СтопХаб
English

Пошук серед 77764 чиновників та 821 організацій, показати всі

Національний університет "Одеська юридична академія"

65009, Одеська обл., місто Одеса, ФОНТАНСЬКА ДОРОГА, будинок 23

Перелік працівників (станом на 28.09.2016 року)

Ректорат
Аракелян Мінас Рамзесович, перший проректор, проректор з навчальної роботи
Афанасьєва Мар'яна Володимирівна, в.о. першого проректора, проректора з навчальної роботи
Жарова Оксана Павлівна, помічник ректора
Павлова Юлія Сергіївна, помічник ректора
Пархоменко Володимир Дмитрович, старший науковий співробітник
Полянський Юрій Євгенович, проректор з навчально-організаційної роботи
Рибнікова Еліна Юріївна, помічник ректора
Соляник Леонід Миколайович, завідувач господарством, комендант
Адміністративно-господарська частина
Андрущенко Андрій Михайлович, робітник з ремонту споруд, сторож
Астраханцев Валерій Юрійович, підсобний робітник
Барбанюк Адам Матвійович, інженер-механік
Басюк Люся Андріївна, прибиральник
Бондар Сергій Олександрович, підсобний робітник
Віткович Валерій Миронович, головний інженер
Воронков Микола Миколайович, завідувач підготовчим відділенням
Голанов Олександр Дмитрійович, підсобний робітник
Гудзь Марія Антонівна, прибиральник
Дехтяренко Людмила Іванівна, завідуючий господарством
Дімова Лілія Іванівна, прибиральник
Жовнір Ольга Василівна, прибиральник
Зарецька Дар'я Павлівна, педагог-організатор
Званов Ігор Валерійович, слюсар-сантехнік
Козіна Наталя Дмитрівна, завідуючий складом
Коханевич Георгій Васильович, оператор газової котельні
Коцюрба Анастасія Сергіївна, підсобний робітник
Кошина Людмила Іллівна, прибиральник
Куприло Надія Павлівна, прибиральник
Маленков Іван Іванович, директор комплексу
Міняйлик Микола Миколайович, помічник проректора з АГЧ
Непомнящий Станіслав Олександрович, робітник з ремонту споруд
Отуя Галина Миколаївна, прибиральник
Панченко Сергій Іванович, підсобний робітник
Петушенко Микола Петрович, слюсар-сантехнік
Пугач Любов Іванівна, прибиральник
Рижаков Борис Миколайович, підсобний робітник, столяр
Розова Жанна Василівна, прибиральник
Русєва Галина Іванівна, прибиральник
Савельєв Микола Іванович, головний механік
Сакалюк Олександр Анатолійович, оператор газової котельні
Салибекова Наталія Анатоліївна, завідуючий господарством
Санталов Віктор Володимирович, заступник директора
Семенчук Юлія Олегівна, завідувач архіву
Ситенко Наталя Євгенівна, підсобний робітник
Скалозуб Татьяна Ільїнічна, комендант, прибиральник
Скрипник Валерій Вікторович, начальник відділу
Слуцька Ольга Анатоліївна, директор, робітник
Столярук Володимир Іванович, начальник штабу ЦО
Струк Віра Прокопівна, прибиральник
Судак Віталій Анатолійович, лаборант, майстер
Таран Віктор Іванович, оператор газової котельні
Тімуш Євгенія Улянівна, прибиральник
Топор Михайло Михайлович, робітник з ремонту споруд
Тучіна Ліана Сергіївна, прибиральник
Урсалов Валерій Олександрович, інженер 1 категорії
Холод Олег Володимирович, завідувач підготовчим відділенням
Шаповал Олег Павлович, прибиральник
Швєцова Лариса Юріївна, прибиральник
Щелконогов Олександр Семенович, завідувач відділом
Юзько Володимир Володимирович, оператор газової котельні
Бібліотека
Андріяш Оксана Василівна, завідувач сектором бібліотеки
Бадаєва Ірина Вікторівна, провідний бібліотекар
Березюк Людмила Василівна, завідувач сектором бібліотеки
Богданович Ольга Віталіївна, завідувач відділом бібліотеки
Богун Катерина Павлівна, завідувач відділом бібліотеки
Бондар Любов Миколаївна, провідний бібліограф
Бортняк Аліна Сергіївна, бібліограф 2 категорії
Бухта Валентина Олексіївна, головний бібліотекар
Воронцова Олена Анатоліївна, провідний бібліотекар
Гриншпун Людмила Ісааківна, провідний бібліограф
Гриценко Галина Федорівна, бібліотекар 1 категорії
Дем'яненко Ольга Михайлівна, бібліотекар 2 категорії, провідний бібліограф
Деревніна Олена Сергіївна, завідувач відділом бібліотеки
Дишко Вікторія Петрівна, завідувач сектором бібліотеки
Дремлюга Ольга Олексіївна, завідувач відділом бібліотеки
Єленич Світлана Іграфівна, головний бібліограф
Захарова Ольга Іграфівна, бібліотекар 2 категорії
Зубченко Надія Ігорівна, бібліограф 2 категорії, бібліотекар 1 категорії
Іванійчук Таісія Юріївна, заступник директора бібліотеки з наукової роботи
Калиновська Олена Володимирівна, бібліотекар 2 категорії
Касимова Алла Геннадіївна, провідний бібліотекар
Кириченко Людмила Олексіївна, бібліотекар 2 категорії
Коваленко Ольга Федорівна, провідний бібліограф
Кожевнікова Олена Миколаївна, провідний бібліотекар
Коліогло Наталія Григорівна, бібліотекар 2 категорії
Красницька Наталія Омелянівна, провідний бібліотекар
Кудряшова Тетяна Михайлівна, провідний бібліотекар
Кузнецова Людмила Валентинівна, бібліограф, провідний бібліотекар
Личагіна Лариса Вікторівна, бібліограф 1 категорії
Літвін Юлія Миколаївна, бібліотекар 1 категорії
Мазур Інна Степанівна, бібліотекар 1 категорії
Макуха Світлана Миколаївна, завідувач відділом бібліотеки
Мащанова Ірина Віталіївна, завідувач сектором бібліотеки
Морозова Тетяна Володимирівна, провідний бібліотекар
Нерубацька Лариса Миколаївна, завідувач сектором бібліотеки
Нікітіна Світлана Павлівна, бібліотекар 2 категорії
Обухова Тетяна Юріївна, бібліотекар 1 категорії
Олік Віра Миколаївна, завідувач сектором бібліотеки
Пацюк Світлана Володимирівна, бібліотекар 2 категорії
Петренко Олена Сергіївна, завідувач сектором бібліотеки
Прокоп Аліна Анатоліївна, провідний бібліотекар
Радченко Валентина Ігнатівна, головний бібліотекар
Ракул Антоніна Всеволодівна, завідувач сектором бібліотеки
Романенко Світлана Валентинівна, завідувач сектором бібліотеки
Сироткіна Галина Яковлівна, завідувач відділом бібліотеки
Слободниченко Іван Миколайович, інженер 1 категорії, бібліотекар
Солодка Альона Іванівна, бібліотекар 2 категорії
Солодухіна Марія Миколаївна, директор бібліотеки
Соць Ольга Олегівна, бібліотекар
Стефанчишена Тетяна Михайлівна, завідувач відділом бібліотеки
Талавіра Леся Георгіївна, бібліограф 2 категорії
Таран Любов Анатоліївна, провідний бібліограф
Унтілова Наталія Михайлівна, бібліотекар 1 категорії
Ускова Наталя Костянтинівна, завідувач сектором бібліотеки
Фідаєва Тетяна Юріївна, завідувач відділом бібліотеки
Цуркан Ірина Іванівна, бібліограф 1 категорії
Чаленко Раїса Олександрівна, бібліограф 2 категорії, бібліотекар 2 категорії
Черняк Людмила Миколаївна, бібліотекар, бібліотекар 1 категорії
Чуба Тетяна Геннадіївна, бібліотекар 1 категорії
Яремчук Ганна Едуардівна, методист бібліотеки
Бухгалтерія
Акулінушкіна Любов Тимофіївна, бухгалтер 1 категорії
Албул Ірина Вікторівна, бухгалтер 2 категорії
Баранова Марина Вікторівна, бухгалтер 2 категорії
Вихованець Оксана Анатоліївна, заступник головного бухгалтера
Доменюк Віра Ігорівна, заступник головного бухгалтера
Коваленко Ольга Іванівна, головний бухгалтер
Натальченко Олена Валеріївна, бухгалтер 1 категорії
Погорєлова Тетяна Федірівна, провідний бухгалтер
Роженко Тетяна Миколаївна, провідний бухгалтер
Саєнко Антоніна Георгіївна, заступник головного бухгалтера
Саприкіна Любов Сергіївна, бухгалтер 2 категорії
Свищ Світлана Миколаївна, провідний бухгалтер
Сидоренко Катерина Данилівна, провідний бухгалтер
Шекер'янц Ірина Аркадіївна, провідний бухгалтер
Відділ аспіратнури та докторантури
Кравець Іоанна Олександрівна, секретар-друкарка
Кравець Мар'яна Олександрівна, старший інспектор
Морозова Галина Анатоліївна, завідувач аспірантури та докторантури
Фіщенко Тетяна Миколаївна, старший інспектор
Відділ головного енергетика
Відділ головного механіка
Діордійчук Олег Леонідович, слюсар-сантехнік
Іванчук Микола Миколайович, слюсар-сантехнік
Краснянський Іван Йосипович, слюсар-сантехнік
Неганов Павло Анатолійович, слюсар-сантехнік
Нештенко Микола Петрович, слюсар-сантехнік
Ночовний Володимир Васильович, оператор газової котельні
Топор Михайло Григорович, слюсар-сантехнік
Трачук Вадим Миколайович, слюсар-сантехнік
Відділ інформаційних технологій, комп'ютерної техніки та зв'язку
Алєксєєв Микола Едгардович, спеціаліст 1-ої категорії
Базаров Дмитро Андрійович, завідувач комп'ютерних класів
Байло Іван Яковлевич, спеціаліст 1-ої категорії
Баліцька Світлана Олександрівна, завідувач комп'ютерними класами
Баркар Ірина Володимирівна, завідувач комп'ютерними класами
Бородін Сергій Сергійович, завідувач комп'ютерних класів
Булгаков Дмитро Андрійович, спеціаліст 1-ої категорії
Гаркуша Юлія Олегівна, фахівець 2 категорії НДЧ
Дуброва Наталія Іванівна, провідний спеціаліст
Єлховський Ігор Вікторович, спеціаліст 2 категорії
Ляховецька Галина Анатоліївна, завідувач комп'ютерними класами
Мілошевич Владислав Сергійович, фахівець 1 категорії НДЧ
Нікола Іван Георгійович, провідний інженер лабораторії інформаційних технологій
Педан Євгенія Пилипівна, спеціаліст 1-ої категорії
Прокоп Євген Миколайович, завідувач комп'ютерними класами
Прущак Валерія Євгенівна, спеціаліст 1-ої категорії
Семенов Вадим Олексійович, технік 1 категорії
Сергєєв Денис Володимирович, завідувач комп'ютерними класами
Станчева Ольга Леонідівна, завідувач комп'ютерними класами
Флора Олександр Миколайович, спеціаліст 1-ої категорії
Щербіна Олексій Ігорович, технік 1 категорії
Відділ кадрів
Крилова Людмила Миколаївна, інспектор, старший інспектор
Куртєва Оксана Олегівна, старший інспектор відділу кадрів
Невмержицька Анна Олександрівна, інспектор відділу кадрів, старший інспектор відділу кадрів
Озернюк Людмила Аркадіївна, заступник проректора
Сокрутенко Марина Олегівна, інспектор відділу кадрів
Відділ координування інформаційно-аналітичного забезпечення
Ващук Олеся Петрівна, начальник відділу
Земляна Олена Андріївна, провідний фахівець
Відділ матеріально-технічного постачання
Гуревич Олена Анатоліївна, старший товарознавець
Черешня Олена Леонідівна, агент з постачання
Відділ міжнародних зв'язків
Алєксєєва Ірина Михайлівна, старший інспектор
Барський Вадим Рудольфович, начальник відділу
Васько Єлизавета Андріївна, старший інспектор
Відділ організаційно-документального забезпечення
Волошина Світлана Михайлівна, начальник відділу
Рищук Людмила Валентинівна, секретар-друкарка
Відділ охорони праці та техніки безпеки
Гуртожиток №1
Компанієць Віталій Іванович, слюсар-сантехнік
Корнішева Наталія Юріївна, підсобний робітник
Орленко Лариса Семенівна, черговий гуртожитку
Процюк Олена Миколаївна, черговий гуртожитку
Пшеничний Сергій Григорович, завідувач гуртожитком
Руда Ніна Єгорівна, черговий гуртожитку
Русова Ольга Геннадіївна, черговий гуртожитку
Язвінська Майя Григорівна, черговий гуртожитку
Гуртожиток №2
Боделан Наталія Олександрівна, черговий гуртожитку
Зобніна Марія Василівна, черговий гуртожитку
Зуєва Віра Михайлівна, черговий гуртожитку
Карасьова Інна Валентинівна, завідувач гуртожитком
Макарська Ірина Миколаївна, черговий гуртожитку
Подолян Юлія Іванівна, черговий гуртожитку
Шуляєв Олег Федорович, слюсар-сантехнік
Гуртожиток №3
Вукович Ярослава Стефанівна, завідувач гуртожитком
Дряєва Ірина Олегівна, черговий гуртожитку
Кашперська Тетяна Георгіївна, черговий гуртожитку
Оболєшєва Олена Леонтіївна, черговий гуртожитку
Стоматова Тетяна Анатоліївна, черговий гуртожитку
Турбаєвська Світлана Іванівна, черговий гуртожитку
Гуртожиток №4
Бугаленко Ольга Олександрівна, черговий гуртожитку
Васильєв Борис Володимирович, завідувач гуртожитком
Жмуренко Світлана Миколаївна, черговий гуртожитку
Лущан Олена Григорівна, черговий гуртожитку
Спарінопті Тетяна Іванівна, черговий гуртожитку
Строкіна Наталія Анатоліївна, черговий гуртожитку
Гуртожиток №5
Калінська Валентина Пилипівна, черговий гуртожитку
Клоцман Наталя Сергіївна, черговий гуртожитку
Кулатова Тетяна Ігорівна, черговий гуртожитку
Чапир Георгій Дмитрійович, слюсар-сантехнік
Череп Микола Миколайович, завідувач гуртожитком
Шапошнікова Зінаїда Михайлівна, черговий гуртожитку
Гуртожиток №6
Биковська Галина Юріївна, черговий гуртожитку
Витопоренко Лілія Юріївна, черговий гуртожитку
Захватова Любов Олексіївна, черговий гуртожитку
Кобзаренко Оксана Василівна, черговий гуртожитку
Попова Парасковія Іванівна, завідувач гуртожитком
Риборак Ганна Миколаївна, черговий гуртожитку
Гуртожиток №7
Гуртожиток №9
Івашкова Людмила Степанівна, черговий гуртожитку
Ніколайчук Альона Анатоліївна, завідувач гуртожитком
Пєткова Надія Христофорівна, черговий гуртожитку
Ткач Ніна Іванівна, оператор газової котельні
Фоміна Галина Анатоліївна, черговий гуртожитку
Шмідт Лариса Михайлівна, черговий гуртожитку
Другий відділ
Поляшова Людмила Федорівна, інженер 2 категорії
Експлутаційно-технічний відділ
Дубов Юрій Геннадійович, провідний спеціаліст
Коваль Анатолій Валерійович, начальник відділу
Сокрутенко Марина Олегівна, технік 1 категорії
Якимчук Галина Борисівна, провідний фахівець
Інститут кримінальної юстиції
Зелінська Ірина Петрівна, секретар-друкарка
Сидунчак Діана Михайлівна, секретар-друкарка
Інститут підготовки професійних суддів
Бичков Сергій Сергійович, слюсар-сантехнік
Гозян Віктор Григорович, оператор газової котельні
Кусіс Іван Панайотович, електромонтер
Кафедра аграрного, земельного та екологічного права (ліквідовано на СП)
Каракаш Ілля Іванович, завідувач кафедри
Кафедра адміністративного та фінансового права
Бабенко Ольга Ігорівна, асистент, лаборант
Бєдний Олег Ігорович, асистент, доцент
Біла-Тіунова Любов Романівна, завідувач кафедри, доцент
Даниленко Юлія Сергіївна, асистент, старший лаборант
Закаленко Олена Василівна, доцент, старший лаборант
Кіценко Валерій Сергійович, асистент, доцент
Козачук Діана Анатоліївна, асистент, доцент
Маслова Яна Іванівна, асистент, доцент
Нестеренко Алла Станіславівна, асистент, професор
Сідор Михайло Іванович, асистент, доцент
Фуглевич Катерина Андріївна, старший викладач
Хамходера Олег Петрович, асистент, доцент
Кафедра війсковоі підготовки
Бойченко Едуард Гаврилович, старший викладач
Дем'яненко Лариса Василівна, старший лаборант
Іванов Олександр Михайлович, старший викладач
Мороз Володимир Сергійович, старший викладач
Перець Сергій Григорович, старший викладач
Погребняк Руслан Павлович, старший викладач
Рябець Олег Миколайович, старший викладач
Кафедра господарского права та процесу
Подцерковний Олег Петрович, завідувач кафедри, професор
Шинкар Марта Леонідівна, старший лаборант
Кафедра журналістики
Барабанова Наталія Ростиславівна, в.о. завідувача кафедри, професор
Писаренко Лариса Михайлівна, старший викладач
Кафедра загальнотеоретичної юриспруденції
Арнаутова Людмила Петрівна, асистент, старший лаборант
Ковбасюк Степан Валерійович, старший викладач
Оборотов Юрій Миколайович, завідувач кафедри
Кафедра іноземних мов №1
Алєксєєв Микола Едгардович, старший викладач
Бабій Оксана Юріївна, старший викладач
Байло Іван Яковлевич, старший викладач
Гроза Ірина Миколаївна, старший викладач
Дихта Наталія Миколаївна, старший викладач
Занько Олена Валентинівна, старший викладач
Іванчук Віра Євстафіївна, старший лаборант
Кулік Тетяна Леонідівна, старший викладач
Мізецька Віра Ярославівна, завідувач кафедри, професор
Мітькіна Євгенія Миколаївна, старший викладач
Наконечна Оксана Василівна, старший викладач
Робу Наталія Володимирівна, старший викладач
Смирнова Наталія Миколаївна, старший викладач
Кафедра іноземних мов №2
Петлюченко Наталія Володимирівна, завідувач кафедри, професор
Тарасова Ганна Михайлівна, старший викладач
Кафедра інформаційних технологій
Логінова Наталія Іванівна, в.о. завідувача кафедри
Кафедра історії держави і права
Аніщук Ніна Володимирівна, завідувач кафедри
Самарська Ірина Олександрівна, асистент, старший лаборант
Кафедра конституційного права
Крусян Анжеліка Романівна, завідувач кафедри
Нікітюк Оксана Миколаївна, асистент, старший лаборант
Салей Марина Іванівна, асистент, лаборант
Сон Софія Сергіївна, старший викладач
Кафедра криміналістики (ліквідовано ІПС)
Коваль Артем Олегович, старший лаборант
Немно Юлія Миколаївна, старший лаборант
Фалінський Павло Миколайович, завідувач лабораторії, асистент
Чумак Сергій Прокопійович, старший викладач
Кафедра кримінального права (ліквідовано на ІПС)
Кедик Вероніка Петрівна, асистент, старший лаборант
Мирошниченко Наталія Анатоліївна, в.о. завідувача кафедри
Кафедра кримінального процесу (ліквідовано ІПС)
Аленін Юрій Павлович, завідувач кафедри, професор
Бондаренко Оксана Едуардівна, асистент, лаборант
Гловюк Ірина Василівна, докторант, доцент
Лановенко Тетяна Григорівна, асистент, старший лаборант
Малахова Ольга Валентинівна, асистент, аспірант
Степаненко Андрій Сергійович, асистент, аспірант
Кафедра кримінології та кримінально-виконавчого права (ліквідовано ІПС)
Дрьомін Віктор Миколайович, завідувач кафедри
Ілько Світлана Анатоліївна, старший викладач
Соболєва Лариса Григорівна, старший лаборант
Табак Владислава Сергіївна, старший лаборант
Кафедра міжнародного права та міжнародних відносин
Войтович Павло Петрович, старший викладач
Грушко Мальвіна Валеріївна, старший викладач
Пашковський Микола Іванович, завідувач кафедри
Чіпко Марина Володимирівна, асистент, старший лаборант
Кафедра морського та митного права
Аверочкіна Тетяна Володимирівна, завідувач лабораторії, доцент
Довбня Анастасія Сергіївна, старший лаборант
Коваль Наталія Олексіївна, старший викладач, старший лаборант
Кормич Борис Анатолійович, завідувач кафедри
Нікіша Дмитро Олександрович, завідувач лабораторії
Кафедра національної економіки
Кібік Ольга Миколаївна, завідувач кафедри
Кафедра права Європейського Союзу та порівняльного правознавства
Бехруз Хашматулла, завідувач кафедри, професор
Мараховська Юлія Олександрівна, лаборант, старший лаборант
Кафедра права інтелектуальної власності та корпоративного права
Мартинюк Іван Вікторович, старший лаборант
Харитонова Олена Іванівна, завідувач кафедри
Кафедра прикладної лінгвістики
Ануфрієва Наталія Дмитрівна, старший викладач
Дуброва Наталія Іванівна, старший викладач
Слишинська Ганна Миколаївна, старший лаборант
Кафедра соціальних теорій (ліквідовано ІПС)
Гаджиєва Ділара Вагіфівна, старший викладач
Дишлевий Ілля Олександрович, старший викладач
Кормич Людмила Іванівна, завідувач кафедри, професор
Полухіна Аліна Валеріївна, старший викладач
Кафедра соціально-гуманітарних і правових дисциплін Інституту інтлектуальної власності
Мельник Володимир Петрович, старший викладач
Феськов Микола Миколайович, старший викладач
Чулінда Людмила Іванівна, завідувач кафедри
Кафедра судових та правоохоронних органів (ліквідовано)
Бакаянова Нана Мезенівна, завідувач кафедри
Грічун Ганна Сергіївна, асистент, старший лаборант
Нестерчук Лілія Петрівна, старший викладач
Кафедра трудового права та права соціального забезпечення
Лагутіна Ірина Вікторівна, завідувач кафедри
Харитонова Людмила Іванівна, старший викладач
Кафедра фізичного виховання (ліквідовано ІПС)
Антіпова Жана Ігорівна, старший викладач
Воробйова Олена Миколаївна, старший викладач
Гоголєва Олена Миколаївна, старший викладач
Головко Віктор Михайлович, старший викладач
Мороз Ігор Вікторович, завідувач кафедри
Суліма Ірина Леонідівна, старший викладач
Чертова Лариса Юхимівна, старший лаборант
Кафедра філософії (ліквідовано)
Івакін Олексій Аркадійович, завідувач кафедри, професор
Палій Оксана Миколаївна, викладач, доцент
Стадник Світлана Євстахіївна, викладач, лаборант
Тринча Анастасія Олегівна, старший лаборант
Кафедра цивільного права
Адаховська Надія Сергіївна, старший викладач
Позов Ілля Ілліч, асистент
Харитонов Євген Олегович, завідувач кафедри
Кафедра цивільного процесу
Голубєва Неллі Юріївна, завідувач кафедри
Соломахіна Олена Миколаївна, старший викладач
Лабараторія соціологічних та політичних досліджень
Блінцова Вікторія Олегівна, завідуючий лабораторією
Магістратура державної служби
Вавілова Оксана Вадимівна, старший лаборант
Тарадай-Тімощенко Ганна Олегівна, методист 1 категорії
Навчальний відділ
Васильєв Георгій Іванович, начальник відділу
Полупанова Юлія Олександрівна, заступник начальника відділу
Репула Сергій Іванович, керівник практики
Шаповалова Людмила Володимирівна, диспетчер, методист 1 категорії
Науково-дослідна частина
Абакіна-Пілявська Людмила Миколаївна, молодший науковий співробітник
Акіменко Юлія Юріївна, науковий співробітник
Аленін Юрій Павлович, головний науковий співробітник
Андрейченко Світлана Сергіївна, науковий співробітник
Андронов Ігор Володимирович, науковий співробітник
Бааджи Наталія Пилипівна, молодший науковий співробітник
Бабенко Марина Володимирівна, фахівець 3 категорії НДЧ
Бабиніна Катерина Станіславівна, фахівець 1 категорії НДЧ
Бабчинська Тетяна Володимирівна, фахівець 1 категорії НДЧ
Базюк Іван Миколайович, фахівець 3 категорії НДЧ
Бакаянова Нана Мезенівна, науковий співробітник
Балобанова Дар'я Олександрівна, науковий співробітник
Батан Юрій Дмитрович, фахівець 3 категорії НДЧ
Березовська Наталя Леонідівна, науковий співробітник
Билиця Ігор Олегович, науковий співробітник
Брагарник Ольга Олександрівна, фахівець 3 категорії НДЧ
Братінов Іван Іванович, фахівець 1 категорії НДЧ
Ващук Олеся Петрівна, науковий співробітник
Волкова Наталія Василівна, науковий співробітник
Волошанівська Тетяна Володимирівна, фахівець 3 категорії НДЧ
Волошина Владлена Костянтинівна, науковий співробітник
Галупова Лариса Ігорівна, фахівець 3 категорії НДЧ
Головко Олег Павлович, фахівець 1 категорії НДЧ
Голубєва Неллі Юріївна, головний науковий співробітник
Гонгало Регіна Францівна, науковий співробітник
Горобець Костянтин Валерійович, науковий співробітник
Гребенщікова Тетяна Аркадіївна, фахівець 1 категорії НДЧ
Грігор'янц Галина Ігорівна, фахівець 3 категорії НДЧ
Гуртієва Людмила Миколаївна, науковий співробітник
Деменчук Марина Олександрівна, фахівець 3 категорії НДЧ
Дмитрук Михайло Михайлович, науковий співробітник
Долежан Валентин Володимирович, головний науковий співробітник
Драпайло Юліан Зіновійович, науковий співробітник
Дубінін Юрій Сергійович, фахівець 1 категорії НДЧ
Замашних Анастасія Олександрівна, фахівець 1 категорії НДЧ
Земляна Олена Андріївна, фахівець 3 категорії НДЧ
Ігнатенко Максим Петрович, молодший науковий співробітник
Іліопол Інна Михайлівна, фахівець 3 категорії НДЧ
Іскендеров Ельчін Фірдовсі Огли, науковий співробітник
Казаков Юрій Юрійович, науковий співробітник
Кайтанський Олександр Сергійович, фахівець 3 категорії НДЧ
Кирилюк Алла Володимирівна, науковий співробітник
Кібік Ольга Миколаївна, головний науковий співробітник
Козаченко Олександр Васильович, головний науковий співробітник
Козолуп Микита Сергійович, фахівець 3 категорії НДЧ
Комісарчук Руслан Васильович, науковий співробітник
Косолап Ольга Володимирівна, фахівець 1 категорії НДЧ
Котлубай Вячеслав Олексійович, науковий співробітник
Краснов Єгор Володимирович, науковий співробітник
Лагутіна Ірина Вікторівна, науковий співробітник
Лазарева Галина Юріївна, фахівець 1 категорії НДЧ
Лукашкіна Тетяна Василівна, молодший науковий співробітник
Мартинюк Іван Вікторович, фахівець 3 категорії НДЧ
Мельничук Ольга Степанівна, науковий співробітник
Мирошниченко Наталія Анатоліївна, головний науковий співробітник
Михайленко Дмитро Григорович, начальник відділу
Мурзановська Аліна Владиславівна, молодший науковий співробітник
Некіт Катерина Георгіївна, науковий співробітник
Немно Юлія Миколаївна, фахівець 3 категорії НДЧ
Оборотов Юрій Миколайович, головний науковий співробітник
Пахолюк Ольга Сергіївна, фахівець 3 категорії НДЧ
Подобний Олександр Олександрович, науковий співробітник
Подцерковний Олег Петрович, головний науковий співробітник
Позова Діна Дмитрівна, молодший науковий співробітник
Полянський Євген Юрійович, науковий співробітник
Постоленко Юлія Петрівна, фахівець 3 категорії НДЧ
Рачук Валерій Олександрович, фахівець 3 категорії НДЧ
Римар Богдан Анатолійович, науковий співробітник
Рульов Юрій Михайлович, науковий співробітник
Сатановська Олена Валентинівна, фахівець 3 категорії НДЧ
Свида Олексій Георгійович, науковий співробітник
Сердюк Антон Вячеславович, фахівець 3 категорії НДЧ
Симонян Юлія Юріївна, науковий співробітник
Сорочишин Михайло Васильович, науковий співробітник
Спасова Катерина Іванівна, фахівець 1 категорії НДЧ
Стоянова Тетяна Анатоліївна, науковий співробітник
Суха Юлія Сергіївна, науковий співробітник
Тіщенко Валерій Володимирович, головний науковий співробітник
Торбас Олександр Олександрович, фахівець 3 категорії НДЧ
Тріпульський Григорій Яковлевич, науковий співробітник
Трюхан Оксана Анатоліївна, науковий співробітник
Туляков В'ячеслав Олексійович, головний науковий співробітник
Ульянова Галина Олексіївна, науковий співробітник
Хаймінова Юлія Володимирівна, науковий співробітник
Харитонов Євген Олегович, головний науковий співробітник
Харитонова Олена Іванівна, головний науковий співробітник
Хижняк Юлія В'ячеславівна, молодший науковий співробітник
Хильченко Анастасія Сергіївна, науковий співробітник
Цал-Цалко Юлія Юліївна, науковий співробітник
Чайка Наталя Іванівна, фахівець 1 категорії НДЧ
Чанишева Галія Інсафівна, головний науковий співробітник
Шкрибайло Марія Володимирівна, фахівець 3 категорії НДЧ

Відокремлені підрозділи та структурні одиниці

Відокремлений структурний підрозділ "Училище №2 Національного університету "Одеська юридична академія"
65009, Одеська обл., місто Одеса, Приморський район, ВУЛИЦЯ ПІОНЕРСЬКА, будинок 7
Відокремлений структурний підрозділ "Училище №3 Національного університету "Одеська юридична академія"
65020, Одеська обл., місто Одеса, Приморський район, ВУЛИЦЯ МЕЧНІКОВА, будинок 76А
Олександр Брель
керівник Стопхаб

Шановні співгромадяни!

Приєднуйтесь до команди волонтерів Громадського руху "Стопхаб" і допомагайте у пошуку інформації, оприлюднення якої сприятиме відкритості та прозорості влади.

Долучитися