СтопХаб
English

Пошук серед 77764 чиновників та 821 організацій, показати всі

Комунальна установа "Міська клінічна лікарня №11"

65006, Одеська обл., місто Одеса, ВУЛИЦЯ АКАДЕМІКА ВОРОБЙОВА, будинок 5

Перелік працівників (станом на 20.05.2016 року)

Абоімова Тетяна Сергіївна, сестра медична з фізіотерапії фізіотерапевтичного відділення
Акименко Інна Анатоліївна, сестра медична стаціонару відділення щелепно-лицьової хірургії
Албул Євгенія Тимофіївна, молодша медична сестра поліклінічного відділення №2
Алексєєва Анастасія Петрівна, молодша медична сестра нейрохірургічного відділення
Алекчук Віталій Вікторович, молодша медична сестра приймального відділення
Ангеловська Людмила Тихонівна, сестра медична з радіології рентген-радіологічного відділення
Андрієвський Павло Миколайович, лікар-хірург хірургічного відділення №1
Андросенко Тетяна Володимирівна, сестра медична відділення інтенсивної терапії
Антипенко Ольга Миколаївна, рентгенолаборант приймального відділення
Антонова Лілія Іванівна, сестра медична операційна отоларингологічного відділення №1
Антонюк Оксана Валеріївна, сестра медична стаціонару лікаря-ендоскопіста хірургічного відділення №1
Анципович Євген Арсенійович, завідувач хірургічного відділення №3, лікар-хірург
Арнаут Домнікія Миколаївна, сестра медична відділення інтенсивної терапії
Артвіх Інеса Миколаївна, сестра медична поліклінічного відділення №1
Артвіх Людмила Іванівна, старша сестра медична терапевтичного відділення
Асєєва Лариса Вікторівна, старша сестра медична нейрохірургічного відділення
Асмолова Ганна Олександрівна, лікар-стоматолог-хірург відділення щелепно-лицьової хірургії
Бабан Олена Дмитрівна, молодша медична сестра травматологічного відділення №1
Бабій Тетяна Вікторівна, лікар-лаборант клініко-діагностичної лабораторії
Бабіч Валентина Іванівна, молодша медична сестра клініко-діагностичної лабораторії
Бабченко Наталія Миколаївна, молодша медична сестра травматологічного відділення №1
Баєва Тетяна Юріївна, рентгенолаборант приймального відділення
Бажора Тетяна Валеріївна, молодша медична сестра травматологічного відділення №3
Байдан Валентина Федорівна, молодша медична сестра травматологічного відділення №2
Баканова Галина Іванівна, рентгенолаборант поліклінічного відділення №2
Бакута Анна Олександрівна, сестра медична стаціонару нейрохірургічного відділення
Балабан Ірина Михайлівна, фельдшер-лаборант приймального відділення
Бандиш Тетяна Василівна, лікар-отоларинголог поліклінічного відділення №1
Бараник Олена Олександрівна, старший рентгенолаборант рентген-радіологічного відділення
Баранова Ірина Олексіївна, сестра медична стаціонару відділення щелепно-лицьової хірургії
Баранова Тетяна Олександрівна, молодша медична сестра травматологічного відділення №3
Барановський Василь Васильович, сестра медична відділення інтенсивної терапії
Барвенко Тетяна Федорівна, рентгенолаборант приймального відділення
Барковська Людмила Вікторівна, друкарка апарату управління
Бархатенко Лілія Миколаївна, сестра медична стаціонару палатна хірургічного відділення №1
Басько Ірина Іванівна, сестра медична стаціонару палатна травматологічного відділення №4
Безбабна Людмила Вячеславівна, молодша медична сестра кабінету функціональної діагностики
Безеда Світлана Миколаївна, молодша медична сестра операційна хірургічного відділення №1
Безимянна Марія Андріївна, сестра медична поліклінічного відділення №2
Безусова Тетяна Михайлівна, завідувач підрозділу, лікар-фізіотерапевт фізіотерапевтичного відділення
Белан Катерина Миколаївна, біолог клініко-діагностичної лабораторії
Беліченко Сергій Олександрович, інженер рентгенолог технічного обслуговування рентген-радіологічного відділення
Березовська Олена Василівна, сестра медична поліклінічного відділення №1
Беседіна Люся Григорівна, сестра медична з фізіотерапії фізіотерапевтичного відділення
Бестанчук Сергій Валентинович, лікар-ортопед-травматолог травматологічного відділення №1
Бехарський Микола Анатолійович, лікар-ортопед-травматолог травматологічного відділення №1
Бєдокурова Лідія Іванівна, сестра медична з фізіотерапії фізіотерапевтичного відділення
Бєрова Ніна Лук'янівна, молодша медична сестра операційна отоларингологічного відділення №1
Бєшенцева Тетяна Вячеславівна, сестра медична стаціонару палатна хірургічного відділення №1
Бидоровський Владислав Олегович, сестра медична відділення інтенсивної терапії
Біла Лариса Леонідівна, молодша медична сестра отоларингологічного відділення №1
Бірюкова Елеонора Сергіївна, сестра медична стаціонару хірургічного відділення №3
Біслінчук Ольга Віталіївна, сестра медична відділення інтенсивної терапії
Благоразумна Ольга Юрьївна, лікар-хірург хірургічного відділення №3
Благоразумний Сергій Іванович, лікар-хірург хірургічного відділення №1
Близнюк Вікторія Євгенівна, сестра медична кабінету переливання крові
Блищак Віктор Валентинович, молодша медична сестра приймального відділення
Богаченко Лариса Миколаївна, молодша медична сестра травматологічного відділення №1
Богдашкіна Тетяна Йіржіївна, молодша медична сестра хірургічного відділення №1
Богдашкіна Людмила Федорівна, молодша медична сестра кабінету ендоскопії та ультразвукової діагностики
Божек Тамара Миколаївна, сестра медична з фізіотерапії фізіотерапевтичного відділення
Бойко Ніна Яківна, сестра медична стаціонару нейрохірургічного відділення
Бойко Валентина Сергіївна, сестра медична поліклінічного відділення №2
Бойко Тетяна Іванівна, молодша медична сестра отоларингологічного відділення №2
Бойко Ганна Олегівна, сестра медична стаціонару нейрохірургічного відділення
Бойченко Андрій Вячеславович, сестра медична стаціонару палатна травматологічного відділення №1
Болотенко Ольга Вікторівна, сестра медична стаціонару палатна травматологічного відділення №3
Бондаренко Тетяна Петрівна, молодша медична сестра клініко-діагностичної лабораторії
Бондарь Ірина Федорівна, сестра медична стаціонару палатна травматологічного відділення №4
Бондурівська Олена Віталіївна, сестра-господиня хірургічного відділення №1
Бордан Юлія Іванівна, сестра медична стаціонару палатна хірургічного відділення №1
Борисов Юрій Олександрович, начальник штабу цивільного захисту апарату управління
Борисова Олена Вікторівна, сестра медична стаціонару терапевтичного відділення
Бородіна Ганна Іванівна, молодша медична сестра нейрохірургічного відділення
Бородіна Лариса Федорівна, молодша медична сестра нейрохірургічного відділення
Бородкіна Наталія Анатоліївна, завідувач підрозділу, лікар-рентгенолог рентген-радіологічного відділення
Борткевич Наталя Вячеславівна, фельдшер-лаборант поліклінічного відділення №2
Борщова Діана Вікторівна, сестра медична стаціонару відділення щелепно-лицьової хірургії
Бріненко Альона Вікторівна, молодша медична сестра фізіотерапевтичного відділення
Броварська Ольга Миколаївна, лікар-невропатолог поліклінічного відділення №2
Бугакова Любов Іванівна, статистик медичний інформаційно-аналітичного відділу медстатистики
Бугровська Катерина Миколаївна, молодша медична сестра операційна нейрохірургічного відділення
Бугровська Любов Степанівна, молодша медична сестра нейрохірургічного відділення
Будаєва Галина Юріївна, сестра медична з масажу травматологічного відділення №1
Будзул-Дімова Ганна Ярославівна, лікар-анестезіолог відділення інтенсивної терапії
Булавко Олена Володимирівна, сестра медична операційна хірургічного відділення №3
Булгар Анастасія Валентинівна, сестра медична операційна травматологічного відділення №1
Булгару Назіля Джангір-кізі, молодша медична сестра поліклінічного відділення №1
Бурда Тетяна Володимирівна, сестра медична - анестезист відділення анестезіології
Бурдух Віктор Михайлович, лікар-стоматолог-хірург відділення щелепно-лицьової хірургії
Бурлака Тетяна Михайлівна, молодша медична сестра операційна відділення щелепно-лицьової хірургії
Бурлік Олена Федорівна, сестра медична з фізіотерапії поліклінічного відділення №2
Бур'ян Дмитро Васильович, лікар-анестезіолог відділення інтенсивної терапії
Бурякевич Наталя Михайлівна, молодша медична сестра відділення щелепно-лицьової хірургії
Бурякевич Ірина Миколаївна, молодша медична сестра травматологічного відділення №1
Бучацький Максим Сергійович, лікар-отоларинголог отоларингологічного відділення №1
Буяджи Євгенія Петрівна, молодша медична сестра хірургічного відділення №1
Вабік Альона Олександрівна, старша сестра медична приймального відділення
Вальчук Тетяна Тарасівна, молодша медична сестра отоларингологічного відділення №1
Ваніна Антоніна Іванівна, молодша медична сестра відділення щелепно-лицьової хірургії
Ваніна Валентина Василівна, молодша медична сестра терапевтичного відділення
Варзарь Сергій Олександрович, лікар-ортопед-травматолог травматологічного відділення №2
Васильев Олексій Андрійович, лікар-хірург хірургічного відділення №1
Васильєв Андрій Олексійович, лікар-хірург хірургічного відділення №1
Васильєва Наталія Валеріївна, сестра медична стаціонару процедурна травматологічного відділення №2
Васильковська Ірина Григорівна, сестра медична стаціонару палатна травматологічного відділення №3
Вдовін Юрій Михайлович, лікар-хірург хірургічного відділення №1
Велика Віта Василівна, фельдшер-лаборант відділення інтенсивної терапії
Величко Ірина Юріївна, молодша медична сестра хірургічного відділення №3
Вендаловська Наталія Миколаївна, сестра медична приймального відділення
Венціславська Лідія Павлівна, сестра медична - анестезист відділення анестезіології
Вербицька Діана Михайлівна, сестра медична з масажу фізіотерапевтичного відділення
Вергелес Ніна Іванівна, рентгенолаборант рентген-радіологічне відділення
Вернидуб Наталія Вікторовна, старша сестра медична отоларингологічного відділення №1
Вєрлатова Юлія Василівна, старша сестра медична травматологічного відділення №3
Вишневська Тетяна Сергіївна, сестра медична стаціонару палатна травматологічного відділення №2
Вінницька Наталія Володимирівна, сестра-господиня отоларингологічного відділення №2
Вітічак Надія Ярославівна, сестра медична з масажу нейрохірургічного відділення
Вітков Валерій Семенович, лікар-ортопед-травматолог травматологічного відділення №2
Власенко Тетяна Миколаївна, сестра медична з фізіотерапії поліклінічного відділення №1
Вовченко Діана Михайлівна, сестра медична приймального відділення
Волиняк Валентина Олександрівна, бактеріолог клініко-діагностичної лабораторії
Волкова Ірина Григорівна, молодша медична сестра клініко-діагностичної лабораторії
Волковішський Андрій Володимирович, лікар-стоматолог-хірург відділення щелепно-лицьової хірургії
Волошин Максим Георгійович, лікар-ортопед-травматолог травматологічного відділення №3
Волощук Тетяна Петрівна, сестра медична операційна відділення щелепно-лицьової хірургії
Волчкова Олена Євгенівна, сестра медична стаціонару перев'язувальна отоларингологічного відділення №1
Вольхіна Неоніла Володимирівна, інженер-радіолог техобслуговування рентген-радіологічного відділення
Ворона Оксана Василівна, молодша медична сестра хірургічного відділення №1
Ворохаєва Анжела Віталіївна, фельдшер-лаборант клініко-діагностичної лабораторії
Вуль Валентина Михайлівна, сестра медична операційна нейрохірургічного відділення
Габчак Наталія Іванівна, молодша медична сестра операційна хірургічного відділення №1
Гавриченко Дмитро Георгійович, лікар-анестезіолог відділення інтенсивної терапії
Гаєвський Віталій Віталійович, лікар-отоларинголог отоларингологічного відділення №2
Гайда Ірина Анатоліївна, молодша медична сестра хірургічного відділення №1
Галюров Олександр Васильович, лікар-ортопед-травматолог травматологічного відділення №3
Галюрова Алла Кирилівна, сестра медична стаціонару палатна травматологічного відділення №3
Гамарц Анастасія Валентинівна, сестра медична з масажу поліклінічного відділення №2
Гарбулинська Лариса Петрівна, сестра медична стаціонару хірургічного відділення №3
Гаснікова Любов Петрівна, молодша медична сестра травматологічного відділення №2
Гасюк Олена Іванівна, лікар-анестезіолог відділення анестезіології
Гвоздецька Тетяна Валентинівна, сестра медична з масажу поліклінічного відділення №1
Георгіца Олександра Олексіївна, сестра медична стаціонару нейрохірургічного відділення
Герасименко Сергій Леонідович, рентгенолаборант рентген-радіологічного відділення
Гєрцев Микола Миколайович, лікар-нейрохірург нейрохірургічного відділення
Глотенко Алла Іванівна, молодша медична сестра хірургічного відділення №3
Глухман Наталя Миколаївна, сестра медична стаціонару нейрохірургічного відділення
Глухман Світлана Олександрівна, сестра медична стаціонару нейрохірургічного відділення
Гобжелянова Тетяна Олексіївна, лікар-отоларинголог отоларингологічного відділення №2
Гоголева Наталія Юріївна, сестра медична - анестезист відділення анестезіології
Година Ольга Олександрівна, фельдшер-лаборант клініко-діагностичної лабораторії
Головня Наталя Сергіївна, сестра медична операційна нейрохірургічного відділення
Головченко Максим Юрійович, лікар-хірург хірургічного відділення №3
Голосюк Людмила Олександрівна, молодша медична сестра хірургічного відділення №1
Гольц Ганна Павлівна, сестра медична - анестезист відділення анестезіології
Гонца Юлія Василівна, сестра медична стаціонару палатна травматологічного відділення №1
Гопич Ганна Олександрівна, сестра медична відділення інтенсивної терапії
Гопич Світлана Миколаївна, молодша медична сестра поліклінічного відділення №1
Гопко Діана Олександрівна, сестра медична операційна отоларингологічного відділення №2
Горін Володимир Володимирович, лікар-хірург хірургічного відділення №3
Горіна Олена Степанівна, сестра медична операційна хірургічного відділення №3
Горша Василь Іванович, лікар-хірург поліклінічного відділення №1
Горштейн Ольга Іванівна, молодша медична сестра травматологічного відділення №4
Горячун Тетяна Володимирівна, молодша медична сестра травматологічного відділення №1
Гошовська Розалія Іванівна, молодша медична сестра поліклінічного відділення №1
Грабова Вероніка Євгенівна, сестра медична операційна травматологічного відділення №1
Граненкіна Раїса Павлівна, молодша медична сестра травматологічного відділення №1
Григорьєва Ганна Сергіївна, фельдшер-лаборант клініко-діагностичної лабораторії
Грицун Раїса Петрівна, молодша медична сестра відділення інтенсивної терапії
Грошева Віра Анатоліївна, сестра медична стаціонару нейрохірургічного відділення
Грубник Ольга Михайлівна, старша сестра медична операційна хірургічного відділення №1
Грубнік Юрій Володимирович, завідувач підрозділу, лікар-хірург хірургічного відділення №1
Гуменюк Василь Якович, лікар-нейрохірург нейрохірургічного відділення
Гунова Тетяна Іванівна, сестра медична - анестезист відділення анестезіології
Гурієнко Олександр Валентинович, завідувач підрозділу, лікар-ортопед-травматолог травматологічного відділення №3
Гуцу Марія Олександрівна, сестра медична стаціонару палатна хірургічного відділення №1
Давіскіба Євген Миколайович, лікар-нейрохірург нейрохірургічного відділення
Даниленко Лариса Олександрівна, лікар-терапевт приймального відділення
Данілевіч Ірина Вікторівна, реєстратор медичний поліклінічного відділення №1
Данчишина Ірина Миколаївна, сестра медична операційна травматологічного відділення №1
Дашкевич Руслана Євгенівна, сестра медична стаціонару палатна хірургічного відділення №1
Дегтяр Ольга Семенівна, молодша медична сестра хірургічного відділення №3
Деммірова Ірина Григорівна, сестра медична стаціонару терапевтичного відділення
Дериш Любов Михайлівна, молодша медична сестра отоларингологічного відділення №2
Деркач Олена Валеріївна, фельдшер-лаборант приймального відділення
Дерюгіна Римма Володимирівна, сестра медична приймального відділення
Дєордієва Олена Іванівна, молодша медична сестра поліклінічного відділення №1
Джапарідзе Світалана Архипівна, молодша медична сестра поліклінічного відділення №1
Джура Віра Іванівна, сестра медична з фізіотерапії поліклінічного відділення №2
Димитрова Світлана Василівна, молодша медична сестра поліклінічного відділення №2
Димова Ганна Анатоліївна, реєстратор медичний інформаційно-аналітичного відділу медстатистики
Динько Олена Григоівна, економіст з праці апарату управління
Діанова Наталя Василівна, сестра медична стаціонару терапевтичного відділення
Діанова Тамара Василівна, молодша медична сестра приймального відділення
Діброва Надія Леонідівна, молодша медична сестра поліклінічного відділення №1
Дідич Наталя Сергіївна, молодша медична сестра травматологічного відділення №2
Дізік Михайло Анатольович, лікар-стоматолог-хірург відділення щелепно-лицьової хірургії
Дімідів Світлана Василівна, сестра медична операційна хірургічного відділення №1
Діус Олена Миколаївна, лікар-рентгенолог поліклінічного відділення №1
Діус Наталя Миколаївна, молодша медична сестра поліклінічного відділення №1
Дмитриенко Олена Андріївна, молодша медична сестра травматологічного відділення №1
Дмитрієва Оксана Володимирівна, молодша медична сестра травматологічного відділення №2
Добровольська Оксана Григорівна, молодша медична сестра травматологічного відділення №2
Добровольська Ірина Борисівна, сестра медична з фізіотерапії фізіотерапевтичного відділення
Добронравова Ірина Володимирівна, лікар-отоларинголог поліклінічного відділення №1
Довгаль В'ячеслав Валерійович, сестра медична з масажу травматологічного відділення №2
Довгань Олена Богданівна, сестра медична поліклінічного відділення №1
Дойчева Катерина Іванівна, молодша медична сестра нейрохірургічного відділення
Донець Ірина Сергіївна, сестра медична стаціонару палатна отоларингологічного відділення №1
Донська Наталя Борисівна, сестра медична поліклінічного відділення №1
Донченко Надія Юріївна, лікар-фізіотерапевт фізіотерапевтичного відділення
Дорогань Костянтин Віталійович, сестра медична кабінету ендоскопії та ультразвукової діагностики
Доценко Анжела Василівна, діловод апарату управління
Дракова Світлана Миколаївна, фельдшер-лаборант клініко-діагностичної лабораторії
Дрозд Лада Володимирівна, молодша медична сестра операційна відділення щелепно-лицьової хірургії
Друзюк Лариса Сергіївна, молодша медична сестра отоларингологічного відділення №1
Дубська Зінаїда Володимирівна, дезінфектор загальнолікарняний
Дуданова Ганна Сергіївна, заступник головного лікаря з медичної частини апарату управління
Дуденко Жанна Опанасівна, лікар-нейрохірург нейрохірургічного відділення
Дуднік Ірина Іванівна, сестра медична стаціонару нейрохірургічного відділення
Дульська Ольга Вікторівна, сестра медична стаціонару перев'язувальна хірургічного відділення №1
Дурглішвілі Нателі Аміранівна, сестра медична приймального відділення
Дьяконова Тетяна Яківна, молодша медична сестра клініко-діагностичної лабораторії
Дьячик Антоніна Олексіївна, молодша медична сестра травматологічного відділення №4
Дядько Вікторія Анатоліївна, сестра медична поліклінічного відділення №1
Дячук Ірина Олексіївна, сестра медична стаціонару палатна травматологічного відділення №3
Дячук Наталія Олексіївна, сестра медична стаціонару палатна травматологічного відділення №3
Євдокімов Іван Іванович, лікар-ортопед-травматолог приймального відділення
Євдокімова Ганна Юхимівна, молодша медична сестра операційна відділення щелепно-лицьової хірургії
Євменова Наталія Миколаївна, сестра медична стаціонару нейрохірургічного відділення
Євчев Федір Дмитрович, лікар-отоларинголог отоларингологічного відділення №2
Єлісєєва Тетяна Анатоліївна, молодша медична сестра операційна нейрохірургічного відділення
Єщеулова Тетяна Володимирівна, молодша медична сестра травматологічного відділення №1
Жабановська Олена Євгенівна, лікар-терапевт приймального відділення
Жданова Олена Брониславівна, рентгенолаборант приймального відділення
Жебриков Дмитро Олексанлрович, сестра медична відділення інтенсивної терапії
Жекова Віталіна Василівна, сестра медична стаціонару палатна отоларингологічного відділення №2
Жиденкова Олександра Геннадіївна, молодша медична сестра хірургічного відділення №3
Жовнерик Костянтин Михайлович, лікар-стоматолог-ортопед відділення щелепно-лицьової хірургії
Жук Ганна Юріївна, сестра медична операційна нейрохірургічного відділення
Жукова Віра Олександрівна, лікар-лаборант відділення інтенсивної терапії
Жуковська Тетяна Олександрівна, сестра-господиня відділення щелепно-лицьової хірургії
Журавльова Ліна Василівна, молодша медична сестра нейрохірургічного відділення
Завадська Олена Анатоліївна, сестра медична стаціонару нейрохірургічного відділення
Загородній Артур Миколайович, сестра медична відділення інтенсивної терапії
Загоруйко Тетяна Петрівна, молодша медична сестра фізіотерапевтичного відділення
Заєць Вероніка Іванівна, молодша медична сестра травматологічного відділення №1
Зайцева Людмила Захарівна, лікар-радіолог рентген-радіологічного відділення
Зайцева Марина Володимирівна, сестра медична приймального відділення
Заінчковська Людмила Єгорівна, старша сестра медична операційна травматологічного відділення №1
Заіченко Ганна Володимирівна, сестра медична стаціонару нейрохірургічного відділення
Зарецька Юлія Олександрівна, сестра медична стаціонару нейрохірургічного відділення
Засипка Костянтин Валерійович, лікар-ортопед-травматолог травматологічного відділення №1
Захарченко Тетяна Олександрівна, дезінфектор загальнолікарняний
Згерська Олена Сергіївна, сестра медична стаціонару терапевтичного відділення
Зиков Андрій Євгенович, лікар-ортопед-травматолог травматологічного відділення №2
Зоріна Карина Олександрівна, сестра медична стаціонару палатна отоларингологічного відділення №2
Іваненко Павло Олександрович, лікар-невропатолог поліклінічного відділення №1
Іванечко Оксана Михайлівна, сестра медична стаціонару хірургічного відділення №3
Іваніна Ольга Андріївна, сестра медична відділення інтенсивної терапії
Іваніщев Вячеслав Ярославович, молодша медична сестра приймального відділення
Іванова Лариса Федорівна, рентгенолаборант приймального відділення
Іванова Олена Вікторівна, молодша медична сестра поліклінічного відділення №1
Іванченко Вікторія Сергіївна, сестра медична - анестезист відділення анестезіології
Іванченко Світлана Павлівна, сестра медична стаціонару нейрохірургічного відділення
Іванюк Валентина Миколаївна, молодша медична сестра перев'язувальна травматологічного відділення №3
Іжаковська Анастасія Олександрівна, сестра медична стаціонару терапевтичного відділення
Ілатовська Ольга Сергіївна, сестра медична - анестезист відділення анестезіології
Іллящук Сергій Анатольович, лікар-анестезіолог відділення інтенсивної терапії
Ільчева Альона Іванівна, сестра медична стаціонару хірургічного відділення №3
Іовчев Максим Іванович, сестра медична стаціонару палатна травматологічного відділення №4
Казак Ольга Борисівна, сестра медична стаціонару терапевтичного відділення
Калугіна Ірина Олександрівна, сестра медична поліклінічного відділення №1
Калько Надія Миколаївна, молодша медична сестра отоларингологічного відділення №2
Камалова Ірина Іллівна, сестра медична операційна травматологічного відділення №1
Камбур Тетяна Миколаївна, молодша медична сестра травматологічного відділення №1
Канаєва Наталя Іванівна, молодша медична сестра поліклінічного відділення №2
Капелиста Дарья Володимирівна, сестра медична поліклінічного відділення №2
Караман Віктор Миколайович, лікар-ортопед-травматолог травматологічного відділення №3
Караташ Михайло Володимирович, лікар-ортопед-травматолог травматологічного відділення №2
Карауш Валентина Володимирівна, сестра медична з фізіотерапії поліклінічного відділення №1
Карлюга Вадим Анатольович, лікар-хірург хірургічного відділення №1
Карпенко Ольга Миколаївна, сестра медична відділення інтенсивної терапії
Карпенко Юлія Сергіївна, сестра медична стаціонару палатна травматологічного відділення №1
Карпенко Марина Дмитрівна, молодша медична сестра нейрохірургічного відділення
Картунова Світлана Анатоліївна, молодша медична сестра нейрохірургічного відділення
Кассінська Галина Степанівна, сестра медична стаціонару процедурна травматологічного відділення №3
Касьян Тетяна Олександрівна, лікар-лаборант відділення інтенсивної терапії
Касьяненко Ганна Іванівна, молодша медична сестра травматологічного відділення №4
Катан Валентина Михайлівна, старша сестра медична операційної хірургічного відділення №3
Катаржук Оксана Вікторівна, старша сестра медична операційна відділення щелепно-лицьової хірургії
Каташинський Олександр Олександрович, лікар-хірург хірургічного відділення №1
Качанова Ірина Миколаївна, лікар-ортопед-травматолог поліклінічного відділення №1
Каштипер Анатолій Мусійович, інструктор з фізкультури лікувальної травматологічного відділення №3
Кедровська Алла Василівна, лікар-хірург поліклінічного відділення №2
Кисса Микола Васильович, лікар-кардіолог поліклінічного відділення №2
Кігілюк Олена Василівна, біолог відділення інтенсивної терапії
Кізім Тетяна Анатолівна, молодша медична сестра нейрохірургічного відділення
Кізім Микола Миколайович, молодша медична сестра приймального відділення
Кізім Карина Миколаївна, молодша медична сестра нейрохірургічного відділення
Кілаш Сергій Олександрович, молодша медична сестра приймального відділення
Кірічук Юлія Дмитрівна, сестра медична стаціонару нейрохірургічного відділення
Кірова Валентина Василівна, молодша медична сестра травматологічного відділення №1
Кір'язова Людмила Федорівна, молодша медична сестра поліклінічного відділення №1
Кіцен Оксана Миколаївна, лікар-рентгенолог рентген-радіологічного відділення
Кладова Інна Олександрівна, молодша медична сестра травматологічного відділення №3
Клименко Венера Анатоліївна, завідувач підрозділу, лікар-лаборант клініко-діагностичної лабораторії
Климик Олена Миколаївна, старша сестра медична операційна отоларингологічного відділення №2
Кличева Лілія Анатоліївна, провідний інженер з метрології апарату управління
Коваленко Неллі Людвигівна, лікар-терапевт поліклінічного відділення №1
Коваленко Галина Григорівна, сестра медична операційна хірургічного відділення №1
Коваленко Оксана Валеріївна, сестра медична поліклінічного відділення №2
Коваль Людмила Костянтинівна, реєстратор медичний поліклінічного відділення №1
Ковальчук Наталія Леонідівна, фельдшер-лаборант клініко-діагностичної лабораторії
Ковальчук Світлана Олександрівна, сестра медична приймального відділення
Ковальчук Ольга Вікторівна, молодша медична сестра операційна травматологічного відділення №4
Ковбасюк Оксана Віталіївна, сестра медична стаціонару палатна отоларингологічного відділення №1
Ковріга Ніна Ігорівна, сестра медична операційна хірургічного відділення №1
Козаченко Валентина Володимирівна, сестра медична з функціональної діагностики поліклінічного відділення №1
Козирецька Наталя Вікторівна, старша сестра медична відділення анестезіології
Козьміна Наталя Анатоліївна, дезінфектор загальнолікарняний
Колбасенко Вікторія Володимирівна, молодша медична сестра операційна хірургічного відділення №1
Колесник Оксана Петрівна, сестра медична - анестезист відділення анестезіології
Колесник Світлана Михайлівна, сестра медична - анестезист відділення анестезіології
Колеснікова Людмила Сергіївна, сестра медична стаціонару палатна отоларингологічного відділення №1
Колеснікова Наталя Миколаївна, старша сестра медична поліклінічного відділення №1
Колесніченко Володимир Іванович, завідувач підрозділу, лікар-отоларинголог отоларингологічного відділення №1
Колесніченко Антоніна Панасівна, реєстратор медичний медичного архіву
Колесніченко Ольга Сергіївна, сестра медична стаціонару хірургічного відділення №3
Колесніченко Володимир Володимирович, лікар-отоларинголог отоларингологічного відділення №1
Колієва Наталя Едуардівна, сестра медична стаціонару палатна травматологічного відділення №3
Колісевич Ніна Петрівна, сестра медична поліклінічного відділення №1
Колодій Олена Миколаївна, молодша медична сестра операційна хірургічного відділення №3
Коломійцева Ріта Леонідівна, сестра-господиня нейрохірургічного відділення
Колчіна Людмила Вікторівна, молодша медична сестра терапевтичного відділення
Коновалова Людмила Георгіївна, молодша медична сестра травматологічного відділення №3
Коновчук Сніжана Григорівна, старша сестра медична відділення щелепно-лицьової хірургії
Кононова Людмила Василівна, фельдшер-лаборант приймального відділення
Коржаневська Люба Василівна, сестра-господиня поліклінічного відділення №1
Коркунова Тетяна Валеріївна, інструктор з фізкультури лікувальної травматологічного відділення №3
Корнєєва Лариса Миколаївна, лікар-терапевт приймального відділення
Корнієнко Ірина Вікторівна, молодша медична сестра травматологічного відділення №1
Коробцов Олександр Володимирович, лікар-анестезіолог відділення інтенсивної терапії
Король Іванна Михайлівна, сестра медична - анестезист відділення анестезіології
Король Марія Вікторівна, реєстратор медичний поліклінічного відділення №1
Корольов Павло Іванович, лікар-ортопед-травматолог травматологічного відділення №3
Коротич Леонід Миколайович, лікар-анестезіолог відділення анестезіології
Корхова Ольга Василівна, лікар-терапевт терапевтичного відділення
Костенко Павло Олександрович, лікар-анестезіолог відділення анестезіології
Котелянець Тетяна Олександрівна, сестра медична стаціонару хірургічного відділення №3
Котляр Марія Володимирівна, сестра медична операційна відділення щелепно-лицьової хірургії
Кочу Леонід Степанович, сестра медична з масажу поліклінічного відділення №1
Кошельник Ольга Іванівна, сестра медична операційна нейрохірургічного відділення
Кощук Тамара Ілларіонівна, сестра медична - анестезист відділення анестезіології
Кощук Олексій Юрійович, лікар-терапевт терапевтичного відділення
Крамаренко Тетяна Олександрівна, реєстратор медичний поліклінічного відділення №1
Крамаренко Лариса Аркадіївна, молодша медична сестра рентген-радіологічного відділення
Крамарчук Ірина Анатоліївна, оператор електронно-обчислювальних та обчислювальних машин інформаційно-аналітичного відділу медстатистики
Красилюк Сергій Володимирович, лікар-анестезіолог відділення анестезіології
Красилюк Олеся Сергіївна, сестра медична - анестезист відділення анестезіології
Красюк Людмила Володимирівна, фельдшер-лаборант поліклінічного відділення №2
Крачун Вероніка Василівна, молодша медична сестра травматологічного відділення №2
Крижановська Тетяна Ігорівна, рентгенолаборант рентген-радіологічного відділення
Крилова Ольга Володимирівна, сестра медична стаціонару палатна травматологічного відділення №3
Крилова Наталя Олексіївна, молодша медична сестра операційна нейрохірургічного відділення
Крістя Євгенія Валеріївна, сестра медична стаціонару терапевтичного відділення
Крутелева Тетяна Олексіївна, агент з постачання апарату управління
Кубарєва Олена Дмитрівна, сестра медична стаціонару палатна травматологічного відділення №3
Кубарська Інна Петрівна, біолог поліклінічного відділення №2
Кужель Наталія Петрівна, фельдшер-лаборант приймального відділення
Кузіна Галина Василівна, молодша медична сестра приймального відділення
Кулікова Ірина Олександрівна, рентгенолаборант рентген-радіологічного відділення
Куліковська Галина Семенівна, рентгенолаборант рентген-радіологічного відділення
Купіна Надія Євгенівна, сестра медична стаціонару терапевтичного відділення
Курган Людмила Борисівна, молодша медична сестра терапевтичного відділення
Куртева Алла Федорівна, сестра медична кабінету функціональної діагностики
Куца Анна Миколаївна, лікар-терапевт терапевтичного відділення
Кучер Валерій Миколайович, інженер по медтехніці апарату управління
Кучкова Тетяна Миколаївна, сестра медична операційна хірургічного відділення №1
Лавріненко Анжеліка Олександрівна, лікар-рентгенолог рентген-радіологічного відділення
Левенець Ганна Василівна, молодша медична сестра травматологічного відділення №1
Левицька Тамара Григорівна, лікар-рентгенолог рентген-радіологічного відділення
Левицька Оксана Олексіївна, сестра медична стаціонару хірургічного відділення №3
Левицька Наталя Володимирівна, сестра медична стаціонару палатна травматологічного відділення №1
Левіна Олена Анатоліївна, молодша медична сестра травматологічного відділення №2
Левінська Анастасія Сергіївна, сестра медична стаціонару палатна травматологічного відділення №3
Левченко Світлана Василівна, старша сестра медична фізіотерапевтичного відділення
Левченко Тетяна Леонидівна, сестра медична операційна травматологічного відділення №1
Левчук Людмила Василівна, лікар-рентгенолог, топометрист рентген-радіологічного відділення
Левшина Ірина Олександрівна, сестра медична стаціонару палатна травматологічного відділення №1
Легка Діна Володимирівна, сестра медична стаціонару палатна травматологічного відділення №2
Леонова Тетяна Георгіївна, акушерка поліклінічного відділення №1
Леонова Ірина Олексіївна, лікар-ортопед-травматолог травматологічного відділення №2
Лерніченко Алевтина Володимирівна, сестра медична приймального відділення
Летягіна Наталя Миколаївна, молодша медична сестра операційна відділення щелепно-лицьової хірургії
Лєніс Ольга Борисівна, лікар-невропатолог терапевтичного відділення
Лисенко Тетяна Василівна, молодша медична сестра травматологічного відділення №2
Литвиненко Тетяна Миколаївна, молодша медична сестра травматологічного відділення №3
Лісунова Олена Станіславівна, сестра медична з фізіотерапії поліклінічного відділення №1
Літвіненко Ольга Петрівна, інструктор з фізкультури лікувальної травматологічного відділення №1
Лобанова Марія Іванівна, старша сестра медична хірургічного відділення №3
Логонюк Емілія Володимирівна, сестра-господиня приймального відділення
Лозбин Зоя Махамедівна, молодша медична сестра терапевтичного відділення
Лозіна Людмила Володимирівна, молодша медична сестра отоларингологічного відділення №2
Лозовенко Катерина Валентинівна, сестра медична стаціонару палатна травматологічного відділення №2
Лозовська Ірина Володимирівна, сестра медична стаціонару процедурна хірургічного відділення №1
Лопатюк Оксана Михайлівна, молодша медична сестра поліклінічного відділення №1
Луценко Вікторія Валентинівна, сестра медична поліклінічного відділення №2
Любачевська Наталія Миколаївна, молодша медична сестра хірургічного відділення №3
Лях Марія Андріївна, молодша медична сестра травматологічного відділення №1
Ляшенко Лариса Савелівна, лікар з функціональної діагностики кабінету функціональної діагностики
Ляшенко Альона Михайлівна, старша сестра медична отоларингологічного відділення №2
Мадай Катерина Вікторівна, сестра медична стаціонару процедурна травматологічного відділення №4
Май Наталя Борисівна, сестра медична - анестезист відділення анестезіології
Майстренко Наталя Володимирівна, сестра медична поліклініки поліклінічного відділення №1
Макаренко Ольга Григорівна, фельдшер-лаборант приймального відділення
Макаренко Любов Анатоліївна, сестра медична стаціонару терапевтичного відділення
Макаров Олександр Германович, лікар-стоматолог-хірург відділення щелепно-лицьової хірургії
Макарова Ганна Федорівна, сестра медична стаціонару відділення щелепно-лицьової хірургії
Макарова Юлія Володимирівна, сестра медична - анестезист відділення анестезіології
Максимова Олена Степанівна, сестра медична стаціонару відділення щелепно-лицьової хірургії
Малахова Оксана Юріівна, молодша медична сестра операційна нейрохірургічного відділення
Малицька Інна Олегівна, фельдшер-лаборант клініко-діагностичної лабораторії
Маліченко Ірина Віталіївна, сестра медична операційна хірургічного відділення №1
Малога Галина Олександрівна, сестра медична стаціонару палатна отоларингологічного відділення №2
Малога Олександра Олександрівна, молодша медична сестра поліклінічного відділення №2
Мамчур Алла Василівна, біолог клініко-діагностичної лабораторії
Мардарова Людмила Федорівна, молодша медична сестра фізіотерапевтичного відділення
Маркевич Оксана Анатоліївна, сестра медична стаціонару палатна травматологічного відділення №3
Маркова Зоя Леонідівна, сестра медична стаціонару палатна травматологічного відділення №1
Маркова Лідія Вікторівна, молодша медична сестра травматологічного відділення №1
Мартинова Валентина Анатоліївна, сестра медична стаціонару палатна отоларингологічного відділення №2
Марців Валентина Григорівна, сестра медична операційна відділення щелепно-лицьової хірургії
Марченко Анастасія Вікторівна, сестра медична стаціонару палатна травматологічного відділення №3
Марчук Ольга Валеріївна, сестра медична приймального відділення
Марьяновська Олена Іванівна, сестра медична стаціонару відділення щелепно-лицьової хірургії
Маслакова Катарина Володимирівна, сестра медична операційна хірургічного відділення №1
Матвієнко Ірина Василівна, сестра медична стаціонару палатна травматологічного відділення №2
Матускова Людмила Стефанівна, лікар-анестезіолог відділення анестезіології
Мацевич Антоніна Станіславівна, фельдшер-лаборант клініко-діагностичної лабораторії
Мацевич Надія Костянтинівна, молодша медична сестра отоларингологічного відділення №2
Мацішевський Олександр Вікторович, лікар-радіолог рентген-радіологічного відділення
Мацкевич Ірина Генадіївна, сестра медична стаціонару палатна травматологічного відділення №4
Мацукевич Наталія Миколаївна, молодша медична сестра травматологічного відділення №1
Мельникова Ганна Гаврилівна, сестра медична з фізіотерапії фізіотерапевтичного відділення
Мельніченко Дарья Анатоліївна, сестра медична відділення інтенсивної терапії
Мєгіс Вячеслав Аркадійович, інженер відділення інтенсивної терапії
Мєліхова Світлана Дмитрівна, лікар-терапевт терапевтичного відділення
Мирненко Людмила Володимирівна, молодша медична сестра хірургічного відділення №1
Михайленко Олег Іванович, лікар-ортопед-травматолог травматологічного відділення №3
Михайлуца Софія Михайлівна, сестра медична поліклініки поліклінічного відділення №1
Мілютіна Тетяна Леонтіївна, молодша медична сестра приймального відділення
Мінакова Світлана Євгеніївна, лікар-офтальмолог поліклінічного відділення №2
Міненкова Ірина Олегівна, сестра медична стаціонару палатна травматологічного відділення №1
Мінжирян Валентина Іванівна, сестра медична стаціонару відділення щелепно-лицьової хірургії
Міронова Людмила Миколаївна, молодша медична сестра нейрохірургічного відділення
Міхнєва Юлія Андріївна, реєстратор медичний інформаційно-аналітичного відділу медстатистики
Можей Наталія Віталіївна, лікар-терапевт терапевтичного відділення
Молчанов Віктор Федорович, лікар-хірург хірургічного відділення №3
Молчанова Наталія Анатоліївна, лікар-стоматолог-хірург відділення щелепно-лицьової хірургії
Мораренко Вячеслав Миколайович, лікар-ортопед-травматолог травматологічного відділення №3
Мороз Віктор Леонідович, лікар-нейрохірург нейрохірургічного відділення
Мороз Валентина Мефодіївна, молодша медична сестра поліклінічного відділення №1
Морхель Оксана Олександрівна, молодша медична сестра травматологічного відділення №1
Мосієнко Людмила Миколаївна, сестра медична стаціонару відділення щелепно-лицьової хірургії
Мосійчук Любов Володимирівна, молодша медична сестра отоларингологічного відділення №1
Москаленко Ольга Володимирівна, сестра медична операційна хірургічного відділення №1
Москаленко Валентина Калістратівна, молодша медична сестра поліклінічного відділення №1
Московченко Ігор Вікторович, лікар-хірург хірургічного відділення №1
Мосузенко Оксана Сергіївна, сестра медична стаціонару терапевтичного відділення
Моцна Лідія Генадіївна, молодша медична сестра відділення інтенсивної терапії
Муляр Антоніна Миколаївна, молодша медична сестра поліклінічного відділення №1
Мунтян Неля Григорівна, молодша медична сестра травматологічного відділення №4
Мураховська Леся Василівна, молодша медична сестра відділення інтенсивної терапії
Мухлинська Марія Лук'янівна, молодша медична сестра поліклінічного відділення №1
Мясіщева Інна Євгенівна, сестра медична стаціонару хірургічного відділення №3
Навроцька Ірина Олександрівна, лікар-невропатолог поліклінічного відділення №1
Нагорна Ніна Миколаївна, рентгенолаборант поліклінічного відділення №2
Нагорнюк Світлана Павлівна, молодша медична сестра приймального відділення
Назаренко Оксана Адамівна, біолог відділення інтенсивної терапії
Найдьонок Елеонора Миколаївна, молодша медична сестра отоларингологічного відділення №1
Нападовський Юрій Леонідович, лікар-ортопед-травматолог травматологічного відділення №1
Наумова Тетяна Миколаївна, лікар-терапевт приймального відділення
Находнова Марина Миколаївна, лікар-кардіолог поліклінічного відділення №1
Недвига Євген Іванович, лікар-ортопед-травматолог поліклінічного відділення №2
Недобежкіна Наталія Віталіївна, молодша медична сестра поліклінічного відділення №1
Немировська Олена Олександрівна, сестра медична стаціонару нейрохірургічного відділення
Немировський Олександр Валентинович, сестра медична відділення інтенсивної терапії
Несиненко Ольга Олександрівна, реєстратор медичний медичного архіву
Нестеренко Ольга Олександрівна, сестра медична стаціонару палатна травматологічного відділення №3
Нестерець Галина Павлівна, сестра медична стаціонару палатна травматологічного відділення №1
Нетрусова Любов Кузьмівна, молодша медична сестра отоларингологічного відділення №2
Нечаєва Ірина Михайлівна, сестра медична поліклініки поліклінічного відділення №1
Нєдєлєва Анжела Костянтинівна, молодша медична сестра травматологічного відділення №3
Нєнова Валентина Степанівна, старша сестра медична травматологічного відділення №2
Никитюк Віоріка Миколаївна, молодша медична сестра хірургічного відділення №1
Нимирська Ірина Вікторівна, молодша медична сестра приймального відділення
Нищадим Сніжана Олександрівна, молодша медична сестра поліклінічного відділення №2
Ніжнік Алла Анатолівна, рентгенолаборант поліклінічного відділення №1
Нікулішина Ганна Олександрівна, сестра медична стаціонару нейрохірургічного відділення
Новак Інна Сергіївна, сестра медична - анестезист відділення анестезіології
Новікова Юлія Павлівна, фельдшер-лаборант клініко-діагностичної лабораторії
Новолоцька Євгенія Михайлівна, молодша медична сестра рентген-радіологічного відділення
Ногаїцька Тетяна Анатоліївна, сестра медична кабінету функціональної діагностики
Ноженко Олександр Вячеславович, лікар-ортопед-травматолог приймального відділення
Носенко Наталля Павлівна, сестра медична операційна хірургічного відділення №3
Носенко Ірина Юріївна, фельдшер-лаборант відділення інтенсивної терапії
Овчаренко Ганна Данилівна, молодша медична сестра поліклінічного відділення №1
Овчаренко Ганна Іванівна, молодша медична сестра отоларингологічного відділення №1
Оксамитна Анастасія Володимирівна, сестра медична стаціонару палатна отоларингологічного відділення №2
Олійник Оксана Василівна, сестра медична операційна хірургічного відділення №1
Оліщук Олексій Олександрович, молодша медична сестра приймального відділення
Омельченко Наталія Михайлівна, реєстратор медичний поліклінічного відділення №1
Омельчук Ольга Іванівна, молодша медична сестра травматологічного відділення №1
Онофрійчук Світлана Володимирівна, сестра медична кабінету ендоскопії та ультразвукової діагностики
Опанасенко Світлана В'ячеславівна, молодша медична сестра хірургічного відділення №3
Опланчук Валентина Іванівна, молодша медична сестра відділення інтенсивної терапії
Орищук Марина Степанівна, лікар-лаборант клініко-діагностичної лабораторії
Осадча Катерина Русланівна, молодша медична сестра операційна нейрохірургічного відділення
Осіпенко Юлія Петрівна, сестра медична стаціонару відділення щелепно-лицьової хірургії
Ославський Валерій Михайлович, лікар-ортопед-травматолог травматологічного відділення №1
Очнєва Олена Олександрівна, сестра медична стаціонару перев'язувальна травматологічного відділення №3
Ошмянська Алла Георгіївна, лікар-акушер-гінеколог хірургічного відділення №1
Павленко Олександра Митрофанівна, сестра медична поліклініки поліклінічного відділення №1
Павленко Костянтин Віталійович, лікар-ортопед-травматолог травматологічного відділення №1
Павлик Василь Васильович, молодша медична сестра приймального відділення
Павлова Ольга Володимирівна, сестра-господиня отоларингологічного відділення №1
Павлович Ольга Вікторівна, молодша медична сестра відділення інтенсивної терапії
Палагнюк Костянтин Валентинович, лікар-ортопед-травматолог травматологічного відділення №1
Палагнюк Валентин Васильович, лікар-ортопед-травматолог травматологічного відділення №1
Паларія Ірина Федорівна, сестра медична стаціонару палатна травматологічного відділення №4
Палієнко Наталія Леонтіївна, реєстратор медичний приймального відділення
Панайотова Інна Петрівна, сестра медична стаціонару палатна травматологічного відділення №2
Панасюченко Іванна Володимирівна, фельдшер-лаборант клініко-діагностичної лабораторії
Панченко Любов Василівна, молодша медична сестра перевязувальна травматологічного відділення №2
Парапалак Тетяна Ігорівна, молодша медична сестра травматологічного відділення №1
Парфенюк Ірина Костянтинівна, молодша медична сестра операційна нейрохірургічного відділення
Пасисніченко Вікторія Вікторівна, сестра медична - анестезист відділення анестезіології
Пастух Ольга Володимирівна, рентгенолаборант приймального відділення
Пащенко Катерина Сергіївна, сестра медична відділення інтенсивної терапії
Первов Едуард Вікторович, лікар-анестезіолог відділення анестезіології
Передеренко Алла Миколаївна, сестра медична з фізіотерапії поліклінічного відділення №2
Перміна Ольга Анатоліївна, молодша медична сестра травматологічного відділення №2
Перчеклій Ірина Сергіївна, лікар-терапевт терапевтичного відділення
Петелкакі Олександр Володимирович, лікар-анестезіолог відділення інтенсивної терапії
Петкова Лариса Миколаївна, лікар-нейрохірург нейрохірургічного відділення
Петренко Ірина Вікторівна, сестра медична стаціонару хірургічного відділення №3
Петрошкіна Лариса Євгенівна, сестра-господиня хірургічного відділення №3
Петько Ольга Пилипівна, сестра-господиня терапевтичного відділення
Пилипенко Олександр Сергійович, лікар-хірург хірургічного відділення №1
Пилипюк Микола Віталійович, завідувач (підрозділу), лікар-отоларинголог отоларингологічного відділення №2
Пилипюк Дмитро Миколайович, лікар-отоларинголог отоларингологічного відділення №2
Пильнова Інна Василівна, молодша медична сестра отоларингологічного відділення №1
Підгорна Алла Євгенівна, сестра медична стаціонару терапевтичного відділення
Підлісна Надія Іванівна, молодша медична сестра відділення щелепно-лицьової хірургії
Піліпеєв Ігор Георгійович, лікар-хірург хірургічного відділення №3
Піріна Людмила Федорівна, молодша медична сестра терапевтичного відділення
Пісецька Любов Іванівна, сестра медична з фізіотерапії поліклінічного відділення №2
Піскарьова Тетяна Василівна, сестра медична стаціонару палатна хірургічного відділення №1
Плакош Світлана Дмитрівна, сестра медична стаціонару палатна травматологічного відділення №2
Плотніков Андрій Валерійович, лікар-хірург хірургічного відділення №3
Плохецька Інна Вікторівна, сестра медична стаціонару палатна отоларингологічного відділення №2
Плясецька Алла Федорівна, молодша медична сестра терапевтичного відділення
Поворознюк Валентина Леонідівна, сестра медична стаціонару хірургічного відділення №3
Погребна Ганна Олександрівна, сестра медична операційна хірургічного відділення №1
Подмазко Євген Михайлович, лікар-ортопед-травматолог приймального відділення
Подмазко Наталя Петрівна, сестра медична приймального відділення
Подоплєлов Костянтин Олегович, завідувач підрозділу, лікар-анестезіолог відділення інтенсивної терапії
Подпругін Олександр Леонідович, завідувач підрозділу, лікар-стоматолог-хірург відділення щелепно-лицьової хірургії
Подпругіна Світлана Олексіївна, лікар-терапевт терапевтичного відділення
Позднякова Тетяна Василівна, лікар з функціональної діагностики поліклінічного відділення №2
Покарініна Жанна Володимирівна, молодша медична сестра клініко-діагностичної лабораторії
Поленчук Тетяна Андріївна, молодша медична сестра травматологічного відділення №1
Поліщук Ольга Федорівна, лікар-інфекціоніст поліклінічного відділення №1
Поліщук Тетяна Василівна, сестра медична операційна нейрохірургічного відділення
Поліщук Анастасія Миколаївна, сестра медична стаціонару процедурна отоларингологічного відділення №2
Полоз Олена Костянтинівна, сестра медична поліклініки поліклінічного відділення №1
Полтавець Лариса Юріївна, сестра медична поліклінічного відділення №2
Полторак Надія Семенівна, інженер з охорони праці провідний апарату управління
Полухіна Олена Ігорівна, сестра медична стаціонару палатна травматологічного відділення №2
Полянська Алла Петрівна, фельдшер-лаборант клініко-діагностичної лабораторії
Помазенко Олена Олексіївна, лікар-терапевт денного стаціонару поліклінічного відділення №1
Пономаренко Любов Іванівна, молодша медична сестра відділення інтенсивної терапії
Попов Олександр Ігоревич, завідувач підрозділу, лікар-ортопед-травматолог травматологічного відділення №1
Попова Тетяна Миколаївна, лікар-терапевт терапевтичного відділення
Попова Тетяна Валеріївна, сестра медична стаціонару палатна хірургічного відділення №1
Попова Наталія Євгенівна, молодша медична сестра травматологічного відділення №1
Попрович Ганна Володимирівна, лікар-гастроентеролог поліклінічного відділення №1
Попрович Катерина Володимирівна, сестра медична з фізіотерапії фізіотерапевтичного відділення
Порохончук Наталія Василівна, молодша медична сестра травматологічного відділення №3
Портнова Ганна Олександрівна, акушерка поліклінічного відділення №1
Порхун Валентина Володимирівна, молодша медична сестра хірургічного відділення №3
Похваленська Катерина Олександрівна, сестра медична стаціонару палатна хірургічного відділення №1
Прейман Лариса Іванівна, сестра медична поліклініки поліклінічного відділення №1
Приблуда Світлана Петрівна, сестра медична стаціонару перев'язувальна травматологічного відділення №1
Пристинська Валентина Іванівна, лікар-ендоскопіст кабінету ендоскопії та ультразвукової діагностики
Присяжна Олена Афанасіївна, фельдшер-лаборант відділення інтенсивної терапії
Присяжнюк Світлана Володимирівна, сестра медична стаціонару терапевтичного відділення
Продіус Сергій Дмитрович, лікар-анестезіолог відділення інтенсивної терапії
Проніна Валентина Георгіївна, молодша медична сестра травматологічного відділення №1
Проніна Тетяна Юріївна, молодша медична сестра травматологічного відділення №1
Пульчо Ульяна Володимирівна, сестра медична відділення інтенсивної терапії
Пшенична Діна Мирославівна, сестра медична операційна травматологічного відділення №4
Радченко Тетяна Олександрівна, молодша медична сестра травматологічного відділення №3
Рафаловська Вікторія Вітольдівна, сестра медична операційна травматологічного відділення №1
Рачинська Ганна Антонівна, молодша медична сестра відділення щелепно-лицьової хірургії
Ревера Ірина Олександрівна, завідувач складу апарату управління
Ревтова Наталя Миколаївна, лікар-невропатолог терапевтичного відділення
Репула Олена Вікторівна, сестра медична з фізіотерапії фізіотерапевтичного відділення
Решетняк Володимир Васильович, завідувач підрозділу, лікар-нейрохірург нейрохірургічного відділення
Рєзніков Борис Борисович, лікар-анестезіолог відділення інтенсивної терапії
Рибонька Олександра Олександрівна, дезінфектор загальнолікарняний
Рижук Ріта Жоржівна, молодша медична сестра травматологічного відділення №4
Рогозіна Надія Іванівна, молодша медична сестра терапевтичного відділення
Розгон Олена Сергіївна, сестра медична відділення інтенсивної терапії
Розумна Оксана Олександрівна, молодша медична сестра отоларингологічного відділення №2
Ромазанова Любов Володимирівна, інструктор з фізкультури лікувальної травматологічного відділення №2
Романенко Ганна Тимофіївна, сестра медична стаціонару палатна травматологічного відділення №1
Романюк Сергій Леонідович, лікар-хірург хірургічного відділення №1
Ротарь Ірина Олександрівна, фельдшер-лаборант клініко-діагностичної лабораторії
Ротт Олена Іванівна, реєстратор медичний поліклінічного відділення №1
Рудаков Генадій Генадійович, молодша медична сестра травматологічного відділення №1
Руденко Тетяна Василівна, сестра медична стаціонару нейрохірургічного відділення
Руденко Ірина Михайлівна, сестра медична стаціонару палатна травматологічного відділення №3
Руднєва Лариса Миколаївна, сестра медична поліклінічного відділення №2
Рудько Наталя Володимирівна, сестра медична стаціонару палатна травматологічного відділення №2
Рунка Ірина Анатоліївна, сестра медична - анестезист відділення анестезіології
Ручка Юлія Ігнатівна, інспектор з кадрів апарату управління
Ручка Максим Володимирович, лікар-нейрохірург нейрохірургічного відділення
Рябчук Тетяна Петрівна, молодша медична сестра терапевтичного відділення
Рябчук Валерій Анатолійович, молодша медична сестра приймального відділення
Рязанова Олена Олександрівна, сестра медична кабінету функціональної діагностики
Саввова Світлана Георгіївна, фельдшер-лаборант відділення щелепно-лицьової хірургії
Савельєва Владислава Антонівна, молодша медична сестра відділення щелепно-лицьової хірургії
Савенко Тетяна Павлівна, реєстратор медичний поліклінічного відділення №1
Савенко Любов Іванівна, юрисконсульт апарату управління
Савєльєва Тетяна Олександрівна, сестра-господиня травматологічного відділення №3
Савченко Тетяна Костянтинівна, молодша медична сестра травматологічного відділення №3
Саламаха Валерій Васильович, лікар-уролог поліклінічного відділення №1
Самойленко Ірина Миколаївна, сестра медична стаціонару терапевтичного відділення
Самоній Ірина Олексіївна, фельдшер-лаборант клініко-діагностичної лабораторії
Самсонова Алла Іванівна, фельдшер-лаборант поліклінічного відділення №2
Самойленко Оксана Валентинівна, сестра медична стаціонару терапевтичного відділення
Сапожкова Ніна Василівна, сестра медична поліклінічного відділення №1
Сапункова Ірина Михайлівна, сестра медична стаціонару палатна хірургічного відділення №1
Саравело Тетяна Юріївна, заступник головного лікаря з економічних питань апарату управління
Саруханян Олена Анатоліївна, лікар-невропатолог поліклінічного відділення №1
Сахарова Олександра Сергіївна, сестра медична приймального відділення
Сбродова Віта Василівна, молодша медична сестра операційна хірургічного відділення №1
Свебода Тетяна Леонідівна, лікар-рентгенолог поліклінічного відділення №2
Сверлюк Наталія Іллівна, молодша медична сестра травматологічного відділення №2
Себова Ганна Петрівна, завідувач господарства апарату управління
Семенюк Марина Григорівна, сестра медична стаціонару процедурна отоларингологічного відділення №1
Сеніч Олена Олексіївна, молодша медична сестра нейрохірургічного відділення
Сербін Ігор Володимирович, лікар-нейрохірург нейрохірургічного відділення
Середа Дмитро Ігоревич, лікар-ортопед-травматолог травматологічного відділення №2
Серьогіна Світлана Федорівна, сестра медична операційна травматологічного відділення №1
Сирбу Вадим Миколайович, лікар-хірург хірургічного відділення №1
Сирота Ганна Федорівна, молодша медична сестра відділення щелепно-лицьової хірургії
Ситник Наталя Михайлівна, сестра медична поліклінічного відділення №1
Сікорська Інесса Миколаївна, фельдшер-лаборант поліклінічного відділення №2
Сілаєва Надія Іванівна, сестра-господиня травматологічного відділення №1
Скалевська Таміла Іванівна, молодша медична сестра травматологічного відділення №4
Скарлато Людмила Василівна, молодша медична сестра поліклінічного відділення №2
Скрипко Наталія Петрівна, сестра медична стаціонару палатна травматологічного відділення №1
Славов В'ячеслав Христофорович, лікар-ортопед-травматолог травматологічного відділення №2
Славов Христофор Георгійович, лікар-ортопед-травматолог травматологічного відділення №2
Слюсаренко Наталія Олександрівна, лікар-ендокринолог поліклінічного відділення №1
Смірнова Тамара Вікторівна, сестра медична поліклінічного відділення №1
Соболь Валентина Володимирівна, молодша медична сестра нейрохірургічного відділення
Совира Оксана Василівна, молодша медична сестра приймального відділення
Согомонянс Марія Григорівна, лікар-терапевт денного стаціонару поліклінічного відділення №1
Созіна Ганна Миколаївна, сестра медична з масажу травматологічного відділення №3
Соколік Зоя Іванівна, сестра медична операційна хірургічного відділення №3
Соколов Ігор Володимирович, головний механік апарату управління
Соколова Варвара Трохимівна, сестра медична поліклінічного відділення №1
Соколова Надія Миколаївна, сестра медична стаціонару хірургічного відділення №3
Соколова Тетяна Миколаївна, рентгенолаборант поліклінічного відділення №2
Соловйова Надія Іванівна, сестра медична стаціонару нейрохірургічного відділення
Соловьева Ольга Семенівна, сестра медична стаціонару хірургічного відділення №3
Соломіна Ірина Петрівна, сестра медична операційна відділення щелепно-лицьової хірургії
Солоненко Галина Володимирівна, молодша медична сестра операційна відділення щелепно-лицьової хірургії
Сорока Наталія Сергіївна, молодша медична сестра операційна хірургічного відділення №1
Сорока Олена Іванівна, фельдшер-лаборант відділення інтенсивної терапії
Сорокіна Тетяна Миколаївна, фельдшер-лаборант відділення інтенсивної терапії
Сосенкова Алла Павлівна, молодша медична сестра травматологічного відділення №3
Станевський Володимир Васильович, сестра медична відділення інтенсивної терапії
Станіслав Вікторія Наумівна, заступник головного лікаря з поліклінічної роботи апарату управління
Станіслав Вадим Володимирович, завідувач підрозділу, лікар-анестезіолог відділення анестезіології
Станкевич Любов Гаврилівна, реєстратор медичний рентгенархіву рентген-радіологічного відділення
Станкова Ольга Юріївна, молодша медична сестра приймального відділення
Старіш Олександр Іванович, інженер-радіолог кліндозіметрії рентген-радіологічного відділення
Стародуб Євген Володимирович, лікар-ортопед-травматолог травматологічного відділення №3
Старостіна Варвара Іванівна, сестра медична стаціонару терапевтичного відділення
Степаненко Сергій Іванович, лікар-ортопед-травматолог травматологічного відділення №3
Степура Ольга Дмитрівна, молодша медична сестра приймального відділення
Стоєв Вадим Михайлович, завідувач підрозділу, лікар-ортопед-травматолог травматологічного відділення №4
Стоянова Ганна Олександрівна, сестра медична стаціонару палатна травматологічного відділення №3
Стратинський Іван Миколайович, сестра медична відділення інтенсивної терапії
Стрільчук Олександр Васильович, лікар-анестезіолог відділення інтенсивної терапії
Стукаленко Олександр Всеволодович, лікар-фізіотерапевт поліклінічного відділення №1
Ступак Марина Володимирівна, сестра медична операційна хірургічного відділення №1
Сукачук Ганна Миколаївна, сестра медична стаціонару перев'язувальна отоларингологічного відділення №2
Сулайтін Яхіа Хабіб, лікар-стоматолог-хірург відділення щелепно-лицьової хірургії
Супруненко Тетяна Анатоліївна, молодша медична сестра терапевтичного відділення
Сурова Катерина Іллівна, лікар-офтальмолог поліклінічного відділення №1
Сусло Оксана Анатоліївна, сестра медична операційна відділення щелепно-лицьової хірургії
Танасієва Тетяна Сергіївна, сестра медична стаціонару перев'язувальна травматологічного відділення №4
Таран Любов Дмитрівна, молодша медична сестра операційна хірургічного відділення №1
Таранюк Юлія Олександрівна, сестра медична операційна отоларингологічного відділення №2
Тарасова Яна Леонідівна, технік-дозиметрист рентген-радіологічного відділення
Таріца Сергій Павлович, лікар-анестезіолог відділення анестезіології
Татьяніна Людмила Миколаївна, сестра медична поліклінічного відділення №1
Теличко Олександр Степанович, головний лікар апарату управління
Теличко Андрій Олександрович, лікар-хірург хірургічного відділення №1
Терземан Галина Григорівна, сестра-господиня травматологічного відділення №4
Терлецька Антоніна Олексіївна, сестра медична стаціонару терапевтичного відділення
Терлецький Руслан Віталійович, лікар-невропатолог поліклінічного відділення №2
Тимохін Юрій Тимофійович, лікар-хірург хірургічного відділення №1
Тимошевська Анжела Миронівна, молодша медична сестра хірургічного відділення №3
Тинку Тетяна Дмитрівна, молодша медична сестра нейрохірургічного відділення
Тіщенко Наталія Михайлівна, завідувач підрозділу, лікар-терапевт терапевтичного відділення
Ткач Любов Олексіївна, лікар-терапевт приймального відділення
Ткаченко Олександр Миколайович, лікар-ортопед-травматолог приймального відділення
Ткаченко Аліна Андріївна, сестра медична приймального відділення
Ткаченко Андрій Григорович, лікар-терапевт терапевтичного відділення
Ткаченко Олена Сергіївна, молодша медична сестра хірургічного відділення №3
Ткачук Віктор Іванович, лікар-ортопед-травматолог приймального відділення
Ткачук Валентина Михайлівна, молодша медична сестра поліклінічного відділення №1
Ткачук Наталя Гасанівна, реєстратор медичний приймального відділення
Тогобицька Віра Валентинівна, сестра медична операційна травматологічного відділення №1
Толман Юлія Миколаївна, сестра медична стаціонару процедурна травматологічного відділення №1
Толокова Ната Петрівна, старша сестра медична травматологічного відділення №1
Толпекіна Марія Андріївна, молодша медична сестра відділення щелепно-лицьової хірургії
Томашевський Руслан Ярославович, лікар-анестезіолог відділення анестезіології
Томчаковська Світлана Іванівна, старша сестра медична травматологічного відділення №4
Топольнік Анастасія Анатоліївна, сестра медична відділення інтенсивної терапії
Топор Анастасія Михайлівна, секретар-друкарка апарату управління
Трандасир Світлана Василівна, рентгенолаборант поліклінічного відділення №1
Требусовський Михайло Пантелійович, головний інженер апарату управління
Трофімов Євген Миколайович, головний енергетик апарату управління
Троцько Наталія Василівна, молодша медична сестра травматологічного відділення №4
Турко Олександр Миколайович, молодша медична сестра приймального відділення
Турус Галина Богданівна, лікар-отоларинголог поліклінічного відділення №1
Турчак Олена Ігорівна, молодша медична сестра отоларингологічного відділення №2
Турченко Любов Іванівна, молодша медична сестра хірургічного відділення №3
Турчин Микола Іванович, лікар-ортопед-травматолог травматологічного відділення №2
Тягонян Ніна Василівна, молодша медична сестра отоларингологічного відділення №1
Урусова Катерина Олександрівна, сестра медична стаціонару палатна травматологічного відділення №2
Усата Оксана Анатоліївна, старша сестра медична хірургічного відділення №1
Усачов Олексій Вікторович, лікар-анестезіолог відділення анестезіології
Устянський Владислав Володимирович, сестра медична стаціонару палатна травматологічного відділення №1
Фантаз Євген Олександрович, лікар-хірург хірургічного відділення №1
Федишина Ганна Миколаївна, сестра медична стаціонару терапевтичного відділення
Федорів Євгенія Іванівна, молодша медична сестра терапевтичного відділення
Федорів Любов Романівна, молодша медична сестра терапевтичного відділення
Федотов Микола Семенович, лікар-анестезіолог відділення інтенсивної терапії
Фесенко Тетяна Іванівна, молодша медична сестра рентген-радіологічного відділення
Фещенко Оксана Ігоревна, сестра медична стаціонару палатна травматологічного відділення №2
Фіалковський Олексій Віталійович, лікар-стоматолог-хірург відділення щелепно-лицьової хірургії
Фіношкіна Тетяна Анатоліївна, рентгенолаборант поліклінічного відділення №1
Фіхман Оскар Семенович, лікар-хірург хірургічного відділення №1
Флігель Ірина Анатоліївна, сестра медична стаціонару палатна травматологічного відділення №2
Фоменко Світлана Францівна, молодша медична сестра травматологічного відділення №3
Фоменко Володимир Анатолійович, лікар-ендоскопіст хірургічного відділення №1
Фоменко Олександр Олександрович, сестра медична відділення інтенсивної терапії
Фурник Марина Василівна, молодша медична сестра нейрохірургічного відділення
Хавліна Зіновія Порфирівна, молодша медична сестра хірургічного відділення №1
Хандога Вікторія Валентинівна, сестра медична стаціонару палатна травматологічного відділення №3
Хардіна Наталя Григорівна, сестра медична з функціональної діагностики поліклінічного відділення №2
Харитонов Олег Денісейович, лікар-ортопед-травматолог травматологічного відділення №2
Харламов Олександр Анатолійович, завідувач підрозділу, лікар-ортопед-травматолог травматологічного відділення №1
Хлинова Юлія Анатоліївна, сестра медична стаціонару відділення щелепно-лицьової хірургії
Холявицька Вікторія Володимирівна, сестра медична стаціонару палатна травматологічного відділення №1
Хоменко Ніна Василівна, молодша медична сестра операційна відділення щелепно-лицьової хірургії
Хохлова Тетяна Миколаївна, молодша медична сестра травматологічного відділення №2
Хрустовська Олена Павлівна, сестра медична поліклінічного відділення №1
Хрущ Олександр Володимирович, лікар-нейрохірург нейрохірургічного відділення
Цвиговська Людмила Леонтіївна, молодша медична сестра відділення щелепно-лицьової хірургії
Целух Деніс Анатолійович, завідувач підрозділу, лікар-ортопед-травматолог приймального відділення
Цупра Алла Григорівна, реєстратор медичний поліклінічного відділення №1
Цуркан Наталія Іванівна, оператор електронно-обчислювальних та обчислювальних машин інформаційно-аналітичного відділу медстатистики
Чабанюк Валентина Микитівна, молодша медична сестра рентген-радіологічного відділення
Чакір Ірина Павлівна, сестра медична стаціонару палатна отоларингологічного відділення №1
Чалюк Валентина Михайлівна, сестра медична стаціонару палатна травматологічного відділення №2
Чаплін Олександр Валерійович, лікар-нейрохірург нейрохірургічного відділення
Чвальова Тетяна Олександрівна, сестра медична з фізіотерапії поліклінічного відділення №1
Чебан Надія Володимирівна, молодша медична сестра хірургічного відділення №1
Черкаська Тамара Володимирівна, сестра медична стаціонару палатна травматологічного відділення №4
Черкес Галина Дмитрівна, сестра медична стаціонару палатна травматологічного відділення №2
Черненко Валерій Володимирович, лікар-рентгенолог поліклінічного відділення №1
Черненька Лариса Володимирівна, молодша медична сестра травматологічного відділення №4
Чернишова Ганна Миколаївна, сестра медична стаціонару палатна хірургічного відділення №1
Черноусова Олена Клавдиївна, начальник відділу кадрів апарату управління
Чобану Костянтин Михайлович, молодша медична сестра приймального відділення
Чобану Любов Михайлівна, молодша медична сестра приймального відділення
Чорна Тетяна Олегівна, лікар-онколог поліклінічного відділення №1
Чорна Наталія Павлівна, фельдшер-лаборант клініко-діагностичної лабораторії
Чорний Сергій Олександрович, лікар-анестезіолог відділення анестезіології
Чумаков Олексій Миколайович, лікар-анестезіолог відділення анестезіології
Шабинська Любов Тарасівна, молодша медична сестра отоларингологічного відділення №2
Шаронова Ірина Юріївна, сестра медична операційна нейрохірургічного відділення
Швець Галина Володимирівна, лікар-лаборант відділення інтенсивної терапії
Швець Наталія Петрівна, сестра медична стаціонару перев'язувальна травматологічного відділення №2
Швець Марина Вікторівна, сестра медична стаціонару палатна отоларингологічного відділення №1
Шевченко Олена Володимирівна, сестра медична стаціонару палатна травматологічного відділення №3
Шевченко Марта Михайлівна, молодша медична сестра поліклінічного відділення №1
Шевченко Тетяна Рудольфівна, молодша медична сестра хірургічного відділення №1
Шевчук Тетяна Петрівна, молодша медична сестра хірургічного відділення №1
Шептіліс Сергій Олександрович, лікар-нейрохірург нейрохірургічного відділення
Шиданова Людмила Павлівна, сестра медична з радіології рентген-радіологічного відділення
Шиданова Анастасія Сергіївна, сестра медична поліклінічного відділення №1
Шинкарюк Анатолій Анатолійович, лікар-нейрохірург нейрохірургічного відділення
Шишова Катерина Олександрівна, сестра медична стаціонару процедурна отоларингологічного відділення №2
Шкапін Микита Валерійович, сестра медична відділення інтенсивної терапії
Школьний Андрій Петрович, лікар-ортопед-травматолог поліклінічного відділення №2
Шкулепа Ольга Володимирівна, сестра медична з масажу поліклінічного відділення №2
Шляміна Олена Олександрівна, рентгенолаборант рентген-радіологічного відділення
Шпаковська Галина Василівна, інструктор з фізкультури лікувальної поліклінічного відділення №1
Шпілєва Наталя Іванівна, сестра медична поліклінічного відділення №1
Шпільова Вікторія Олександрівна, сестра медична стаціонару палатна отоларингологічного відділення №1
Шпорт Ганна Григорівна, сестра медична з фізіотерапії поліклінічного відділення №2
Шрамко Анатолій Володимирович, молодша медична сестра приймального відділення
Шрамко Клавдія Костянтинівна, молодша медична сестра відділення інтенсивної терапії
Шрамко Юрій Володимирович, молодша медична сестра приймального відділення
Штанько Катерина Миколаївна, сестра-господиня травматологічного відділення №2
Штепіна Валентина Валентинівна, молодша медична сестра хірургічного відділення №1
Шурипа Світлана Пилипівна, старша сестра медична відділення інтенсивної терапії
Щелкунов Анатолій Петрович, лікар-отоларинголог отоларингологічного відділення №1
Щербань Олексій Миколайович, лікар-хірург хірургічного відділення №1
Щербина Ольга Анатоліївна, лікар з функціональної діагностики нейрохірургічного відділення
Щербюк Світлана Миколаївна, старша сестра медична операційної нейрохірургічного відділення
Щукіна Олена Володимирівна, сестра медична поліклінічного відділення №1
Юзвак Микола Петрович, лікар-анестезіолог відділення анестезіології
Юзвак Олександр Миколайович, лікар-хірург хірургічного відділення №1
Юнікова Алефтіна Іванівна, молодша медична сестра кабінету переливання крові
Юр'єва Анастасія Олегівна, фельдшер-лаборант клініко-діагностичної лабораторії
Юрін Олександр Сергійович, лікар-онколог отоларингологічного відділення №2
Юрченко Людмила Іванівна, завідувач підрозділу, лікар-статистик інформаційно-аналітичного відділу медстатистики
Юрченко Віта Олександрівна, сестра медична стаціонару процедурна отоларингологічного відділення №2
Юрченко Юрій Олександрович, лікар-отоларинголог поліклінічного відділення №2
Юрченко Олександр Олексійович, лікар-отоларинголог поліклінічного відділення №2
Юсупова Світлана Вячеславівна, сестра медична стаціонару палатна травматологічного відділення №2
Юськов Євген Юрійович, молодша медична сестра приймального відділення
Ютіш Ірина Миколаївна, лікар-терапевт приймального відділення
Ягіяєва Марина Миколаївна, молодша медична сестра нейрохірургічного відділення
Яковлев Віктор Володимирович, інструктор з фізкультури лікувальної фізіотерапевтичного відділення
Яковлева Тетяна Миколаївна, сестра медична стаціонару терапевтичного відділення
Янакі Раїса Миколаївна, головна медична сестра загальнолікарняна
Янчік Ксенія Володимирівна, сестра медична стаціонару палатна травматологічного відділення №2
Ярема Олена Богданівна, молодша медична сестра хірургічного відділення №3
Яремчук Валентина Петрівна, сестра медична поліклінічного відділення №1
Яркіна Наталя Володимирівна, лікар-лаборант клініко-діагностичної лабораторії
Ясинецька Людмила Миколаївна, лікар-анестезіолог відділення анестезіології
Яцишина Олена Олександрівна, старша сестра медична поліклінічного відділення №2
Господарчо-обслуговуючий персонал
Бабушкін Віталій Анатолійович, робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків
Берсенєва Валентина Матвіївна, прибиральник територій
Вдовиченко Наталія Миколаївна, прибиральник територій
Гарбузов Дмитро Вадимович, монтажник санітарно-технічних систем і устаткування
Головатюк Лідія Петрівна, прибиральник територій
Земляк Віра Дорофеївна, прибиральник службових приміщень
Косенко Олег Олегович, робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків
Манцева Олена Йосипівна, прибиральник територій
Меркулов Володимир Миколайович, монтажник санітарно-технічних систем і устаткування
Мінакова Людмила Володимирівна, прибиральник територій
Писларюк Ганна Володимирівна, прибиральник територій
Рогозін Михайло Михайлович, прибиральник територій
Сагайдак Олександр Миколайович, прибиральник територій
Слатін Євген Борисович, електромонтер
Терлецький Ігор Федорович, електромеханік зв'язку
Філіпова Ніна Миколаївна, прибиральник територій
Хімчік Федір Афанасійович, монтажник санітарно-технічних систем і устаткування
Цвіговська Ольга Володимирівна, прибиральник службових приміщень
Часов Павло Павлович, прибиральник територій
Черкаська Світлана Миколаївна, прибиральник службових приміщень
Чорний Василь Семенович, монтажник санітарно-технічних систем і устаткування
Шаніна Наталя Петрівна, прибиральник територій
Шишкевич Сергій Адамович, робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків
Ящишин Олександр Митрофанович, монтажник санітарно-технічних систем і устаткування
Олександр Брель
керівник Стопхаб

Шановні співгромадяни!

Приєднуйтесь до команди волонтерів Громадського руху "Стопхаб" і допомагайте у пошуку інформації, оприлюднення якої сприятиме відкритості та прозорості влади.

Долучитися