СтопХаб
English

Пошук серед 77764 чиновників та 821 організацій, показати всі

Одеський національний політехнічний університет

65044, Одеська обл., місто Одеса, ПРОСПЕКТ ШЕВЧЕНКА, будинок 1

Перелік працівників (станом на 17.05.2016 року)

Навчально-науковий інститут машинобудування
Кафедра автомобільного транспорту:
Янченко Анатолій Іванович, завідувач лабораторії
Грабовська Віолета Іванівна, інженер 1 категорії
Коваленко Віктор Іванович, інженер 1 категорії
Пошкурлат Олексій Віталійович, інженер 1 категорії
Толмачова Марина Олегівна, інженер 1 категорії
Кафедра машинознавства та деталей машин:
Мішина Людмила Петрівна, інженер 1 категорії
Тарнавська Наталя Сергіївна, інженер 1 категорії
Шелегеда Людмила Михайлівна, інженер 1 категорії
Кафедра теоретичної механіки:
Робу Віталій Іванович, завідувач лабораторії
Гернер Нелі Альфонсівна, інженер 1 категорії
Курган Віктор Олегович, інженер 1 категорії
Робу Сергій Іванович, інженер 1 категорії
Кафедра динаміки, міцності машин та опору матеріалів:
Козолуп Геннадій Миколайович, завідувач лабораторії
Сергєєва Ольга Степанівна, провідний інженер
Шмараєв Василь Іванович, провідний інженер
Вершок Валерій Олександрович, інженер 1 категорії
Ляшенко Світлана Жоржівна, інженер 1 категорії
Кафедра нафтогазового та хімічного машинобудування:
Харченко Володимир Вячеславович, завідувач лабораторії
Кепіна Надія Володимирівна, інженер 1 категорії
Корячєнко Андрій Анатолійович, інженер 1 категорії
Кафедра вищої математики та моделювання систем:
Білякова Світлана Миколаївна, інженер 1 категорії
Єлізарова Євгенія Георгіївна, інженер 1 категорії
Мановська Тетяна Львівна, інженер 1 категорії
Панченко Світлана Миколаївна, інженер 1 категорії
Шаєвська Тетяна Олександрівна, інженер 1 категорії
Характєрова Олена Валентинівна, секр.-перекл. незряч. викл.
Навчальна лабораторія (МБІ):
Навчально-наукова лабораторія "Стандарт":
Сайтарли Світлана Вікторівна, інженер 1 категорії
Навчально-науковий інститут промислових технологій, дизайну та менеджменту
Кафедра технології машинобудування:
Кудашов Сергій Миколайович, зав. лабораторії
Новак Георгій Васильович, зав. лабораторії
Костіна Марина Марсівна, провідний інженер
Тріфонов Петро Іванович, провідний інженер
Цигольник Юрій Григорович, провідний інженер
Бортник Ольга Данилівна, інженер 1 категорії
Козенко Марія Миколаївна, інженер 1 категорії
Шушко Олена Василівна, інженер 1 категорії
Кафедра металорізальних верстатів, метрології та сертифікації:
Шмараєва Бела Сергіївна, зав. лабораторії
Ткач Андрій Жоржевич, провідний інженер
Беседін Владлен Леонідович, інженер 1 категорії
Заснова Олена Віталіївна, інженер 1 категорії
Соловйова Лариса Олександрівна, інженер 1 категорії
Сударіков Михайло Миколайович, інженер 1 категорії
Федоренко Юлія Олексіївна, інженер 1 категорії
Шмараєва Анна Павлівна, інженер 1 категорії
Кафедра технології конструкційних матеріалів та матеріалознавства:
Осипенко Людмила Дмитрівна, інженер 1 категорії
Фроленкова Ольга Вікторівна, інженер 1 категорії
Янюк Микола Федорович, інженер 1 категорії
Окулова Юлія Геннадіївна, інженер 2 категорії
Кафедра управління системами безпеки життєдіяльності:
Ковешніков Микола Іванович, інженер 2 категорії
Пасічна Євгенія Олексіївна, інженер 2 категорії
Кафедра інформаційних технологій проектування в машинобудуванні:
Бабич Юлія Ігорівна, ст. викладач
Следнева Тетяна Іванівна, зав. лабораторії
Джосан Тетяна Сергіївна, інженер 1 категорії
Кононенко Галина Павлівна, інженер 1 категорії
Мартиненко Аделія Юхимівна, інженер 1 категорії
Кафедра технології та управління ливарними процесами:
Борисенко Алла Леонідівна, інженер 1 категорії
Міронова Ганна Федорівна, інженер 1 категорії
Солоненко Людмила Ігорівна, інженер 1 категорії
Тур Максим Петрович, інженер 1 категорії
Гришаєва Тетяна Іванівна, інженер 2 категорії
Навчальна лабораторія (КТ УСБЖД):
Чернявський Олександр Іванович, інженер 1 категорії
Лабораторія обчислювальної техніки (ІПТДМ):
Чубар Валерій Валерійович, інженер 1 категорії
Чубар Олена Миколаївна, інженер 1 категорії
Хіміко-технологічний факультет
Кафедра технології неорганічних речовин і екології:
Кущ Юлія Георгіївна, зав. лабораторії
Брижак Наталія Петрівна, інженер 1 категорії
Подоленчук Віктор Васильович, інженер 1 категорії
Червонюк Валерія Валеріївна, інженер 1 категорії
Волошина Тетяна Миколаївна, інженер 2 категорії
Чорнопищук Тетяна Петрівна, інженер 2 категорії
Кафедра органічних і фармацевтичних технологій:
Король Ольга Петрівна, інженер 1 категорії
Хашимова Лариса Кирилівна, інженер 1 категорії
Чуманова Марина Анатоліївна, інженер 1 категорії
Ковальов Павло Миколайович, інженер 2 категорії
Коверга Ганна Сергіївна, інженер 2 категорії
Коноплян Валентина Вікторівна, інженер 2 категорії
Кафедра теоретичних основ хімії:
Блонська Людмила Іванівна, зав. лабораторії
Завгороднєва Людмила Петрівна, інженер 1 категорії
Петрикевич Наталія Василівна, інженер 1 категорії
Шалабіна Любов Яківна, ст. лабор. с/о
Навчально-науковий інститут енергетики та комп'ютерно-інтегрованих систем управління
Кафедра технології води та палива:
Ахрамєєв Віталій Геннадійович, інженер 1 категорії
Кафедра атомних електростанцій:
Скачек Андрій Михайлович, провідний інженер
Галацан Марк Петрович, інженер 1 категорії
Лукін Анатолій Олександрович, інженер 1 категорії
Світлицький Євген Михайлович, інженер 1 категорії
Кафедра теоретичної та експериментальної ядерної фізики:
Очеретенко Сергій Іванович, інженер 1 категорії
Павлікова Людмила Миколаївна, інженер 1 категорії
Чернеженко Сергій Анатолійович, інженер 1 категорії
Чудак Наталія Олександрівна, інженер 1 категорії
Кафедра теплових електростанцій та енергозберігаючих технологій:
Степанюк Василь Іванович, зав. лабораторії
Губар Лілія Борисівна, інженер 1 категорії
Остапенко Людмила Юріївна, інженер 1 категорії
Кафедра теоретичної, загальної та нетрадиційної енергетики:
Білоусова Надія Георгіївна, зав. лабораторії
Козилов Сергій Олександрович, інженер 1 категорії
Кафедра прикладної екології та гідрогазодинаміки:
Нєстєрков Валерій Іванович, зав. лабораторії
Суєтіна Наталія Андріївна, інженер 1 категорії
Усатюк Ганна Сергіївна, інженер 1 категорії
Кафедра автоматизації теплоенергетичних процесів:
Лисюк Ганна Петрівна, ст. викладач
Тарахтій Ольга Сергіївна, зав. лабораторії
Донець Анжела Олексіївна, технік 1 категорії
Навчальна лабораторія інформатики та обчислювальної техніки (кафедра ТВП):
Філія кафедри атомних електростанцій:
Меркотан Кирило Костянтинович, інженер 1 категорії
Лабораторія обчислювальної техніки (ЕнІн):
Висоцька Тамара Андріївна, зав. лабораторії
Літвін Андрій Миколайович, інженер 1 категорії
Руднєва Юлія Олегівна, інженер 1 категорії
Навчально-науковий інститут електромеханіки та енергоменеджменту
Кафедра електричних машин:
Аношкін Микола Іванович, зав. лабораторії
Воробйова Тетяна Іванівна, інженер 1 категорії
Коняхіна Ольга Сергіївна, інженер 1 категорії
Дмитрієва Наталя Ігорівна, інженер 2 категорії
Кафедра електромеханічних систем з комп'ютерним управлінням:
Панченко Лариса Дмитрівна, зав. лабораторії
Вдовіна Олена Василівна, інженер 1 категорії
Глушко Ілля Вікторович, інженер 1 категорії
Кафедра електропостачання та енергетичного менеджменту:
Прокоф'єва Ганна Петрівна, інженер 1 категорії
Кафедра теоретичних основ і загальної електротехніки:
Морозов Олександр Павлович, зав. лабораторії
Лабораторія обчислювальної техніки (ТОЗЕ):
Козачков Георгій Яковлевич, зав. лабораторії
Василенко Марія Володимирівна, інженер 1 категорії
Крамаренко Тетяна Сергіївна, інженер 1 категорії
Навчально-науковий інститут інформаційної безпеки, радіоелектроніки та телекомунікацій
Кафедра радіотехнічних пристроїв:
Дрозд Сергій Сергійович, провідний інженер
Сажин Володимир Федорович, провідний інженер
Чудновський Віктор Яковлевич, провідний інженер
Ванькова Олена Василівна, інженер 1 категорії
Зубарєва Ольга Андріївна, інженер 1 категорії
Лапін Володимир Георгійович, інженер 1 категорії
Самохвалова Алла Юріївна, інженер 1 категорії
Севергіна Світлана Дем'янівна, інженер 2 категорії
Кафедра електронних засобів інформаційно-комп'ютерних технологій:
Шинкарук Юрій Васильович, зав. лабораторії
Козлова Тетяна Петрівна, провідний інженер
Бабак Андрій Олексійович, інженер 1 категорії
Крилова Тетяна Сергіївна, інженер 1 категорії
Шевченко Ірина Миколаївна, інженер 1 категорії
Кафедра радіоелектронних і телекомунікаційних систем:
Чебаненко Борис Тихонович, зав. лабораторії
Квасницька Тамара Євгеніївна, інженер 1 категорії
Ковальчук Анатолій Степанович, інженер 1 категорії
Нечипуренко Юрій Валентинович, інженер 1 категорії
Ніколаєв Володимир Сергійович, інженер 1 категорії
Юр'єва Олена Анатоліївна, інженер 1 категорії
Кафедра інформаційних технологій проектування у електроніці та телекомунікаціях:
Корецька Євгенія Іванівна, інженер 1 категорії
Улізко Ганна Валеріївна, інженер 1 категорії
Кафедра інформаційної безпеки:
Белека Ігор Анатолійович, зав. лабораторії
Тихонова Олена Анатоліївна, інженер 1 категорії
Кафедра інформатики та управління захистом інформаційних систем:
Назарова Ірина Володимирівна, провідний інженер
Іванова Анастасія Леонідівна, інженер 2 категорії
Навчально-науковий інститут комп'ютерних систем
Кафедра комп'ютеризованих систем управління:
Блінов Ігор Павлович, ст. викладач
Грузін Валерій Євгенович, зав. лабораторії
Грабовенко Жанна Миколаївна, інженер 1 категорії
Росколець Зоя Василівна, інженер 1 категорії
Смирнова Галина Дем'янівна, інженер 1 категорії
Цикалюк Вікторія Ігорівна, інженер 1 категорії
Григоренко Світлана Миколаївна, інженер 2 категорії
Євсеєв Олександр Володимирович, інженер 2 категорії
Торчук Людмила Анатоліївна, інженер 2 категорії
Кафедра комп'ютерних систем:
Петров Ігор Леонідович, зав. лабораторії
Анфьоров Олександр Павлович, інженер 1 категорії
Марущак Юлія Вікторівна, інженер 1 категорії
Ухіна Ганна Володимирівна, інженер 1 категорії
Кафедра інформаційних систем:
Сотов Олег Вікторович, зав. лабораторії
Олесько Юлія Миколаївна, інженер 2 категорії
Кафедра комп'ютерних інтелектуальних систем та мереж:
Головачова Олена Вікторівна, інженер 1 категорії
Горелкін Владислав Васильович, інженер 1 категорії
Козлова Людмила Порфиріївна, інженер 1 категорії
Колєснік Віра Семенівна, інженер 1 категорії
Кравцов Віктор Олексійович, інженер 1 категорії
Плачкова Олена Вікторівна, інженер 1 категорії
Сінгаєвська Віра Олегівна, інженер 1 категорії
Швагірева Тетяна Семенівна, інженер 1 категорії
Желіховська Юлія Сергіївна, інженер 2 категорії
Кафедра системного програмного забезпечення:
Аблязова Світлана Вікторівна, інженер 1 категорії
Таргашова Олена Анатоліївна, інженер 1 категорії
Тимошенко Сергій Олександрович, інженер 1 категорії
Кафедра фізики:
Рязанова Ірина Олексіївна, зав. лабораторії
Баськова Олена Іванівна, інженер 1 категорії
Кобилянський Віктор Леонідович, інженер 1 категорії
Мельниченко Лариса Іванівна, інженер 1 категорії
Родіонова Наталія Валеріївна, інженер 1 категорії
Сліозберг Тамара Мойсеївна, інженер 1 категорії
Спіріхіна Марія Петрівна, інженер 1 категорії
Гавриченко Віктор Федорович, інженер 2 категорії
Кафедра прикладної математики та інформаційних технологій:
Зубарєва Олена Петрівна, інженер 1 категорії
Малютіна Світлана Вікторівна, інженер 1 категорії
Пілюга Лідія Михайлівна, інженер 1 категорії
Голан Анна Володимирівна, інженер 1 категорії
Лабораторія обчислювальної техніки (кафедра СПЗ):
Нестеров Юрій Михайлович, зав. лабораторії
Синегуб Микола Іванович, інженер 1 категорії
Лабораторія по програмуванню (каф. прикл. матем.):
Навчально-науковий інститут медичної інженерії
Кафедра загальної та медичної фізики:
Паску Денис Георгійович, інженер 1 категорії
Польовий Віктор Олександрович, інженер 1 категорії
Кафедра фізичного виховання та спорту:
Грєєва Віра Іванівна, ст. викладач
Чередніченко Тамара Миколаївна, інженер 1 категорії
Біллер Лідія Олегівна, ст. лабор. с/о
Навчально-науковий інститут бізнесу економіки та інформаційних технологій
Кафедра економічної кібернетики та інформаційних технологій:
Гречанюк Ірина Василівна, інженер 1 категорії
Малигін Михайло Юрійович, інженер 1 категорії
Сухомлинова Любов Михайлівна, інженер 1 категорії
Кафедра економіки підприємств:
Томашевська Тетяна Геннадіївна, інженер 1 категорії
Фоміна Дар'я Сергіївна, інженер 1 категорії
Кафедра менеджменту:
Глущенко Олег Володимирович, інженер 1 категорії
Косенко Віолета Олексіївна, інженер 1 категорії
Руднєва Олена Юріївна, інженер 1 категорії
Чуріков Михайло Васильович, інженер 1 категорії
Кафедра менеджменту зовнішньоекономічної та інноваційної діяльності:
Ван Тао Тао, ст. викладач
Партика Марина Романівна, провідний інженер
Митрофанова Леокадія Андріївна, інженер 1 категорії
Олейник Ольга Леонідівна, інженер 2 катего, ст. лабор. с/орії
Кафедра економічних систем і управління інноваційним розвитком:
Бажанова Ірина Борисівна, провідний інженер
Студітських Тамара Іванівна, інженер 1 категорії
Годинська Ірина Григорівна, секр-перекл. незр. викл.
Кафедра маркетингу:
Березняк Наталія Миколаївна, інженер 1 категорії
Кафедра обліку, аналізу і аудиту:
Бут Наталя Володимирівна, зав. лабораторії
Степанюк Зоя Анатоліївна, зав. лабораторії
Аккузіна Тетяна Григорівна, інженер 1 категорії
Дмитрієва Олена Валентинівна, інженер 1 категорії
Ковалик Оксана Анатоліївна, інженер 1 категорії
Устинюк Анастасія Юріївна, інженер 1 категорії
Кафедра адміністративного менеджменту та проблем ринку:
Ткачук Тетяна Миколаївна, інженер 1 категорії
Учбова лабораторія маркетингових технологій (каф. маркет.):
Давидова Ганна Віталіївна, зав. лабораторії
Українсько-німецький навчально-науковий інститут
Кафедра підйомно-транспортного та робототехнічного обладнання:
Сторожева Галина Іванівна, інженер 1 категорії
Ботик Лілія Валентинівна, інженер 2 категорії
Кафедра німецької мови та перекладу:
Улєн Регіна, ст. викладач
Дулепов Руслан Борисович, інженер 1 категорії
Кафедра іноземних мов:
Гуц Ольга Дмитрівна, ст. викладач
Гуманітарний факультет
Кафедра документознавства та інформаційної діяльності:
Масі Наталя Іванівна, ст. викладач
Грешнєва Ганна Юріївна, зав. лабораторії
Кафедра історії та етнографії України:
Кафедра культурології та мистецтвознавства:
Лись Олена Анатоліївна, пров. фахівець
Кафедра соціальної роботи та кадрового менеджменту:
Ан Юлія Сергіївна, ст. лабор. в/о
Кафедра філософії та методології науки:
Грекова Ольга Борисівна, пров. фахівець
Кафедра правознавства:
Кривдіна Елла Борисівна, пров. фахівець
Чернов Тимофій Олегович, пров. фахівець
Кафедра політології:
Навчально-науковий інститут підготовки іноземних громадян
Кафедра української та російської мов:
Кафедра лінгводидактики:
Кафедра природознавчих наук:
Навчальний відділ підготовчого факультету для іноземних громадян:
Кафедра військової підготовки:
Чмих Анатолій Віталійович, нач. від. ОЕЗОРОВТ
Підготовчий факультет для іноземних громадян
Кафедра української та російської мов:
Казак Алла Едмаївна, ст. викладач
Кафедра лінгводидактики:
Кафедра природознавчих наук:
Кафедра природничо-наукової підготовки:
Кафедра військової підготовки:
Навчально-науковий інститут дистанційної і заочної освіти
Навчальний центр підвищення якості освіти
Кафедра загальноосвітньої підготовки:
Відділ захисту інформації
Лабораторія технічних засобів захисту інформації ВЗІ:
Венедіктов Юрій Іванович, зав. лабораторії
Лабораторія кібернетичної безпеки ВЗІ:
Відділ технічних засобів навчання та комп'ютерних технологій
Лабораторія мережевих технологій:
Лабораторія веб-ресурсів:
Саєнко Анна Олександрівна, зав. лабораторії
Лабораторія інформаційних технологій та баз даних:
Лабораторія інформаційних систем:
Лабораторія "Р-навігатор":
Марулін Станіслав Юрійович, зав. лабораторії
Лабораторія дистанційного навчання:
Відділ технічних засобів навчання та інформаційних технологій
Лабораторія інформаційних технологій:
Лабораторія інформаційно-технологічної підтримки інформаційних систем:
Відділ маркетингу і інноваційної політики
Сектор маркетингу та інновацій в освіті:
Сектор менеджменту міжнародних проектів і програм:
Відділ інформаційного і докуметального забезпечення освітньої діяльності
Навчально-виробнича лабораторія "Політехдизайн"
Побута Сергій Анатолійович, зав. лабораторії
Відділ інноваційних інформаційних технологій
Інші працівники
Центральна котельня
Даниленко Сергій Васильович, слюсар-ремонтник 6 роз.
Коронов Сергій Володимирович, слюсар-ремонтник 6 роз.
Новатуров Григорій Іванович, слюсар-ремонтник 4 роз.
Пустовойтенко Василь Анатолійович, слюсар 6 роз. з конт-вим. прил.
Федоренко Віктор Борисович, слюсар-ремонтник 6 роз.
Хмельниченко Володимир Васильович, слюсар-ремонтник 6 роз.
Служба охорони університету
Корпус ТЕФ
Деменко Алла Анатоліївна, приб. служб. прим.
Іваніна Тетяна Георгіївна, приб. служб. прим.
Кожин Олександр Євгенович, приб. служб. прим.
Кузьменко Тетяна Семенівна, приб. служб. прим.
Погорєлова Ганна Федорівна, приб. служб. прим.
Сауленко Людмила Михайлівна, приб. служб. прим.
ВЦ №11
Попова Людмила Іванівна, приб. служб. прим.
Яцура Тамара Володимирівна, приб. служб. прим.
Матеріальний склад
Житнікова Ірина Анатоліївна, приб. служб. прим.
Тітова Юлія Анатоліївна, приб. служб. прим.
Учбовий корпус №13
Дістергова Олена Юріївна, приб. служб. прим.
Чернова Лариса Леонідівна, приб. служб. прим.
Корпус ФАОТ
Дроздова Тетяна Михайлівна, приб. служб. прим.
Євсюкова Ірина Валеріївна, приб. служб. прим.
Кіпер Олена Леонідівна, приб. служб. прим.
Лашкова Зінаїда Дмитрівна, приб. служб. прим.
Магаляс Інна Олександрівна, приб. служб. прим.
Мандрік Анжела Вікторівна, приб. служб. прим.
Масіківіч Наталія Федорівна, приб. служб. прим.
Нирковська Ольга Іванівна, приб. служб. прим.
Пещенко Ольга Миколаївна, приб. служб. прим.
Пурич Юрій Михайлович, приб. служб. прим.
Соломіна Валентина Павлівна, приб. служб. прим.
Стоянова Наталя Павлівна, приб. служб. прим.
Чащін Дмитро Вікторович, приб. служб. прим.
Корпус радіоелектроніки
Безрокова Алла Андріївна, приб. служб. прим.
Більдій Валентина Василівна, приб. служб. прим.
Бурлак Світлана Миколаївна, приб. служб. прим.
Ветрінська Галина Петрівна, приб. служб. прим.
Ветрінська Ганна Юріївна, приб. служб. прим.
Войцехович Яна Орестівна, приб. служб. прим.
Іваненко Олена Олексіївна, приб. служб. прим.
Маршалова Людмила Василівна, приб. служб. прим.
Сирбул Галина Андріївна, приб. служб. прим.
Чащіна Людмила Анатоліївна, приб. служб. прим.
Чуйко Ольга Андріївна, приб. служб. прим.
Другий хімічний корпус
Гонар Олена Володимирівна, приб. служб. прим.
Гребенькова Інна Миколаївна, приб. служб. прим.
Жестікова Ірина Петрівна, приб. служб. прим.
Колпакова Алла Леонідівна, приб. служб. прим.
Крецул Діана Володимирівна, приб. служб. прим.
Майорова Євгенія Михайлівна, приб. служб. прим.
Мельник Наталя Вікторівна, приб. служб. прим.
Слободянюк Любов Василівна, приб. служб. прим.
Тімошкова Тетяна Михайлівна, приб. служб. прим.
Ткачук Галина Олегівна, приб. служб. прим.
Холод Олена Валеріївна, приб. служб. прим.
Перший хімічний корпус
Карякіна Надія Григорівна, приб. служб. прим.
Кузьменко Марія Михайлівна, приб. служб. прим.
Нікішина Олена Миколаївна, приб. служб. прим.
Осипчук Вікторія Юріївна, приб. служб. прим.
Раддац Наталя Валеріївна, приб. служб. прим.
Татарінова Тетяна Борисівна, приб. служб. прим.
Шаповал Марія Володимирівна, приб. служб. прим.
Юрченко Алла Олексіївна, приб. служб. прим.
Головний учбовий корпус
Алексєєва Ольга Сергіївна, приб. служб. прим.
Ангелова Юлія Леонідівна, приб. служб. прим.
Бакланова Тетяна Павлівна, приб. служб. прим.
Бондаренко Євдокія Яківна, приб. служб. прим.
Бузоверя Наталя Григорівна, приб. служб. прим.
Гапуніч Ірина Миколаївна, приб. служб. прим.
Гринчук Олена Аркадіївна, приб. служб. прим.
Домбровська Тамара Іванівна, приб. служб. прим.
Єршова Ірина Геннадіївна, приб. служб. прим.
Іванова Ірина Расимівна, приб. служб. прим.
Камінська Олена Борисівна, приб. служб. прим.
Касьян Людмила Іванівна, приб. служб. прим.
Катаурова Ірина Миколаївна, приб. служб. прим.
Кулягіна Наталя Петрівна, приб. служб. прим.
Лернер Олена Тимофіївна, приб. служб. прим.
Мединська Любов Іванівна, приб. служб. прим.
Михальова Тамара Миколаївна, приб. служб. прим.
Мокринська Олена Сергіївна, приб. служб. прим.
Морозова Лідія Іванівна, приб. служб. прим.
Музичук Антоніна Іванівна, приб. служб. прим.
Секач Вікторія Юріївна, приб. служб. прим.
Соловйова Анна Миколаївна, приб. служб. прим.
Сочинська Марія Олексіївна, приб. служб. прим.
Фельхнер Ірина Валеріївна, приб. служб. прим.
Фіткєвич Людмила Борисівна, приб. служб. прим.
Ходак Олександр Васильович, приб. служб. прим.
Цико Тетяна Іванівна, приб. служб. прим.
Шамахія Вікторія Львівна, приб. служб. прим.
Шаповалова Ганна Степанівна, приб. служб. прим.
Шиш Яна Володимирівна, приб. служб. прим.
Другий учбовий корпус
Бойко Надія Юріївна, приб. служб. прим.
Красницька Олена Євгеніївна, приб. служб. прим.
Попова Олена Юріївна, приб. служб. прим.
Романюк Вікторія Іванівна, приб. служб. прим.
Чупір Тетяна Вікторівна, приб. служб. прим.
Шелепун Ірина Федорівна, приб. служб. прим.
Адміністративний корпус
Бойко Таісія Гаврилівна, приб. служб. прим.
Говаженко Наталія Дмитрівна, приб. служб. прим.
Калюжна Олена Євгенівна, приб. служб. прим.
Мартинова Любов Василівна, приб. служб. прим.
Симброус Тамара Олегівна, приб. служб. прим.
Спасова Наталя Петрівна, приб. служб. прим.
Ткач Ольга Юріївна, приб. служб. прим.
Корпус фізики
Асауляк Ірина Михайлівна, приб. служб. прим.
Байцур Вікторія Михайлівна, приб. служб. прим.
Іордан Марина Олександрівна, приб. служб. прим.
Попова Катерина Олегівна, приб. служб. прим.
Шлапак Людмила Іванівна, приб. служб. прим.
Палац культури студентів
Гвоздь Людмила Анатоліївна, приб. служб. прим.
Гончарова Лідія Олексіївна, приб. служб. прим.
Скринник Олена Михайлівна, приб. служб. прим.
Танасюк Алла Валентинівна, приб. служб. прим.
Ходикіна Лариса Павлівна, приб. служб. прим.
Ямілова Ірина Сергіївна, приб. служб. прим.
Навчально-методичний видавничо-поліграфічний центр
Ерет Сергій Йосипович, токар-розчув. 6 роз.
Ніколаєва Тамара Сергіївна, підбирач інф. мат.
Тверда Любов Степанівна, підбирач інф. мат.
Цивалюк Ольга Миколаївна, підбирач інф. мат.
Господарчий відділ
Спортивний комплекс
Білоконь Галина Василівна, приб. служб. прим.
Бурлака Олена Миколаївна, приб. служб. прим.
Глухова Тетяна Іванівна, приб. служб. прим.
Гончарук Тетяна Олегівна, приб. служб. прим.
Гришкоріна Олена Юріївна, приб. служб. прим.
Карбовська Любов Василівна, приб. служб. прим.
Непом'яща Оксана Михайлівна, приб. служб. прим.
Окованцева Галина Іванівна, приб. служб. прим.
Переверзева Марія Іванівна, приб. служб. прим.
Поважна Наталія Андріївна, приб. служб. прим.
Орєхова Ольга Григорівна, хлоратор-дезінфектор
Корпус №20
Івасик Вікторія Іванівна, приб. служб. прим.
Сізова Неоніла Романівна, приб. служб. прим.
Чінкіна Любов Михайлівна, приб. служб. прим.
Відділ головного механіка
Марченко Тетяна Андріївна, технік 1 кат. ЕРУ
Бугаков Олександр Володимирович, слюсар-ремонтник 6 роз.
Власов Віталій Анатолійович, слюсар-сантехнік 6 роз.
Григор'єв Костянтин Едуардович, слюсар-ремонтник 6 роз.
Енгвер Едуард Васильович, слюсар-сантехнік 4 роз.
Кафеєв Валерій Анатолійович, слюсар-сантехнік 5 роз.
Лук'янов Олег Ігорович, слюсар-сантехнік 6 роз.
Макаренко Петро Іванович, слюсар-ремонтник 6 роз.
Марценюк Олександр Сергійович, слюсар-сантехнік 5 роз.
Новицький Євген Петрович, слюсар-ремонтник 6 роз.
Повелиця Микола Іванович, слюсар-сантехнік 6 роз.
Продан Григорій Васильович, слюсар-сантехнік 5 роз.
Римський Валентин Миколайович, слюсар-сантехнік 4 роз.
Сєдой Ігор Костянтинович, слюсар-ремонтник 6 роз.
Смірнов Юрій Анатолійович, слюсар-сантехнік 5 роз.
Степаненко Олег Іванович, слюсар 6 роз. ОТМ
Бардін Валерій Костянтинович, машиніст н/у 5 роз.
Бойко Анатолій Анатолійович, машиніст н/у 5 роз.
Боярський Віктор Вікторович, машиніст н/у 5 роз.
Гаврилова Лариса Миколаївна, машиніст н/у 5 роз.
Ізман Михайло Миколайович, машиніст н/у 5 роз.
Калініченко Борис Павлович, машиніст н/у 5 роз.
Цимбал Григорій Семенович, машиніст н/у 5 роз.
Відділ головного енергетика
Бойченко Юрій Георгійович, пров. інж.-енерг.
Колєв Федір Федорович, пров. інж. електр.
Слюсар Світлана Вікторівна, технік енерг. 1 кат.
Біщак Павло Іванович, ел.-монтер. 6 роз.
Васін Іван Микитович, ел.-монтаж. 6 роз.
Гєнріх Євген Михайлович, ел.-монтаж. 3 роз.
Макеєнко Юрій Віталійович, ел.-монтер. 6 роз.
Міняйлик Семен Васильович, ел.-монтер. РОЕ 6 роз.
Скупий Григорій Григорович, ел.-монтер. РОЕ 5 роз.
Чумаков Віктор Григорович, ел.-монтер. РОЕ 6 роз.
Чуманов Андрій Пилипович, ел.-монтер. РОЕ 6 роз.
Науково-технічна бібліотека
Бачко Наталя Володимирівна, приб. служб. прим.
Перерва Валентина Сергіївна, приб. служб. прим.
Кірток Віктор Семенович, заст. директора
Ткач Людмила Миколаївна, заст. директора
Гнатюк Тамара Юріївна, гол. бібліогр.
Тарасова Галина Юріївна, гол. бібліотек.
Кузяк Людмила Леонідівна, пров. бібліотек.
Вовк Світлана Іванівна, бібліот. 1 кат.
Косенко Оксана Сергіївна, бібліогр. 2 кат.
Студентський оздоровчо-спортивний табір "Чайка"
Нікола Ігор Михайлович, заст. директора
Кафедра російської і української мов як іноземних
Ректорат
Костін Юрій Петрович, пом. ректора
Вчена Рада
Навчально-методичний відділ
Навчальний відділ
Талда Алла Федорівна, методист в/к
Відділ аспірантури і докторантури
Відділ внутрішнього аудиту
Планово-фінансовий відділ
Бухгалтерія
Бойко Меланія Михайлівна, заст. гол. бухг.
Чараєва Ольга Василівна, заст. гол. бухг.
Равілова Ільдарья, бухг. 2 кат.
Відділ кадрів
Орлик Юлія Леонідівна, ст. інспектор
Режимно-секретний відділ
Військово-мобілізаційний відділ
Юридичний відділ
Маслянінов Леонід Васильович, пров. фах. протид. корупц.
Штаб цивільного захисту
Загальний відділ
Архів
Факультети
Експлуатаційно-технічний відділ
Відділ охорони праці
Надер Маріанна Джихадівна, інструктор з протипожеж. профіл. І кат.
Транспортно-механічний відділ
Відділ міжнародного співробітництва
Відділ з навчально-методичної та організаційної роботи з іноземними студентами
Бульба Ірина Михайлівна, пров. фахівець
Відділ закупівлі та розподілу матеріальних цінностей
Скупа Надія Юхимівна, зав. центр. складу
Відділ зв'язків з громадськістю та пресою
Музей
Центр післядипломної освіти, індивідуальної підготовки та перепідготовки
Навчально-виробничий центр телекомунікаційних технологій
Молодіжний інноваційний центр "Полін"
Мойса Лілія Леонідівна, фахівець 1 кат.
Боренко Ірина Георгіївна, пров. інж.-прогр.
Центр інформаційно-комунікаційних технологій "ІТ-Інкубатор"
Ковальова Ніна Іванівна, пров. фахівець
Сектор маркетингу та управління об'єктами права інтелектуальної власності
Сектор із зв'язків з підприємствами
Гесс Тілльманн, завідувач
Сектор правового забезпечення комерціалізації об'єктами права інтелектуальної власності
Українсько-іспанський навчальний центр
Навчально-організаційний сектор:
Жук Юлія Валеріївна, методист 1 к.
Навчально-методичний сектор:
Центр партнерства з підприємствами
Навчально-виробнича лабораторія "Сучасні бізнес-технології"
Українсько-польський навчальний центр
Багатопрофільний тренінг-центр МТЦ "Політех-Профі" відділу підготовки та перепідготовки персоналу КНЦПІД "Політех-Консалт"
Навчально-науковий центр ядерної енергетики
Лабораторія фізики (кафедра ЗОП)
Лабораторія інформатики (кафедра ЗОП)
Навчально-методичний відділ НЦПЯО
Навчально-науковий центр безпеки атомної енергетики
НДЛ "Атомспецавтоматика"
Бобок Іван Ігорович, старший науковий співробітник
Кафедра теоретичної та експериментальної ядерної фізики:
Радовська Ольга Сергіївна, старший науковий співробітник
Кафедра теплових електростанцій та енергозберігаючих технологій:
Денисова Ольга Володимирівна, молодший науковий співробітник
Спінов Владислав Михайлович, старший науковий співробітник
Кафедра автоматизації теплоенергетичних процесів:
Гонтарь Роман Леонідович, науковий співробітник
Кафедра теоретичної, загальної та нетрадиційної енергетики:
Білоусов Олександр Валерійович, молодший науковий співробітник
Кафедра динаміки, міцності машин та опору матеріалів:
Лимаренко Аліна Сергіївна, молодший науковий співробітник
Дащенко Олексій Олександрович, старший науковий співробітник
Кафедра комп'ютеризованих систем управління:
Лисенко Наталя Олексіївна, молодший науковий співробітник
Кафедра інформаційних систем:
Василевська Олександра Петрівна, молодший науковий співробітник
НДЛ комп'ютеризованих інформаційних систем
Міндра Петро Володимирович, старший науковий співробітник
Чудненко Євгеній Анатолійович, старший науковий співробітник
Кафедра інформаційних технологій проектування в електроніці та телекомунікаціях:
Кальнєв Леонід Леонідович, молодший науковий співробітник
Кафедра маркетингу:
Михайлова Тетяна Іванівна, молодший науковий співробітник
Кафедра обліку, аналізу і аудиту:
Кірев Олег Васильович, молодший науковий співробітник
Науково-організаційний відділ
Кавіцька Надія Володимирівна, провідний інженер
Маслова Лілія Федорівна, заст. гол. бухгалтера
Плескач Лідія Оверківна, заст. завідувача
Рупалова Віра Володимирівна, провідний інженер
Студентське містечко
Адміністрація:
Зарецька Леся Мар'янівна, заст. директора
Рижак Анатолій Дмитрович, заст. директора
Корся Ірина Григорівна, ст. паспортист
Тукан Сергій Васильович, заст. директора
Нєвєльська Інна Василівна, пров. бухгалтер
Старк:
Полімебель:
Житлові будинки:
Петрова Ірина Єгорівна, прибиральник
Бойко Таїсья Єгорівна, прибиральник
Гуртожиток №1:
Ковалік Ольга Іванівна, прибиральник
Гуртожиток №2:
Прущак Надія Василівна, прибиральник
Гуртожиток №3:
Тисевич Ліля Іванівна, прибиральник
Радченко Лілія Юрїївна, підсоб. робітник
Перекидна Ірина Павлівна, підсоб. робітник
Гуртожиток №4:
Мирза Алла Василівна, прибиральник
Ісакова Ольга Миколаївна, підсоб. робітник
Гуртожиток №5:
Терзі Ірина Гаврилівна, прибиральник
Данилив Іван Романович, прибиральник
Корся Тетяна Миколаївна, підсоб. робітник
Гуртожиток №6:
Сокотнюк Віталій Васильович, електромонтер 3 р.
Гудь Віроніка Вікторівна, підсоб. робітник
Ліпська Вікторія Ігорівна, підсоб. робітник
Гуртожиток №7:
Грицай Ніна Андріївна, прибиральник
Духан Олена Олександрівна, підсоб. робітник
Чорна Полина Григорівна, підсоб. робітник
Ліподат Андрій Леонідович, електромонтер 3 р.

Відокремлені підрозділи та структурні одиниці

Одеський автомобільно-дорожній коледж Одеського національного політехнічного університету
65045, Одеська обл., місто Одеса, Приморський район, ВУЛ.ТИРАСПОЛЬСЬКА, будинок 6
Санаторій-профілакторій Одеського національного політехнічного університету
65063, Одеська обл., місто Одеса, Приморський район, ВУЛИЦЯ МАРШАЛА ГОВОРОВА, будинок 11, корпус Б
Олександр Брель
керівник Стопхаб

Шановні співгромадяни!

Приєднуйтесь до команди волонтерів Громадського руху "Стопхаб" і допомагайте у пошуку інформації, оприлюднення якої сприятиме відкритості та прозорості влади.

Долучитися