабенко Інна Олександрівна, бухгалтер другої категорії
Двінська Поліна Валеріївна, провідний бухгалтер
Подопрігора Валентина Євгенівна, провідний бухгалтер
Поповінюк Євгенія Валентинівна, начальник відділу кадрів
Желтова Марія Василівна, завідувач канцелярією
Циганкова Олена Олегівна, завідувач канцелярією
Антонова Ганна Олександрівна, провідний інженер планово-економічного відділу
Нескрьоба Ольга Петрівна, провідний економіст планово-економічного відділу
Федорчукова Анастасія Геннадіївна, провідний економіст планово-економічного відділу
Груздєва Марія Сергіївна, економіст 1 категорії планово-економічного відділу
Мандрик Юрій Анатолійович, начальник виробничо-господарського відділу
Кулаков Сергій Васильович, заступник начальника виробничо-господарського відділу
Горобець Владислав Володимирович, начальник господарчого сектору виробничо-господарського відділу
Грабовецька Світлана Євгенівна, провідний інженер виробничо-господарського відділу
Климко Юлій Абрамович, слюсар-сантехнік виробничо-господарського відділу
Самарець Сергій Олександрович, електромонтер з ремонту і обслуговування електроустаткування виробничо-господарського відділу
Молдавер Леонід Шимонович, слюсар-механік радіоелектронної апаратури виробничо-господарського відділу
Сорока Олег Олександрович, слюсар-механік радіоелектронної апаратури виробничо-господарського відділу
Зикіна Олена Сергіївна, секретар сектора охорони виробничо-господарського відділу
Климко Артур Юлійович, черговий сектора охорони виробничо-господарського відділу
Осадчий Дмитро Іванович, черговий сектора охорони виробничо-господарського відділу
Фарносов Микола Михайлович, черговий сектора охорони виробничо-господарського відділу
Шейкін Валентин Лаврентійович, черговий сектора охорони виробничо-господарського відділу
Синенко Ігор Анатолійович, прибиральник території виробничо-господарського відділу
Балашова Ірина Петрівна, прибиральник виробничих приміщень виробничо-господарського відділу
Мельник Людмила Костянтинівна, прибиральник виробничих приміщень виробничо-господарського відділу
Морозова Катерина Вікторівна, прибиральник виробничих приміщень виробничо-господарського відділу
Павловська Надія Василівна, прибиральник виробничих приміщень виробничо-господарського відділу
Циганкова Ольга Валентинівна, прибиральник виробничих приміщень виробничо-господарського відділу
Мельник Тетяна Костянтинівна, прибиральник службових приміщень виробничо-господарського відділу
Омельянчук Олександр Володимирович, підсобний робітник виробничо-господарського відділу
Груздєва Тетяна Анатоліївна, начальник відділу стандартизації, метрології та інформації
Бурова Елеонора Миколаївна, провідний інженер відділу стандартизації, метрології та інформації
Коваленко Людмила Олександрівна, провідний інженер відділу стандартизації, метрології та інформації
Семенова Ольга Валентинівна, провідний інженер відділу стандартизації, метрології та інформації
Баулін Олександр Леонтійович, інженер 1 категорії відділу стандартизації, метрології та інформації
Олександр Брель
керівник Стопхаб

Шановні співгромадяни!

Приєднуйтесь до команди волонтерів Громадського руху "Стопхаб" і допомагайте у пошуку інформації, оприлюднення якої сприятиме відкритості та прозорості влади.

Долучитися